Ev giyiminde nasıl seksi görünülür?

okuyanlar için bir örnek yazmak isterim
adamın biri evlenmiş karısı dışarıda süslü olsa bile evde sürekli eşofman giyiyormuş
adam her eve geldiğinde üstünde ronaldo tişortları vs
bir olmuş iki olmuş kadın bunu alışkanlık yapmış kendisine özenmeyen bir kadın olmuş
adam boşanma davası açmış dava gerekçesi ise sabah ronaldo, akşam ronaldo
hakim adamı haklı görmüş ve boşanmalarını onaylamış
kadına dişilik yakışır elinden geldiği kadar, bu sadece eşi değil kadını da mutlu eder, mutlu ve memnun edilmiş bir erkek eşittir mutlu ve memnun edilmiş bir kadın derim ben :))

Acayip doğru ya herseydahaiyiolacak, çok haklısın! Ben de aynen bu hikayedeki gibiyim sanırım :)
Boyum uzun, kilo sorunum yok. Dışarıya zaten şıkır şıkır giyiniyordum flört ve nişanlılık zamanımızda. O zaman eşim bana çok iltifat ederdi :) Şimdi dediğin gibi ne zaman görse Ronaldo t-shirtüyle dolaşıyorum. Kendime inanamıyorum. Baba evindeyken bile daha iyi giyiniyordum! :)

Ben disari cikarken ki esimle çok sık çıkarız ,makyajsız özensiz asla cikmam ,evde tayt dar kot vs giyerim vücut hatlarım belirgin olur ,gömlek giyersem üst düğmeleri acik olur ,baxende aksama kadar pijamali dururum:) ama yazin kesinlikle dekolte ve mini şortlar giyerim ,Esim gelip geçip öper sarilir ,evde makyaj pek yapmam ama bakimli olmaya dikkat ederim :KK66:

dantel çorap, mümkünse vucut çorablarından, tanga ve dantelli iç çamaşırı, eğilip kalkerken görünmeli :)))
deri detaylı elbiseler, uzun ama yırtmaçlı elbiseler yürürken açılır açılmaz biraz gizem iyidir.
belirgin göz makyajı açık renk ruj.saçlarına iyi bak takı kullan
diz üstü mini elbise ve etekler
omuzlardan düşen bluzlar, krem ve siyah renk vazgeçilmezin olsun
mis gibi kokmak için duş jelleri, vucut pudraları
neşeli kadın her zaman çekicidir

ayyyyyy sureklı bunları yapmak da mesele :)) ama yapmak lazm :)

canm ben evlı degılım henuz ama evlı olsam nasıl gıyınırdım dıye dusundum ve cevaplıyorum :) mesela minnos eteklerım vardr altına kalın corap ve ev botu gıyerım .. pentıden ev babet ve botu aldm .. tayt gydgn zaman ev botu gıy canm corabın gozukmez boylece.. ya da elbıse gıyerım spor tarzında elbıselerm vardr .. tabı kısın boyle olur . yazın cıvıl cıvıl giyin :) saclarını yap hafıf makyaj tamam :)

Dyg01'cum, çok iyi fikir. Ev botları çok şık gerçekten. Sıcak bir görüntüsü var. Çok zevkli bir görüntü. Penti'de çok da güzel desenlerde çoraplar var.
Ben hep dar kalın penye etek giyerdim eskiden, dışarıda. Senin minnoş etekler nasıl, biraz tarif etmeni rica edebilir miyim? :p

Acayip doğru ya herseydahaiyiolacak, çok haklısın! Ben de aynen bu hikayedeki gibiyim sanırım :)
Boyum uzun, kilo sorunum yok. Dışarıya zaten şıkır şıkır giyiniyordum flört ve nişanlılık zamanımızda. O zaman eşim bana çok iltifat ederdi :) Şimdi dediğin gibi ne zaman görse Ronaldo t-shirtüyle dolaşıyorum. Kendime inanamıyorum. Baba evindeyken bile daha iyi giyiniyordum! :)
neyse ki iş işten geçmeden bir şeyler yapmak için adım attın :)
eşin prezantable görüntüyü seviyor onun için mümkün oldukça etek giymeye özen göster saçını hiç bir şey yapmasan at kuyruğu yap o gelmeden hemen önce,
her şeyi eşlerden beklemek olmaz ki :)))

Dyg01'cum, çok iyi fikir. Ev botları çok şık gerçekten. Sıcak bir görüntüsü var. Çok zevkli bir görüntü. Penti'de çok da güzel desenlerde çoraplar var.
Ben hep dar kalın penye etek giyerdim eskiden, dışarıda. Senin minnoş etekler nasıl, biraz tarif etmeni rica edebilir miyim? :p

tabisi tatlım yani minnos etekten kastım mini etekler kimisi daha cıvıl cıvıl kimisi daha seksı tarzda :))) yazın altına corap gıymene gerek yok eteklerın daha seksi olur o zaman ahaha :)

Ben biraz da eşime şunu alıştırmaya çalıştım: "Ben her zaman çooook bakımlı olamam. Ben de insanım. Ben o filmlerdeki kadınlardan değilim ki. Beni o dergilerdeki kadınlar gibi düşünmesin. Ben photoshop'lu değilim, ben gerçek bir kadınım. Benim de kılım olabilir, benim de tırnağım kırılabilir, benim de saçım her zaman güzel olmak zorunda değil" şeklinde.
Salmadan hafif hafif bunu anlatmaya çalıştım. Evlendik, sınırlarımız kalktı. Tüm gerçekliğiyle birbirimizi sevmeliyiz diye. Ona bakılırsa eşim de koca göbekli, kıllı bir adam yani. O beni hep dergilerdeki gibi, o TV'deki spiker gibi isteyecek, eee ben? Ben de filmlerdeki adamı isteyeyim, var mı öyle şey :) O yüzden biraz gerçek gerçek gidelim istedim.
Ama yok, işe yarayan bir fikir değil bu sanırım, bu fikrin işe yaradığını şimdilik görmedim :KK28:

Iyikide benimkinin boyle seyleri yok suslensemde olur suslenmesemde olur ona farketmiyor ben rahatı severim surekli begendircem diye evde makyajli yapili sac aksesuarli falan fistan dolasamam ev yahu :KK70: soyle pijamalarim pofuduk tuylu coraplarla uzanamicaksak ne anladim o işten :KK70: iş yerindeki siyah corapli topuklu giyenler evdede oyle mi dolaşiyor sanki :KK70: yok su kadinlar cok guzel bende evde oyle kadin gormek istiyorum manasinda bisey imasini yakalasam alisverise cikmak yerine tepkim farkli olurdu -.-

neyse ki iş işten geçmeden bir şeyler yapmak için adım attın :)
eşin prezantable görüntüyü seviyor onun için mümkün oldukça etek giymeye özen göster saçını hiç bir şey yapmasan at kuyruğu yap o gelmeden hemen önce,
her şeyi eşlerden beklemek olmaz ki :)))

Canım o kadar haklısın ki! Şu an eşimi bana anlatıyor gibisin.
Eşime geçenlerde onu ne kadar çok sevdiğimi anlatıyorum. İşte şevkatini seviyorum, tenini sabaha kadar değil bir ömür koklasam yetmez falan diyorum. Sonra o da bana iltifat etme gereği hissetti. Bak neler dediğini söylüyorum şimdi sana:
"Ojelerini seviyorum. Zayıf olmanı seviyorum. Belin ince bunu seviyorum. Saçların düz ve parlak bunu seviyorum. Vücudun güzel" Allahhıımmm! Sadece dış görünüş! :)

Aman kızlar evde süslenmeye ne gerek var bizimde evimiz bizde rahatca oturmak istiyoruz yıllarca calışmışım her sabah 7de uyanıp makyaj yapmışım giyinip kuşanmışım sevgiliyken süslenip püslenmişim aaa yeter evlenmişim birde hamileyim amannn ne süsü ne püsü valla saçımı tepeden toplar çekerim eşortmanlarımı giyerim kocaman pandiflerimi uykum gelincede giyerim yumuşacık eşortmanımı çekerim üatüme sabahlığımı.sarılırım kocasıma.dısarı çektipimde giyinip kuşanırımki kocam hep beni görsün.evimde ne sateni ne makyajı yorulmuşum yıllarca beni seven böyle sevcek tertemiz mis gibi olun yeterli bence

Canım o kadar haklısın ki! Şu an eşimi bana anlatıyor gibisin.
Eşime geçenlerde onu ne kadar çok sevdiğimi anlatıyorum. İşte şevkatini seviyorum, tenini sabaha kadar değil bir ömür koklasam yetmez falan diyorum. Sonra o da bana iltifat etme gereği hissetti. Bak neler dediğini söylüyorum şimdi sana:
"Ojelerini seviyorum. Zayıf olmanı seviyorum. Belin ince bunu seviyorum. Saçların düz ve parlak bunu seviyorum. Vücudun güzel" Allahhıımmm! Sadece dış görünüş! :)
:)) dışını beğenmeyen biri senin içini tanımak istemezdi bunu unutma

Iyikide benimkinin boyle seyleri yok suslensemde olur suslenmesemde olur ona farketmiyor ben rahatı severim surekli begendircem diye evde makyajli yapili sac aksesuarli falan fistan dolasamam ev yahu :KK70: soyle pijamalarim pofuduk tuylu coraplarla uzanamicaksak ne anladim o işten :KK70: iş yerindeki siyah corapli topuklu giyenler evdede oyle mi dolaşiyor sanki :KK70: yok su kadinlar cok guzel bende evde oyle kadin gormek istiyorum manasinda bisey imasini yakalasam alisverise cikmak yerine tepkim farkli olurdu -.-

Elysionight'çım, aaah ahh erkek beyni o kadar ilkel ki, o kadınları hep öylelermiş gibi zannediyor tabii ki!
Ona göre "Ayşe Hanım çok şık. Giyinmesini çok iyi biliyor"
Eee ben ona bunu anlatamam ki, anlamaz yani. Ona anlatmaya çalışana kadar alışverişe çıkmak daha kolay.
Ha çok haklısın, benim sınırlarım ihlal edilmiş oluyor. Ama uzun vadede sanki daha verimli gibi geldi bana.

:)) dışını beğenmeyen biri senin içini tanımak istemezdi bunu unutma

Uuuf çok iyi çok bilgece konuşuyorsun! Çok da gerçekçi konuşuyorsun!
Ve dedin ya "En azından at kuyruğu yap" diye. Benim kocam at kuyruğuna biter.
Sen bu model erkeği iyi tanıyor olmalısın, bayıldım söylediğin her şeye. Var mı başka önerebileceğin bir şey, yuvam mutlu olur sana duacı olurum :)

eşofman giyeceksende bir uyumu olmalı, pijamalar var ne kadar güzel ne gerek var teyze gibi olmaya bir kere bakımsızlık depresyon yapar :)
dışarı için başkası için süslen ama evde eşine ben yorgunum istemedim de hiç adil değil bu hanımlar

Uuuf çok iyi çok bilgece konuşuyorsun! Çok da gerçekçi konuşuyorsun!
Ve dedin ya "En azından at kuyruğu yap" diye. Benim kocam at kuyruğuna biter.
Sen bu model erkeği iyi tanıyor olmalısın, bayıldım söylediğin her şeye. Var mı başka önerebileceğin bir şey, yuvam mutlu olur sana duacı olurum :)
bende öneri çoktur dişiliğe dair :))

Elysionight'çım, aaah ahh erkek beyni o kadar ilkel ki, o kadınları hep öylelermiş gibi zannediyor tabii ki!
Eee ben ona bunu anlatamam ki, anlamaz yani. Ona anlatmaya çalışana kadar alışverişe çıkmak daha kolay.
Ha çok haklısın, benim sınırlarım ihlal edilmiş oluyor. Ama uzun vadede sanki daha verimli gibi geldi bana.

Yararlı olacaksa yap tabi.. ama sen kapalı bi bayansın galiba kapalı bayanla evlenip disarda onun bunun karisina kizina giyinisine bakip ozenmesi hic hoş degil ben bu yonden dusunup tepkim sert olurdu dedim :)) ben gosterdigin o sortlari vs disarda giyiyorum gidecegimiz yere göre olmak şartiyla tabiki takıyor koluna beni bi sorun cikartmiyor bizim ki :) oyuzden

ama sureklı dıs gorunusune daır yorum yapması benı sıkardı acıkcası cocugun oldugu zaman kılo alacaksn belkı yorgunluktan kendıne bakamıcaksn o zaman nolacak bunları da bılmesı lazm acıkcası ..

X