Ev haliyle nasıl seksi olunur?

lale101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
79
49
Kızlar selam,
Aramızda çok zarif, akıllı ve çekici hanımlar var biliyorum. İşte size danışacağım bir şey var: Ev haliyle nasıl seksi olunur?

Kendimi eşime göstermek için tek mecra ev. Ama ben eşofman altıyla seksi ve alımlı olamıyormuşum gibi hissediyorum. Siz evde ne giyiniyorsunuz? Evde daha alımlı görünmenin sırları nedir?

Ev hanımıyım. Eşim akşam eve geldiğinde tertemiz bir ev sunuyorum ona. Ama temiz ev kimin umrunda? O temiz evden çok cilveli güzel bir kadın istiyor karşısında normal olarak :)

Eşim bütün gün iş yerinde hoş giyimli, topuklu ayakkabılı, ince siyah çoraplı, ceketli etekli kadınlarla çalışıyor. Güzellik anlayışı da o yönde şekillendi.

Ben evdeyim. İnsan evde eşofman altı, tayt, t-shirt giyiyor. Ama eşimin gördüğü kadınlar şık. Benim de daha hoş görünmemi istiyor. Ev yani burası ev. Ben evde topuklu ayakkabı falan giyince hiç olmuyor inanın :) Kendi vücudumu ve özgüvenimi gösterecek, güzel güzel giyinecek başka bir ortamım da yok. Seksilik sıfııııııııf anlayacağınız :)

Normal ev halinizi nasıl daha seksi hale getiriyorsunuz? Evde normal hallerde ne giyiyorsunuz? Cevaplarınız için sabırsızlanıyorum, şimdiden çok teşekkürler!

evli değilim ama illa topuklu falan giymesen de mini mini şortlar elbiseler de giysen yardımcı olabilir sanki :KK60:
ama tabi evli olmadığım için bilemedim :KK16:

Benim esim de tam tersi cok şıkır şıkır giyinsem guler dalga gecer giy eşofmanlarini rahat et der zaten cok şımşıkır giyinmedigim surece ufak değişiklikleri farketmez :-) oje surunce bile dalga geciyo ne anliyosunuz tirnaginizi boyayinca diyo ben de guzellik icin diyorum ya tirnak boyamanin ne ilgisi var guzellikle diyo :-) biraz odun yani.
ben de cok salas olmamak kaydiyla rahat ama derli toplu temiz giyinirim. Dar eşofman alti body veya tayt ustune uzunca bol kazak sort tshirt giyerim. Saclarimi toplarim genelde. Ama bazen de en seksi kiyafetlerimi giyiyorum mini etek ustune bustiyer filan o da ozel gecemiz olur zaten ama her zaman yapmam tadi kalmaz cunku:cool:

Derili ,renkli taytlar var .askılı dekolteli bi üst üzerinede önü açık ince triko bi ceket biraz makyaj uyumlu küpeler oh mis rahat bakımlı .Daha ne olsun .Yada dizüstü elbise altına opak çorap.Yeteeeeer.:KK19:

Canım bak evde rahat rahat giyinebilirsin. Ama bunu şık ve dekolteli yapabilirsin :) Mesela pijama takımın iç gösteren olabilir, dekolteli olabilir. Sevdiği renkleri öğren. Kırmızı genelde ilgi çeker. Kırmızı çamaşırın gözüksün :) Şort giyebilirsin. Saçların hep taranmış değişik modelli olsun. Dışarı da giymediğin tişörtlerinin yakalarını kesebilir açık hale getirebilirsin :) En önemli nokta dar ve dekolteli olursan ve parfüm sıkarsan dikkat çekersin :))

Ben evı toplarken gayet paspal ama işim bitince altıma eşimin boxerını ustunude dekoltelı askılı bı badı gıyerım oyle dururm bayılır :KK70:
Bazen renklı renklı taylar gıyerım iç çamaşırsız üstümü ne dekoltelı kısa badıler gıyerım :KK70:
Uydurum yanı öyle eşimde bayılır :KK70:

Canimbak
Esofman giy ama daha boyle dar yada renkli carpicu olsun altin esofmansa ustn askılı dantelli olsun saclarin yapılı olsun sac aksesuarları takabilirsin ojen olsun parfumun olsun
Seksilik illa topuk ayakkabi degil
Dikkat cekmeyi bilirsen ufak bi dekolte bile yeter.
Bide tabi isveli olmak cok daha onmeli

Hayret, kırmızı seksi gecelik yazan olmamış hiç, son zamanlarda çok ti ye alındığından herhalde :)) Eşiniz sizin için ne yapıyor ki, siz seksi olcam diye kendinizi parçalayıp duruyorsunuz? İşyerindeki topuklu hatunlar, evde sizden farksız değillerdir, ev yahu orası, tabi rahat giyincen, adam takım elbiseyle mi duruyo evde? Tabi zaman zaman erkek de kadında farklı, cezbedici görünmeli birbirine, ama bu her zaman her zaman beklenmez ki kadından. Yarın çocuk olupta yapamadığı zaman, anlayışla karşılamaz alışan erkek, saldın iyice der, sanki kendi bir şeye benziyor gibi.
Çok yüz veriyorsunuz kocalarınıza çok.

Ya akşam ev haliyle otururken de seksi gecelik dekolteler fln biraz sırıtır bence ama yazın arkadaşların dediği gibi mini şort askılı bluz tayt üstüne omzu düşük salaş tişörtler olabilir bir de saçlar taranmış derli toplu bi de yüzünde hiç makyaj yokmuş gibi makyajlar yapıolar hafif fondoten ten renginde pudra göz altı kapatıcısı ve rimel olmalı. Saç baş dağınık surat çökmüş fln ne giyinirsek giyinelim işe yaramıoo

Ben evı toplarken gayet paspal ama işim bitince altıma eşimin boxerını ustunude dekoltelı askılı bı badı gıyerım oyle dururm bayılır :KK70:
Bazen renklı renklı taylar gıyerım iç çamaşırsız üstümü ne dekoltelı kısa badıler gıyerım :KK70:
Uydurum yanı öyle eşimde bayılır :KK70:
en güzeli ben de öyle yaparım kişi kendisi üretebilmeli bazı şeyleri evde.

X