Ev dekorasyonu için link/ürün tavsiyesi istiyorum kızlar

nananawhatsmyname

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2022
387
225
Evimin eksiklerini kapamaya baş koydum evin ihtiyaçları konusunda bir sıkıntım yok ama iş dizayna gelince kafam karışıyor, ufak yapay çiçekler saksılarıyla birlikte, duvar süsleri, yuvarlak hasır kilim vs önerilerinize açığım hatta link atarsanız süper olur :) aman ha ucuz olsun
teşekkürler

Evimin eksiklerini kapamaya baş koydum evin ihtiyaçları konusunda bir sıkıntım yok ama iş dizayna gelince kafam karışıyor, ufak yapay çiçekler saksılarıyla birlikte, duvar süsleri, yuvarlak hasır kilim vs önerilerinize açığım hatta link atarsanız süper olur :) aman ha ucuz olsun
teşekkürler
Evinizi görmeden birsey söylemek zor 😊

teşekkürler

teşekkürler
Merhabalar,kendi çapımda yapay çiçek yapıyorum.Daha doğrusu yapmaya başladım.Krapon kağıdı ile güzel ürünler çıkıyor ve renkli ve güzel birer dekor oluyorlar.Kendi emeğiniz olması nedeni ile daha değerli oluyor tabi.Youtube bir çok video var çiçek yapımı için.Çok fazla tecrübe edindim bu konuda.Doğru krapon kağıdını almanız önemli bilginize:)

teşekkürler

teşekkürler
Merhaba,kısa bir süredir krapon kağıdı ile evde çiçek yapıyorum.Bence uzun süreli ve evinizi güzelleştireceğiniz bir dekorasyon olabilir.Aynı zamanda eğlenceli.:)

Merhabalar,kendi çapımda yapay çiçek yapıyorum.Daha doğrusu yapmaya başladım.Krapon kağıdı ile güzel ürünler çıkıyor ve renkli ve güzel birer dekor oluyorlar.Kendi emeğiniz olması nedeni ile daha değerli oluyor tabi.Youtube bir çok video var çiçek yapımı için.Çok fazla tecrübe edindim bu konuda.Doğru krapon kağıdını almanız önemli bilginize:)
Evet katılıyorum,krapon kağıtlarını biraz araştırmıştım.180,140,90 gr gibi çeşitleri var.En esnek olanı 90 gr .rahatlıkla çiçek yapımında kullanabilirisiniz.Tabi bu kağıtların orjinali ithal,yerli kraponlarda var.Yerli olanlar tabi kalitesiz istediğiniz sonucu vermez.İyi bir sonuç almak için italyan krapon kağıdı bulmanız gerekiyor.Bol şans

Yaris note adlı siteden hoşuma giden tabloların posterlerini alıp ikea çerçevelere yerleştirdim, ortamı çok değiştiriyor. Bu arada çerçeve bakarken uygun fiyatlı bir şey bulmak için çok araştırdım ama yine hem sade ve şık olup hem uygun olan ikea idi. Bir de 50×70 çerçeveler iyi duruyor, bir boy küçüğü de olabilir ama daha küçük olanlar iğreti durabilir duvarlarda.

English home'ın metal fotoğraf çerçeveleri var, her tasarıma uyar bence, linkini bulamadım.

Bir vazo da alabilirsiniz oturma odasına vb., içine bir-iki dal yapay çiçek koymak yeterli olacaktır. Okaliptüs zarif duruyor mesela.

Eve yerleşince bakımı kolay bir bitki alın, spatifilyum olur, deve tabanı olur. Ama bir tane alacaksanız büyük bir bitki olsun. Bakamam diyorsanız yapay bitki de alabilirsiniz, ben ikeanın web sitesinde stokta olanlardan istediğim gibi bulamamıştım. Başka bir yerden aldım ama ürün yayından kalkmış.

Lambaderler aydınlatma olarak çok kullanışlı oluyor, daha yumuşak ve dinlendirici bir ışık verdiği gibi odanın havasını da değiştiriyor. Hem de iyi bir dekor parçası. Abajur da alınabilir odanın tasarımına göre, ben ahşap fabrikası adlı bir yerden abajur almıştım, lambaderi koltukları aldığım mobilyacıdan aldım.

Philips ve xiaomi'nin akıllı led şeritleri var (başka markalarda da vardır), eviniz belli olmadan almayın ama evin durumuna göre kitaplık, mutfak dolabı, yatak altı gibi yerler için kullanılabilir.

Yine eve göre ayaklı ayna alınabilir, effe yapı diye bir yerden aldım, memnunum.

Kendi aldımlarımdan aklıma bunlar geldi. Gönlünüzce olsun. Bence dekor alışverişini eve yerleştiğiniz zamana bırakabilirsiniz, o zaman hem daha kolay alınıyor (karar verme vb) hem eve daha uyumlu oluyor. Parça parça almak keyifli.

Son düzenleme:
X