Ev giyiminde nasıl seksi görünülür?

bir kadını kadın yapan dişiliği, cilvesi, nazı, güzelliği vs.. dir yoksa erkek neden ilgi duysun ki kendi cinsiyle olurdu kaprislerlede uğraşmazdı :))

bir kadını kadın yapan dişiliği, cilvesi, nazı, güzelliği vs.. dir yoksa erkek neden ilgi duysun ki kendi cinsiyle olurdu kaprislerlede uğraşmazdı :))

Erkeğimizi dişiliğimizle nasıl sarabiliriz? Dişilik öğrenilir dedin. Dişilik enerjisini nasıl ortaya çıkarabiliriz? Senin yaptığın ve bize tavsiye edebileceğin şeyler var mı?
Özeline girmezse, dişilik için neler yapıyorsun canım?
Çok sağol bizle paylaştığın için :p

Erkeğimizi dişiliğimizle nasıl sarabiliriz? Dişilik öğrenilir dedin. Dişilik enerjisini nasıl ortaya çıkarabiliriz? Senin yaptığın ve bize tavsiye edebileceğin şeyler var mı?
Özeline girmezse, dişilik için neler yapıyorsun canım?
Çok sağol bizle paylaştığın için :p
çok gülesim geldi :))
kendini sevmekle başla, kendini beğen, kusurlarını kabul et, kendine bakmaktan çekinme, ruhunu ve bedenini tanı içinde ki dişi ortaya çıkacaktır adım adım ve o çıktıkça sen daha kendine güvenli daha mutlu bir kadın olacaksın

bu çok doğal bir istek birde adamın gözünden bak olaya
sevgililikte bakımlı güzel bir kadın
nişanlılıkta ise evliliğin nasıl olacağını hayal ediyor kadın hala bakımlı
evleniyor ve kadın salıyor kendini aman ne gerek var beni böyle kabul etsin, beni böyle sevsin
bu doğru bir davranış mı sizce
kocayı buluncaya kadar mı yani?
sen kendine bakacaksın ki eşinden bir şeyleri talep edebilesin, erkekler gözleriyle gördüklerini sever bu böyle
walla ben bu goruse katilmiyorum sevgiliykende kadin evde esortmanliydi evliykende oyle olacak ev yani bu kumas eteklemmi dolasalim sevgiliyken disarda bulustugin icin daha ozenli olugorsun hepsi bu bence..

çok gülesim geldi :))
kendini sevmekle başla, kendini beğen, kusurlarını kabul et, kendine bakmaktan çekinme, ruhunu ve bedenini tanı içinde ki dişi ortaya çıkacaktır adım adım ve o çıktıkça sen daha kendine güvenli daha mutlu bir kadın olacaksın
:) Gülme gelmesini anlayabiliyorum. Yani bu birinin bana nasıl dans edilir diye sorması kadar genel elbette :)
Ama yine de dişiliği özümsemiş senin gibi insanların çok faydalı yaklaşımları oluyor ve inan bazen aydınlanıyorum :) Aaa hakikaten ya diyorum.
Mesala dişiliği güvenle, özgüvenle ve mutlulukla anlatmak çok açıklayıcı bence. Hiç başka forumlarda bununla ilgili yazdığın bir başlık vb var mı, orada okuyayım fikirlerini.

:) Gülme gelmesini anlayabiliyorum. Yani bu birinin bana nasıl dans edilir diye sorması kadar genel elbette :)
Ama yine de dişiliği özümsemiş senin gibi insanların çok faydalı yaklaşımları oluyor ve inan bazen aydınlanıyorum :) Aaa hakikaten ya diyorum.
Mesala dişiliği güvenle, özgüvenle ve mutlulukla anlatmak çok açıklayıcı bence. Hiç başka forumlarda bununla ilgili yazdığın bir başlık vb var mı, orada okuyayım fikirlerini.
hayır aklımdan geleni yazar geçerim ben arkadaş sohbetlerinde söylerim dinleyenler oluyor ama özellikle bir şey yazmıyorum, kafamda kurmuyorum

Ben biraz da eşime şunu alıştırmaya çalıştım: "Ben her zaman çooook bakımlı olamam. Ben de insanım. Ben o filmlerdeki kadınlardan değilim ki. Beni o dergilerdeki kadınlar gibi düşünmesin. Ben photoshop'lu değilim, ben gerçek bir kadınım. Benim de kılım olabilir, benim de tırnağım kırılabilir, benim de saçım her zaman güzel olmak zorunda değil" şeklinde.
Salmadan hafif hafif bunu anlatmaya çalıştım. Evlendik, sınırlarımız kalktı. Tüm gerçekliğiyle birbirimizi sevmeliyiz diye. Ona bakılırsa eşim de koca göbekli, kıllı bir adam yani. O beni hep dergilerdeki gibi, o TV'deki spiker gibi isteyecek, eee ben? Ben de filmlerdeki adamı isteyeyim, var mı öyle şey :) O yüzden biraz gerçek gerçek gidelim istedim.
Ama yok, işe yarayan bir fikir değil bu sanırım, bu fikrin işe yaradığını şimdilik görmedim :KK28:

Bendede var bir tane , çok sıkıcı
Canım o kadar haklısın ki! Şu an eşimi bana anlatıyor gibisin.
Eşime geçenlerde onu ne kadar çok sevdiğimi anlatıyorum. İşte şevkatini seviyorum, tenini sabaha kadar değil bir ömür koklasam yetmez falan diyorum. Sonra o da bana iltifat etme gereği hissetti. Bak neler dediğini söylüyorum şimdi sana:
"Ojelerini seviyorum. Zayıf olmanı seviyorum. Belin ince bunu seviyorum. Saçların düz ve parlak bunu seviyorum. Vücudun güzel" Allahhıımmm! Sadece dış görünüş! :)

Çok sıkıcı dimi , çok haklısın bende senin gibi düşünürdüm.Dış görünüş ne ki aslında hele ki bu devirde..

Tokyoo'cum, çok güzel öneriler vermişsin, çok teşekkür ederim. Mutlaka dikkat edeceğim.
Benim eşime gelince, mesela TV'deki spikerin üzerinde bir ceket görüyor "Of harika, sana çok yakışırdı" diyor. Ya naapiyim evde mi giyeyim. Ortam olsa ben de giymez miyim? Evde neden fondöten süreyim mesela? Zengin Bihter miyim ben konakta kokoş kokoş dolaşacağım :) Terliklerime gülüp gülüp duruyor. Valla ben annemden öyle gördüm, biz evde terlik giyerdik. Şimdi evde babet giymeye çalışıyorum çoğunukla. Kendi evimde misafirlikte gibiyim ahaha :) Valla ne güzel kocan seni olduğun gibi kabul etmiş :) Ben de ne giysem de evde hem rahat hem şık olayım diye bakıyorum :)
Yok cnm spikermi ben olsam kizarim valla.

Evet benm esim sevmio topuklu giymemi istemez makyaj istemez pijamayla dur der

Ben disari cikarken ki esimle çok sık çıkarız ,makyajsız özensiz asla cikmam ,evde tayt dar kot vs giyerim vücut hatlarım belirgin olur ,gömlek giyersem üst düğmeleri acik olur ,baxende aksama kadar pijamali dururum:) ama yazin kesinlikle dekolte ve mini şortlar giyerim ,Esim gelip geçip öper sarilir ,evde makyaj pek yapmam ama bakimli olmaya dikkat ederim :KK66:
Seni senii afferim kiz ben de cok sexy giyinemiyorum cocuklar evde tuaf bakiyor :-) hele tatilde sort felan giydigim zaman buyuk kizim kiskanir oyle tuaf bakar :) nasil yapsam bilemedim adam artik beni pijamayla gormekten bikmistir :KK70:

Benim çocuklar küçükler cnm ,sıkıntı yok henüz ,benim koca seviyor sexi giyinmemi ,bugün mini mini etekler aldim,pek gergin olur aslinda akşam AVM gezmelerinde ama kasaya girip ödemeyi bile kendi yapti yani :))) hos giyecekmiyim bilmem aldiklarimi.kilo almisim biraz :mad:

Valla süpersiniz. Hayran kaldım size.
Demek erkekler böyle eve koşa koşa gidiyor :)

Çok nadiren mini etekler, mini şortlar giyerim evde, aklıma estikçe :) eşimin pek fark ettiği söylenemez, gözlerinin içine içine bakarım, fark et be adam derim :p genelde tayt, üzerine salaş kıyafetler giyerim, ev ayakkabısı da vazgeçilmezimdir, saçımı düzleştirir öyle otururum evimde, hatta bazen kalem çekiyorum gözlerime, eşim gözlerimden öpmeye bayılır, kalem sürdüğümü fark edince, ne diye sürersin şunları bilmem ki ile başlayan bir sürü sıralı cümle peş peşe gelir:KK48::KK48::KK48:

doğallıktan yana bir eşim var kısacası, evimizdeyken süslenmem püslenmem çok enterese etmiyor onu :cool::cool:

Vallahi aranızda bir ben mi zıt çıkıcam ilerde bilmiyorum ama bende şahsen dışarıdan çok içeride yani evde kendime daha çok bakarım sanırım :) şimdiden neler aldım neler. Şahsen bence iç çamaşırı ve evde giyilebilecek tarzda gecelikler hayata renk katar :) ne diyeyim hepimizin hakkında hayırlısı :) ben sanırım biraz düşkünüm bu tarz cicili bicili şeylere :)

Kızlar selam,
Aramızda çok zarif, akıllı ve çekici hanımlar var biliyorum. İşte size danışacağım bir şey var: Ev haliyle nasıl seksi olunur?

Kendimi eşime göstermek için tek mecra ev. Ama ben eşofman altıyla seksi ve alımlı olamıyormuşum gibi hissediyorum. Siz evde ne giyiniyorsunuz? Evde daha alımlı görünmenin sırları nedir?

Ev hanımıyım. Eşim akşam eve geldiğinde tertemiz bir ev sunuyorum ona. Ama temiz ev kimin umrunda? O temiz evden çok cilveli güzel bir kadın istiyor karşısında normal olarak :)

Eşim bütün gün iş yerinde hoş giyimli, topuklu ayakkabılı, ince siyah çoraplı, ceketli etekli kadınlarla çalışıyor. Güzellik anlayışı da o yönde şekillendi.

Ben evdeyim. İnsan evde eşofman altı, tayt, t-shirt giyiyor. Ama eşimin gördüğü kadınlar şık. Benim de daha hoş görünmemi istiyor. Ev yani burası ev. Ben evde topuklu ayakkabı falan giyince hiç olmuyor inanın :) Kendi vücudumu ve özgüvenimi gösterecek, güzel güzel giyinecek başka bir ortamım da yok. Seksilik sıfııııııııf anlayacağınız :)

Normal ev halinizi nasıl daha seksi hale getiriyorsunuz? Evde normal hallerde ne giyiyorsunuz? Cevaplarınız için sabırsızlanıyorum, şimdiden çok teşekkürler!

Ben genelde evde tayt üstüne kazak vs. giyerim. Hafif ruj sürerim çalışıyorum açıkçası evde pek alımlı olamıyorum. Ama bazen, 2-3 ev eteğim var sokakta giymediğim ama şık etekler. Onları giyerim, altına opak çorap üstüne de bir bluz ya da uygun kazak giyerim. Eşim bayılır. Bir de eşimle nereye çıkarsak çıkalım makyaj yaparım saçım başım düzgündür. Ama ben de evde her zaman şık olamıyorum. Ev hali adı üstünde :confused::rolleyes::21:

Son düzenleme:
Tayt giyiyormuşsunuz, iç giyim ve ev giyim satan mağazalarda çok güzel dantelli, transparanlı, taşlı tahtlar ve dekolteli, dantelli, leoparlı ev badileri var. Ceyo terlikleri gün içinde yine giyin ama eşiniz gelmeye yakın hafif dolgu topuklu olan taşlı, allı güllü, tüylü ev terliklerinden giyin. Mutlaka hafif de olsa makyajla karşılayın eşinizi, bir allık ve ruj bile fark yapar. Yemek vs. Uğraşırken yüzük vs. zor ama gösterişli bir küpeniz olsun. Arkadaşların dediği gibi arada kısa bir elbise, ten çorap, fönlü saçlarla daha özenli bir temek hazırlayın. Her şeyden önce güleryüzle karşılayın her gün mutlaka her ne olursa olsun. Bakın nasıl koşa koşa eve geliyor her gün. Ben çalıştığım ve 6 aylık bebeğim olmasına rağmen her gün böyle geçirmeye çalışıyorum.

Bende ornek yokta arkadasimdan bahsedebilirim. Evde kucucuk sortlarla mini etekle gezer. Uzun etek giyse omuz dekoltesi superdir. Terlik giymez. Renkli spor ayakkabilari babetleri ev botlari vardir. Ev botu sort dusuk omuzlu bluzuna biz bile vurulduk o derece yani.
Taytlari hep dantel detaylidir. Yatarken siradan pijamalar giymez.
Bebe yagini eksik etmez. Cok hafif olsa kalemini ceker. Rujunu surer sonra silerki yari dogal bir gorunum olsun.
Vs vs.
Severiz kendisini

Hanimlar cok etkilendim!
Gercekten insanlarin evlerinde bu kadar özenli oldugunu bilmiyordum.
Öyle haklisiniz ve öyle güzel seyler yapiyorsunuz ki uzun süren evliliklere artik baska bir gözle bakiyorum. Demek ki kadinin görüntüyle ilgili yapacagi cok sey varmis.
Ev botu + kisa sort + omzu acik body cok iyi bir kombinasyonmus hakikaten. Deneyeyim bunu. Tesekkurler.

Masallah diyorum.size hanimlar baya seyler ogrendim valla topigi okuynca demekki ayicikli pijama almayi birakmaliymisim artik baska seylere yoneliyim dugune kadar:)

Yazın kolay, ne kadar az giyinirsek o kadar iyi mottosu işe yarıyor :) Ama kışın sıkıntı hakikaten.birkaç kadife takım pijama mı diyeyim, eşofman mı, öyle birşeyler aldım evde onları giyiyorum.Sexi mi tartışılır, ama şık durduğu kesin.Ronaldo tshirt-gri eşofman altından iyidir :)

X