Ev meselesi

Planınız bana pek mantıklı gelmedi. Depoya aylık para vereceksiniz, o eşyaların 2 kez taşınmasına para vereceksiniz. Depoda ya da taşınırken başına bir şey gelse yine para. En iyisi konuşup anlaşmak. Ev sahibinden habersiz zaten yapmayın, aranızdaki güven ilişkisine ve baştaki anlaşmanıza aykırı.
Evet ben de habersiz is yapmak istemiyorum. Kabul etmezse sıkıntı yasayacagiz ama yapacak bir sey yok

Depo fiyatları aylık 1000 liradan başlıyor. Kirası 2000 olan bir evin eşyaları için 1000 lira ödemek akıl karı değil.

Taşınırken eşyalar resmen dökülüyor. Ev taşıma 10-16.000 arası. Tanıdık firma falan bulursan neyse.

Hiç mantıklı değil. Yeni eşya alsanız o evden çıkarken yine size daha masraf olacak ve üstüne eşyalar zedelenecek.

Belki geçici olarak ikinci el düzgün bir şeyler bulup eşyaları yenileyip ev sahibine de bunları bırakacağız diyebilirsiniz. En azından az masraf olur ve ev sahibi de size sıkıntı çıkarmaz
Evet mantikli bir cozum aslinda tesekkur ederim degerlendirecegim

Istanbulda kalacağınız süre belliyse, öğrenci eviniz de kalmaya devam edin.
Yeni nevresim takımı, koltuk ortusu, güzel yastik kılıfı ,hali ve canlı çiçekle dekore edin.
Çok para vermek istemiyorsanız mecbur idare edeceksiniz.
Eşyalar pahalanir diye düşünüyorsanız, altin biriktirin.

X