Ev ıslerı ıle bası dertte olan hanımlar buyurun topigime

En Sevmediginiz Ev Isi

• Ankete Katılan
    3.010
ellerine saglik cnm :KK56: et soteyi nasil yaptin :26:

cnm eti pişiriyorum önce snra biraz yagda soganla birlikte kavuruyorum sonra biberleri ekliyorum biraz daha kavuruyorum daha snra domateslerini ekliyorum çok az domates salçası koyuyorm snra braz kaynamaya bırakıyorum son olarak tuzunu biberini ve kekik ekliyorum ben, aynı tarifin mantarlısıda güzel oluyo cnm tavsiye ederm:KK56:

cnm eti pişiriyorum önce snra biraz yagda soganla birlikte kavuruyorum sonra biberleri ekliyorum biraz daha kavuruyorum daha snra domateslerini ekliyorum çok az domates salçası koyuyorm snra braz kaynamaya bırakıyorum son olarak tuzunu biberini ve kekik ekliyorum ben, aynı tarifin mantarlısıda güzel oluyo cnm tavsiye ederm:KK56:

bende bi gün deniyim bakiyim :KK56: severimöyle seyleri :KK34:

cnm sen su an calismiyormusun?

paylasalim güzelim

sen basla istersen :KK1:

yemek konusunda bildiğim çok pratik bilgi var ama temizlik konusunda pratik denilebilecek pek yok :) bende fikir almak için yazdım.. mesela ben şu parkeler üzerinde kalan lekelerden çok şikayetciyim acayip sinirimi bozuyor ( vileda yaptıktan sonra ) onun için suya tuz koymanın işe yarıyacağını duymuştum onu uyguluyorum ama yinede iz kalıyor , sanki daha az iz kalıyor ama yinede mükemmel değil :KK43:

yemek konusunda bildiğim çok pratik bilgi var ama temizlik konusunda pratik denilebilecek pek yok :) bende fikir almak için yazdım.. mesela ben şu parkeler üzerinde kalan lekelerden çok şikayetciyim acayip sinirimi bozuyor ( vileda yaptıktan sonra ) onun için suya tuz koymanın işe yarıyacağını duymuştum onu uyguluyorum ama yinede iz kalıyor , sanki daha az iz kalıyor ama yinede mükemmel değil :KK43:
tuz daha cok cizmezmi yaa :26: ama denemek lazim :KK34:

yok cnm çalışmıyorum ben evdeyim:21:

oh ne rahatsin kuzu yaa :KK34:

başlığı görnce atladım hemen ev işiyle kimin başı dertte değil ki ütü yaptım bugün hep yeni biiti şimdi de girişmek lazım yemeğe bi de ne pişireceğimi bilsem .......

ben evli degilim ama arada bi annem bizi kardesimle yalniz birakiyor 2 kisi oldugumuz halde ne camasiri ne bulasigi ne de pisligi bitmiyor evin ya sanki 2 kisi ne pislik yapiyorsak :KK19:

Yaklaşık 9 aydır kendi evimin hanımıyım yani 9 aylık evliyim :)
İlk defa bir evin sorumluluğu üstlendim, biraz zor oldu alışmam ama düzene girdi çok şükür.
2 Odamız var 2 kişiyiz eşim ve ben, pek ev işim olmuyo benim :KK53: Her hafta sonu mutlaka tuvalet banyo temizliği yaparım. 2 günde 1 mutlaka toz alır yerleri silerim. Ütüm pek olmaz. Bulaşık asla biriktirmem. Yemeğide eşim söyler ben yaparım hiç bu akşama ne yapsam diye düşünmem :KK9::KK9::KK9:
Bu arada bu topiği çok sevdim banada bir Hoşgeldin dersiniz artık :KK76::KK76:

X