EvCadısı'nın başarı öyküsü...

tıpkı benim eski ve yeni halimin tersi gibi.

tebrik ederim ev cadısı. bende yemek yemeyerek zayıflayacağımı düşünüyordum.

ara öğünleri deneyeceğim. tşkler.

tıpkı benim eski ve yeni halimin tersi gibi.

tebrik ederim ev cadısı. bende yemek yemeyerek zayıflayacağımı düşünüyordum.

ara öğünleri deneyeceğim. tşkler.

Sonbahar umarım eski haline tez zamanda dönersin...asıl amacımızın sağlıklı olmak olduğunu unutmadan yaşarsak ideal kilomuzda olabiliriz...

Son halimin fotosunu da ekledim arkadaşlar...İlk mesajda ekli

canım bende şuan 69 kiloyum senin başlangıç resmindeki haline baktım 70 kg olan boyumuzda aynı bende böylemi gözüküyorum şuan diye düşündüm.sonra bide şuanki resmine baktımda gerçekten acayip heveslendim.süper gözüküyorsun canım.inşallah birdaha hiç 60 ları bile görmezsin.acayip motive edici olmuş resimlerin bende birgün o günleri görürmüyüm acaba :KK31:

Son düzenleme:
süper olmuşsun canım ya :nazar::nazar:
teşekkür ederim merguana:KK71:

canım bende şuan 69 kiloyum senin başlangıç resmindeki haline baktım 70 kg olan boyumuzda aynı bende böylemi gözüküyorum şuan diye düşündüm.sonra bide şuanki resmine baktımda gerçekten acayip heveslendim.süper gözüküyorsun canım.inşallah birdaha hiç 60 ları bile görmezsin.acayip motive edici olmuş resimlerin bende birgün o günleri görürmüyüm acaba :KK31:

Canım benim insan kiloluyken o kadar büyüyor ki her yeri gözünde anlayabiliyorum seni:KK31:

Umarım seni az da olsa teşvi edebilmişimdir:81:

Güzel dileklerin için teşekkür ederim...Umarım ideal kilona sağlıklı bir şekilde ulaşırsın :KK71:

Çok hoş olmuşsun gerçekten "ev cadısı"

boyunu merak ettim ben

Ben boyumu hep 170 cm olarak biliyordum..İnsanlar 165 cm falan diyolar kendi boylarına ben bariz uzunum ama diyetisyenim boyumu ölçmüştü ve boyum 166 cm çıkmıştı maison :KK61:
Bu arada teşekkür ederim :KK71:

EvCadısı'nın Bıdıbıdılarııı...

Son düzenleme:
evcadısı konunu aylar öncesinden okumuştum yazmak bugüne kısmatmiş:)

senin konunu okuduktan sonra kendime çok benzettim ve derhal kendime bi diyetisyen buldum..

3 aydır devam ediyorum ve 10 kilo verdim..
teşekkürderim ilham verdiğin ve paylaştığın için..

bu arada çook hoş görünüyorsun..

kendinden memnun olmak inanılmaz bişey...
benimde verecek 2 kilom kaldı..boylarımız başlama kilolarımız ve şu anki kilomuz aynı:))

ve aynı şekilde bende kendimi 170 zannediyordum:)

evcadısı konunu aylar öncesinden okumuştum yazmak bugüne kısmatmiş:)

senin konunu okuduktan sonra kendime çok benzettim ve derhal kendime bi diyetisyen buldum..

3 aydır devam ediyorum ve 10 kilo verdim..
teşekkürderim ilham verdiğin ve paylaştığın için..

bu arada çook hoş görünüyorsun..

kendinden memnun olmak inanılmaz bişey...
benimde verecek 2 kilom kaldı..boylarımız başlama kilolarımız ve şu anki kilomuz aynı:))

ve aynı şekilde bende kendimi 170 zannediyordum:)

Ya benim için en mutluluk verici şey bu aslında...Hikayem başkalarını da başarıya ulaştırmak için ilham olduysa yeterli :nazar:

Seninle de ortak yönlerimiz varmış ne kadar güzel...çok mutlu oldum..Güzel sözlerin için teşekkür ederim....Sağlıklı ve ideal kilonda olduğun günler dilerim :KK71:

Sizi tebrik ederim.Kullandığım ilaçtan dolayı 3 yıldır kilo problemi yaşıyorum.Bir ara kendimi bırakrım.93 e kadar çıktım.Dikkat etmeye çalışıyorum ve 86 ya düştüm.
Sizin başarı hikayenizi tekrar tekrar okuyorum.Yeşilçay içmeye başladım.İnternetten bir siteye üye oldum kilo sayımı yapıyorum günlük olarak.Dediğiniz gibi birşeyler yemek yerine içmeye başladım.Benimkisi naneli limonlu yeşilçay....:KK66:
Aldığım dergide izometrik egzersizle ilgili bir yazı vardı.ordaki örnek egzersizleri yapmaya başladım.
Ama biliyorumki düzenli yapılmayan işler boşa gidiyor.İstikrarımı kaybetmemeyi istiyorum.
İnanır mısın bazen siteye kendi başarı hikayemi yazarsam neler yazarım diye düşünüyorum.3 yıldır kilolarımla uğraşıyorum.İnşallah bu sefer olur.
Tekrar tebrik ederim çok hoş bir genç bayan resmi görüyorum nette:)

Sizi tebrik ederim.Kullandığım ilaçtan dolayı 3 yıldır kilo problemi yaşıyorum.Bir ara kendimi bırakrım.93 e kadar çıktım.Dikkat etmeye çalışıyorum ve 86 ya düştüm.
Sizin başarı hikayenizi tekrar tekrar okuyorum.Yeşilçay içmeye başladım.İnternetten bir siteye üye oldum kilo sayımı yapıyorum günlük olarak.Dediğiniz gibi birşeyler yemek yerine içmeye başladım.Benimkisi naneli limonlu yeşilçay....:KK66:
Aldığım dergide izometrik egzersizle ilgili bir yazı vardı.ordaki örnek egzersizleri yapmaya başladım.
Ama biliyorumki düzenli yapılmayan işler boşa gidiyor.İstikrarımı kaybetmemeyi istiyorum.
İnanır mısın bazen siteye kendi başarı hikayemi yazarsam neler yazarım diye düşünüyorum.3 yıldır kilolarımla uğraşıyorum.İnşallah bu sefer olur.
Tekrar tebrik ederim çok hoş bir genç bayan resmi görüyorum nette:)

Silencat ilaçlarla başetmeye çalışmak çok zordur biliyorum ama mücadeleyi bırakmamak gerek..Pozitif düşünerek daha olumlu olarak kilolarımızdan bir bir kurtulmak küçük hedeflerle başlamak her zaman daha motive edicidir...
Sana ufak ta olsa bir faydam olduysa ne mutlu bana...Umarım ideal kilona ulaşırsın...
İnanmak ve vazgeçmemek...
Hadi kolay gelsin...:nazar:

Lif ve krom takviyesiyle hem istah kontrolu hm de tatli istegini azaltabilirsiniz bn de yeni basladim:nazar:

evcadısı idolumsun bende son 4 ayda 10 kilo aldım birtakım ilaçlar beni bu hale getirdi birde çikolata bagımlılığım var ama artık yeter diyorum benimde ideal kilom 57 idi nasıl bu haldeyim herkes sasıyor neyse canım saol ilham verdin ben ne diyetisyen bulacak yerdeyim ne de yürüyüş yapacak bi yerde evde spor yapacagız artık teşekkürler tekarar diorum idolümsün:KK9:

X