Ev giyiminde nasıl seksi görünülür?

Yararlı olacaksa yap tabi.. ama sen kapalı bi bayansın galiba kapalı bayanla evlenip disarda onun bunun karisina kizina giyinisine bakip ozenmesi hic hoş degil ben bu yonden dusunup tepkim sert olurdu dedim :)) ben gosterdigin o sortlari vs disarda giyiyorum gidecegimiz yere göre olmak şartiyla tabiki takıyor koluna beni bi sorun cikartmiyor bizim ki :) oyuzden

Canım, yok kapalı değilim.
Eşimin beni beğendiğine inanıyorum. Ben de onu başkasının kızına karısına bakıp özeniyor olarak değerlendirmiyorum açıkçası. Erkekler için görsellik çok önemli. Hangi erkek seni ilk gördüğünde "Kalbin çok güzelmiş" diye geldi. Hepsini çeken bazı dış güzellik faktörleri var, onlara geldiler. Ama şimdi o güzelliği kapatan bir şey yaptığımda mesela o bol bol eşofmanları giydiğimde eskisi gibi olsun istiyor, bu çok anlaşılır bir durum. Güzel giyinmemi istiyor. O kadar :)

tüm önerilerimi bir mesaja mı toplasaydım :)) biraz orada biraz burada oldu
benim öneriler her bütçeye uyar seksi çorap bile yaparız yeter ki insanın içinde memnun etme, memnun olma isteği olsun :)

Eşimin beni beğendiğine inanıyorum. Ben de onu başkasının kızına karısına bakıp özeniyor olarak değerlendirmiyorum açıkçası. Erkekler için görsellik çok önemli. Hangi erkek seni ilk gördüğünde "Kalbin çok güzelmiş" diye geldi. Hepsini çeken bazı dış güzellik faktörleri var, onlara geldiler. Ama şimdi o güzelliği kapatan bir şey yaptığımda mesela o bol bol eşofmanları giydiğimde eskisi gibi olsun istiyor, bu çok anlaşılır bir durum. Güzel giyinmemi istiyor. O kadar :)
bu çok doğal bir istek birde adamın gözünden bak olaya
sevgililikte bakımlı güzel bir kadın
nişanlılıkta ise evliliğin nasıl olacağını hayal ediyor kadın hala bakımlı
evleniyor ve kadın salıyor kendini aman ne gerek var beni böyle kabul etsin, beni böyle sevsin
bu doğru bir davranış mı sizce
kocayı buluncaya kadar mı yani?
sen kendine bakacaksın ki eşinden bir şeyleri talep edebilesin, erkekler gözleriyle gördüklerini sever bu böyle

ama sureklı dıs gorunusune daır yorum yapması benı sıkardı acıkcası cocugun oldugu zaman kılo alacaksn belkı yorgunluktan kendıne bakamıcaksn o zaman nolacak bunları da bılmesı lazm acıkcası ..
Yaa Duygu'cum, ben de buna alıştırmaya çalıştım. Ama yok yani, olmuyor...

Üniversitede bir kız arkadaşım, bir gün çok panik dolaşıyor ortada. Noldu dedim?
O zaman 4 yıllık bir erkek arkadaşı var. Erkek arkadaşı ona sürpriz yapmış. Ama sürpriz hazırlıksız bir şeydir sonuçta. Arkadaşım da çok süslü çok havalı bir kız. İlk defa erkek arkadaşı onu makyajsız görmüş. Çocuğun yüzündeki gülümseme solmuş. Hasta mısın demiş kıza, kız yok yok neden ki demiş. Buna çok moralini bozdu arkadaşım. Tabii küçüktük, geride kaldı böyle şeyler. Ama buradan çıkardığım ders, bir erkeğin bizim bazen kötü de görünebileceğimizi bilmesi gerektiği.

tüm önerilerimi bir mesaja mı toplasaydım :)) biraz orada biraz burada oldu
benim öneriler her bütçeye uyar seksi çorap bile yaparız yeter ki insanın içinde memnun etme, memnun olma isteği olsun :)

Büyük tezahürat yapıyorum sana! Hadi hadi! :KK68:
Her şeyi anlat bize :)
Biraz da evde dişilik ve cilve anlat. Var mı monotonluğumuza heyecan katacak şeyler? :cool:

Ona katiliyorum tabiki kalp guzelligine gelen erkek yok zaten tanimadigi birinin kalbini nasıl bilsin ilk etap tabiki gorsellik oluyor sonra içi gelir .. ilk tanistigimda nasilsam hep oyle olacagim oyle giyenecegim zaten ha evdede disari cikiyoz gibi giyin yada evin icinde daha seksi ol derse degisik bisey bilemiyorum ama bazi erkeklerin oyle takintilari varmis demekki hayirlisi

elbette kadın her daim şık olamaz yada makyajlı ama paspal olmaya da gerek yok.mis gibi kokacaksın, tahrik edeceksin, zor geliyorsa bazı günleri belirleyeceksin o günü bizim günümüz ilan edeceksin bu imkansız değil, her bizim günümüzde bir süpriz yapacaksın adam sabırsızlanacak bizim günleri için :))

Benim de böyle bir sorunum yok hiç ama bu beklenti bekarken görüşmelerinize nasıl gittiğiniz yani adamı nasil alistirdiginizla ilgili. Ben hep rahat giyimliydim hiç bir zaman çok makyaj yapmam falan. Ama eşinizin beklentisi eski Size özlem olabilir. Adam size o sekilde asik olmus. Çıtayı kendiniz yukseltmisiniz hanimlar:KK70: ben evde taytla dolaştigimda eşimin gözleri kamasiyor üstümdeki ronaldo tişörtünu görmüyor bile.

Yaa Duygu'cum, ben de buna alıştırmaya çalıştım. Ama yok yani, olmuyor...

Üniversitede bir kız arkadaşım, bir gün çok panik dolaşıyor ortada. Noldu dedim?
O zaman 4 yıllık bir erkek arkadaşı var. Erkek arkadaşı ona sürpriz yapmış. Ama sürpriz hazırlıksız bir şeydir sonuçta. Arkadaşım da çok süslü çok havalı bir kız. İlk defa erkek arkadaşı onu makyajsız görmüş. Çocuğun yüzündeki gülümseme solmuş. Hasta mısın demiş kıza, kız yok yok neden ki demiş. Buna çok moralini bozdu arkadaşım. Tabii küçüktük, geride kaldı böyle şeyler. Ama buradan çıkardığım ders, bir erkeğin bizim bazen kötü de görünebileceğimizi bilmesi gerektiği.

ayy benım erkek arkadasm benım paspal hallerıme alısık :))) yanı her 2 duruma da alısık olsunlar en ıyısı :)

elbette kadın her daim şık olamaz yada makyajlı ama paspal olmaya da gerek yok.mis gibi kokacaksın, tahrik edeceksin, zor geliyorsa bazı günleri belirleyeceksin o günü bizim günümüz ilan edeceksin bu imkansız değil, her bizim günümüzde bir süpriz yapacaksın adam sabırsızlanacak bizim günleri için :))

Mükemmel! Benzer bir şeyi Meleknaz da söyledi. Ben de Cuma günlerini özel gün ilan edicem. Yarından itibaren her cumayı iple çekmesi için elimden geleni yapıcam. Çünkü bir motivasyon olmalı. Hedefsizlik iyi değil.
Mesela ben onu evde bekliyorum. Bilirse o cuma bir şeyler sıradışı olacak, adam eve daha hızlı adımlarla gelir yani.

Dekolteli kazak giyip altına dar bir kot pantolon bile giysen çok da hoş oluyor saçını başını düzgün tara topla ama parfümü ihmal etme derim en önemlisi de karşılaman hoş olsun bakışlarınla eritmen lazım adamı :KK8:

Benim de böyle bir sorunum yok hiç ama bu beklenti bekarken görüşmelerinize nasıl gittiğiniz yani adamı nasil alistirdiginizla ilgili. Ben hep rahat giyimliydim hiç bir zaman çok makyaj yapmam falan. Ama eşinizin beklentisi eski Size özlem olabilir. Adam size o sekilde asik olmus. Çıtayı kendiniz yukseltmisiniz hanimlar:KK70: ben evde taytla dolaştigimda eşimin gözleri kamasiyor üstümdeki ronaldo tişörtünu görmüyor bile.

Elif'çim hak veriyorum sana. Evlenmeden önce hep dışarıdaydık. O zaman maddi durumum da iyidi. Çok da güzel giyiniyordum. Hiç öyle bir halimi görmedi yani. Dediğin gibi eşim bana o halimle aşık oldu.
O zamanlar bir giymimi gördüğünde kalbi çarpmaya başlardı.
Şimdi evdeki halim yeterli gelmiyor. Yapacak bir şey yok, çözümler düşüneceğiz artık :)

neden?????? dalga geçer bir tarzın olmuş

Canım, bence Duygu da benim gibi heyecanlandı. Söyleyeceklerini sabırsızlıkla beklediği ve konu hoşuna gittiği için öyle demiş. İşte internette sesler, yüz ifadeleri olmayınca biraz yanlış anlaşılmış. Bence dalga geçmiyor.
Ben senin fikirlerine bayıldım. Çok gerçekçi, çok mantıklı. Bizi mahrum etmesen o kadar mutlu olurum ki :)

dişilik öğretilebilir ama cilve içten gelen bir tavırdır.
Doğru hakikaten.
Dişilik güzellikten bin kat üstün bir şey. Bazı çok güzel arkadaşlarım var. Diyorum ki "Bu kadar güzel bir kızı nasıl yalnız bırakmış erkekler. Bu kız kaçmaz!" diyorum. Sonra bi bakıyorum, her şey güzellik değil işte. O dişilik erkekleri çeken.

X