Ev haliyle nasıl seksi olunur?

ben iç çamaşırı üstüne sabahlığımı giyerim genelde :KK48: ama eşimle alakalı değil o nöbetteykende aynı şekilde. rahat ediyorum öyle:KK45: yazın saten sabahlık kışın polar sabahlık:KK52:

wala bayanlar 6 yıllık evliyim bende arkadaşların dediği gibi bnmkide biraz kalas :) bigün gittim sarışınım diye kısa siyah peruk aldım giyindim kuşandım süslendim püslendim ewe geldi ne bu halin dedi şok :)
en iyisi mini dekolteli saten şort takımı ruj oje parfüm klasik türk erkeğinin anladığı bu :)

Kızlar selam,
Aramızda çok zarif, akıllı ve çekici hanımlar var biliyorum. İşte size danışacağım bir şey var: Ev haliyle nasıl seksi olunur?

Kendimi eşime göstermek için tek mecra ev. Ama ben eşofman altıyla seksi ve alımlı olamıyormuşum gibi hissediyorum. Siz evde ne giyiniyorsunuz? Evde daha alımlı görünmenin sırları nedir?

Ev hanımıyım. Eşim akşam eve geldiğinde tertemiz bir ev sunuyorum ona. Ama temiz ev kimin umrunda? O temiz evden çok cilveli güzel bir kadın istiyor karşısında normal olarak :)

Eşim bütün gün iş yerinde hoş giyimli, topuklu ayakkabılı, ince siyah çoraplı, ceketli etekli kadınlarla çalışıyor. Güzellik anlayışı da o yönde şekillendi.

Ben evdeyim. İnsan evde eşofman altı, tayt, t-shirt giyiyor. Ama eşimin gördüğü kadınlar şık. Benim de daha hoş görünmemi istiyor. Ev yani burası ev. Ben evde topuklu ayakkabı falan giyince hiç olmuyor inanın :) Kendi vücudumu ve özgüvenimi gösterecek, güzel güzel giyinecek başka bir ortamım da yok. Seksilik sıfııııııııf anlayacağınız :)

Normal ev halinizi nasıl daha seksi hale getiriyorsunuz? Evde normal hallerde ne giyiyorsunuz? Cevaplarınız için sabırsızlanıyorum, şimdiden çok teşekkürler!

Bence oncelikle formunda olmalisin sonra dar kiyafetler giy ve gosterebildigin kadar tenini erkege gostermelisin. Erkek kadin tenine dayanamaz yani sort giyebilirsin. Ince topuklu olmasa da hafif ince topuklu ama cok rahat ev terlikleri var bacaklari daha guzel gosteriyo. Bence evdeyken de olsa bacaklar acik olmali gogus dekolteli rahat buluzler de var. Ve evde de ola makyajli olmak tavsiyem. Ama herseyden onemlisi her sabah banyodan sonra mis gibi bi vucut losyonu tavsiyem Victorias Secret losyonlari. Rujun ustune de dudak parlaticisi onda da tavsiyem Victorias Secret parlaticilari cok guzel. Ama parlaticiyi tek basina surme pek bi ise yaramiyo.

Eger cocugunuz yoksa evde daha seksi seyler giyebilirsin. Askili kisacik gecelikler var onda da yine tavsiyem Victorias Secret olacak :-D

wala bayanlar 6 yıllık evliyim bende arkadaşların dediği gibi bnmkide biraz kalas :) bigün gittim sarışınım diye kısa siyah peruk aldım giyindim kuşandım süslendim püslendim ewe geldi ne bu halin dedi şok :)
en iyisi mini dekolteli saten şort takımı ruj oje parfüm klasik türk erkeğinin anladığı bu :)

Bence Turk erkegi konusunda yaniliyosun peruk yapmacik durmustur seksi degil komik kactigindan anlamamistir. Seksi giyinmeye de sozum yok ama bakalim giyen kadin formunda mi onu tasiyo mu seksi mi oluyo yoksa bingil bingil sallaniyo mu :-D Sen seksiligi beceremedin diye sucu Turk erkegine atma bence.

Evet saten konusunda haklisin erkekleri cezbediyo saten kumas ve kisa etek ya da sort ama dedigim gibi fizik tasiyacak onu. Ama su konuda lutfen anlasalim seksilik kadinin icinde olacak yoksa ne yaparsa yapsin ruj bile yapmacik duruyo

X