Etkileyici Güzellik, Mükemmel Ses, Lana Del Rey..

Bu nasıl surattır yaau.
Isırmalık, yemelik.
Pamuk. :)))))

Yeni albümünü çok büyük bir merak içinde bekliyorum.
Kadife gibi sesinden neler duyacağız kim bilir bu kez.

İlk bu konuyla tanıdım kendisini pek yabancı müzik dinlemediğim için daha önce dikkatimi çekmemişti.
Açıkçası çok normal bi kız olduğunu düşünmüştüm hatta Esra Erolu andırıyor demiştim
Sonra bi klibini izledim inanılmaz etkileyici bi kız, herkeste olmayan masumiyete sahip Esra Erolla alakası olmadığını düşünüyorum artık :)

Bu kadını bir beğeniyorum,bir beğenmiyorum.Bir şarkısını dinlemiştim,sesine diyecek şey yok,mükemmel ses gerçekten de.
Ama vücut falan ince ,yüzünde de o dolgular olduğu için yanakları ve dudakları çok garip duruyor.O yüzden bazen beğeniyorum,bazen ayy ne çirkinmiş yahu diyorum.
Ama saçları,giyiniş tarzı ,sesi filan süper.Siyah saçlı halleri gayet güzel

Vucudu ince değil ki :/ kalın bir beli ve bacakları var :) herşeye rağmen çok ama çok tatlı kız.

Benden iki yaş büyük sanırsam ama süper bir pr çalışması. Ayrıca farklı olan güzeldir. Albüm yapmak için birçok kişiyle yyatmasnıaçıklaması çok samimi geldi bana. Bu kadar ünlü olabilmek için birşeyler oluyor biliyoruz. Bunu söylemekten gocunmamış. Sesi güzel fakat makina çok kullanmış. Performanslarından bunu çok net anlıyoruz. Retro ve şuh kadın imajı çok hoş ama. Kadının ses tonu güzel ama makinalarla pürüzsüzleştirilir sonuçta yine de böyle birisinin olması müzik dünyasında bir farklılık ikinci favorim ise gaga çok acayip bir kadın.

Hayran olduğum ve yeryüzünde en çok beğendiğim tek kadındır Lana..
Yüzünün o tatlılığı , bembeyaz teni , utangaç mahçup tavırları insanı büyülüyor sanki =))
Sesi insana acayip bi huzur veriyor .
Müthiş bi kadın =)

Valla baştan baktım,yok hiç beğenmedim.Yanaklar estetikten şişmiş,dudak desen ördek dudağı gibi,kaşlar bile yapma,burnu zaten önden berbat,fiziği de bir garip,bir tek saçları güzelmiş onlar da bozulmuş.
Ben anlamadım bir de bebek yüzlü,masum diyorlar hep.Neresi bebek yüzlü ve masum ya
Benim bildiğim bebek yüzlü böyle açık tenli,estetiksiz,doğal güzelliktir.Mesela Doutzen Kroes,Brooke Shields,Avril,Emilia Clarke,Vanessa Hessler,Leighton Meester ve en masum doğal güzel Liv Tyler..
Bunlardan biriyle yan yana gelse bütün havası fısss...
Ama sese diyecek söz yok.
Dipnot:Adriana Limayı katmadım,çünkü hem aşırı güzel hem de çok seksi ,biraz masumluktan çıkıyor

Amaaa ben bunun yüzünü ısırmak istiyorum her baktığımmda. =))
Marshmallow gibi ya.
Pamuk tenli, bebek suratlı. =) Aşırı güzel =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…