EvCadısı'nın başarı öyküsü...

2 günlük detoks yazmışsınız denedinizmi ev cadısı çok merak ettim sonucu.benimde 2-3 kilo fazlalığım varda denemek istiorum...

2 günlük detoks yazmışsınız denedinizmi ev cadısı çok merak ettim sonucu.benimde 2-3 kilo fazlalığım varda denemek istiorum...

yaptık canım biz onu 50 59 kilo grubuylaa...herkes güzel sonuçlar aldı...ben 1.600 verdim...ama geri alındı o kilolar sanırım verenlerden almayan yok...:kedi:

:enbuyukkk:ben kadınlar külübüne yeni üye oldum siteyle tanışmam tamamen tesadüf ben bir buçuk yıl kadar önce şifalı bitkiler kitabında okumuştum sandaloz sakızını elma sirkesiyle birlikte sabahları aç karna bir bardak ılık su ile bir kaşık elma sirkesini bir çay kaşığı sandoloz sakızı ,içtim inanın okadar hızlı kilo verdim ki kenme inanamadım beni gören arkadaşlarım hayretlerini gizleyemedi onbeş yırmi gün gibi kısa bir sürede 15-16 kılo verdım hemde karın ve basen gibi erimesi en zor bölgelerden sizede tavsiye ederim bu yöntemi hem çok kolay hemde diyet sitresine girmeden

:enbuyukkk:ben kadınlar külübüne yeni üye oldum siteyle tanışmam tamamen tesadüf ben bir buçuk yıl kadar önce şifalı bitkiler kitabında okumuştum sandaloz sakızını elma sirkesiyle birlikte sabahları aç karna bir bardak ılık su ile bir kaşık elma sirkesini bir çay kaşığı sandoloz sakızı ,içtim inanın okadar hızlı kilo verdim ki kenme inanamadım beni gören arkadaşlarım hayretlerini gizleyemedi onbeş yırmi gün gibi kısa bir sürede 15-16 kılo verdım hemde karın ve basen gibi erimesi en zor bölgelerden sizede tavsiye ederim bu yöntemi hem çok kolay hemde diyet sitresine girmeden

denerim canım teşekkür ederimkaydirigubbakcemile5

inşallah bende zayıflarım zemuszemus

inşallah tatlım...aklinialirimsmile

içim dışım yeşil çay oldu kızlar , ama kilo vermede 20 li yaşlar ve 30 dan sonra gelen yaşlar çok fark ediyor . gençlikte kolay cana verilen kilolar otulardan sonra adeta yapışıyor insana :1ninca:

içim dışım yeşil çay oldu kızlar , ama kilo vermede 20 li yaşlar ve 30 dan sonra gelen yaşlar çok fark ediyor . gençlikte kolay cana verilen kilolar otulardan sonra adeta yapışıyor insana :1ninca:

metabolizma yavaşlıyor tabi...gerçi benim şimdi de yeterince yavaş...Kolay gelsin ne diyeyim:hulya:

canım gercekten cok tatlı olmussun ve tavsıyelerın gercekten saglıklı bır yasama adım atmamı saglayacak galıba
cunku 3 ana 5 ara ogun cok gıbı gorunsede ben gercekten ara ogun yapamdıgım gunler delı gıbı yemeklere
saldırıyorumm. bende senınle aynı taktıklerı uygulamayı dusunuyorum eger hala buralardaysan umarım gorusuruz
ve son durumun nedır neler yapıyorsun bızı bılgılendırırsın

zayıflamayla ilgili çok doğru ipuçları vermişsiniz bende kendi payıma düşeni aldım ve hafızama kaydettim.
ayrıca çok hoş olmuş yeni haliniz...:nazar:
paylaşımınız için teşekkürler...:KK71:

canım gercekten cok tatlı olmussun ve tavsıyelerın gercekten saglıklı bır yasama adım atmamı saglayacak galıba
cunku 3 ana 5 ara ogun cok gıbı gorunsede ben gercekten ara ogun yapamdıgım gunler delı gıbı yemeklere
saldırıyorumm. bende senınle aynı taktıklerı uygulamayı dusunuyorum eger hala buralardaysan umarım gorusuruz
ve son durumun nedır neler yapıyorsun bızı bılgılendırırsın

Minnoş prenses umarım tavsiyelerim az da olsa yardımcı olmuştur sana ben buralardayım ama beni
blogumdan da takip edebilirsin...

http://evcadisinin.blogspot.com

ben şuan da kilo korumadayım...hala beslenme şeklimn aynı...benimki hayat tarzı oldu artık..:)

Son düzenleme:
bu kilondada kal cnm dahada verme çok hoş çok güzel olmuşsun gerçi diğerindede öle aşırı denecek bi kilon yokmuş balık etliymişsin şimdi çıtır olmuşsuun:KK66::KK66:

zayıflamayla ilgili çok doğru ipuçları vermişsiniz bende kendi payıma düşeni aldım ve hafızama kaydettim.
ayrıca çok hoş olmuş yeni haliniz...:nazar:
paylaşımınız için teşekkürler...:KK71:

enyrose teşekkür ederim...Umarım faydalı olmuşumdur...

Paylaşımlarıma
EvCadısı'nın Bıdıbıdılarııı...

adresinde devam ediyorum...
görüşmek dileğiylee...:KK71:

bu kilondada kal cnm dahada verme çok hoş çok güzel olmuşsun gerçi diğerindede öle aşırı denecek bi kilon yokmuş balık etliymişsin şimdi çıtır olmuşsuun:KK66::KK66:

Teşekkür ederim NisaNurum...Aslında mesele sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve ilerde kendi kendimi yönetebilmekti..Başardığıma inanıyorum...

Sağlıklı beslenmeyi hayat tarzı haline getirmek gerek....

İdeal ağırlıkta , sağlıklı günler dilerim..

.Paylaşımlarımı takip etmek için

EvCadısı'nın Bıdıbıdılarııı...

Son düzenleme:
X