Evde Chloe Ting programı

Ben akşam saatleri yapıyorum. Benim bugün 11. günüm. Sabah 3.5 tane börek yedim acayip vicdan azabı çekiyorum. Ne olacak benim bu iştahım yav😔
Evet spora başladıktan sonra insan o kadar çalışmaya yediklerime dikkat etmeliyim diyor. Ben henüz dikkat etmiyorum. Vicdan azabı da duymuyorum ama bir yerde başlamam gerek sağlıklı beslenmeye. Börek çörek olunca salatalık domates yemek lazım yaninda bolca ve börekten bir tane. Sonuçta doyunca çok istemez insan.
Proteini artırıp karbonhidratı azaltmak lazım. Ama sağolsun eşim ben spora başladığımdan beri tatlıyı eksik etmiyor evden. :KK70: İrademizi kullanma gücü versin Allah.

Sana core intense öneririm. Plank için 1o kusur dakikalık video var 🙄. Şaka bir yana yorulmak zorlamak istiyorum diyorsan dediğim programı tekrar oneriyorum. Ben mi tembelesstim bilmiyorum beni zorluyor
Temiz beslenmeyince ben de zorlanıyorum, tembellikten değil o. Karbonhidrat hantallastiriyor galiba.
Ben ne istedigimi bilmiyor olabilirim. :KK70: Çalışırken kaslarım yansın ama yorulmayayim istiyorum.
Bugün yürümekte çok zorlandım. Kalça ve üst bacak o kadar iyi çalışmış ki fena durumdalar. 😂 Ama işte karın ve sırtta tık yok. Kaslarımı kullanamadığımı düşünüyorum.

Evet spora başladıktan sonra insan o kadar çalışmaya yediklerime dikkat etmeliyim diyor. Ben henüz dikkat etmiyorum. Vicdan azabı da duymuyorum ama bir yerde başlamam gerek sağlıklı beslenmeye. Börek çörek olunca salatalık domates yemek lazım yaninda bolca ve börekten bir tane. Sonuçta doyunca çok istemez insan.
Proteini artırıp karbonhidratı azaltmak lazım. Ama sağolsun eşim ben spora başladığımdan beri tatlıyı eksik etmiyor evden. :KK70: İrademizi kullanma gücü versin Allah.
Aslında protein alımına dikkat ediyorum. Ekmek genelde yemiyorum çok cok az yerim yesem bile. Ama böreğe dayanamıyorum bir de akşamları cayın yanında atlıştırmalılar yakıyor beni🙄

Selam kızlar. Üçüncü günün egzersizlerini yapacağım bugün, birazdan başlayacağım. Sizler ne alemdesiniz? Nasıl gidiyor çalışmalar?
Ben hep böyle akşamüstü başlıyorum ama bunu sabaha çevirmeyi düşünüyorum. Bir de eskiden egzersiz sonrası soğuma için yoga yapardım onu da ekleyeceğim sanırım bugün itibariyle. Daha zinde hissettiriyor ve esneklik, dayanıklılık katıyor insana.
Ben bugün evin temizliğiyle uğraştım galiba bugünü es geçicem yada gece yapıcam çok yorgunum 🥺

Benim bugün boş günüm 😁. Biri de bana temizlik yapsa ya. Zaten kimse gelmeyecek diye hiçbişey yapmadım ev dandini🙄

Yapınca bitse yaparım zaten ama bir gün geçmeden başa sarıyor herşey🙄. Spora harcadığım enerjinin bir kısmını eve harcamalıyım sanırım 😊
Aynen biz evde iki kişiyiz bide çocuklu evleri düşünemiyorum 🤭 gece cinler parti mi yapıyor napıyor bazen şok oluyorum

Chloe challenge larını yapmış bir insan olarak söyleyeyim spora alışkın biri değilseniz etkisini görebilirsiniz
Önce Chloe ile bir alışkanlık kazanın
İncelme mutlaka olur
Ama amaç kas ise Lily Sabri yi tek geçerim
Zaten direnç bantı ve ağırlıkla çalıştırıyor vücudun ağırlığa ihtiyacı var kas oluşması için
Chloe nin cardio ları iyi ter atma açısından ama bölgesel antremanlarda yeterli olmuyor.
Bacaklarımı 3 cm falan incelttim Lily Sabri ile
Chloe ile göbek bölgem 7 cm kadar gitmişti ama bacakta etkisini pek göremedim
Ama seviyorum Chloe yi bazen özlüyorum bugün mesela açtım antremanımı Chloe ile yaptım .
Yarın kaldığım yerden devam .

Ben göbek eritmek istiyorum hangi egzersizini önerirsiniz yarın başlayayım

Bu hatunun yaptığı bazı hereketler yanlış yapıyor, omuz bel sakatlığına yol açabilirmiş. Youtube de anıl saatçi yorumlamıştı. Yapın ama hareketlerin doğru yapılışını bilerek yapın.

Ben bıraktım. 😂😂 Azimliymisim. Kendi programimi yaptım ben ya. Bir aylık bir programımım var şimdi. Bir gün sırt, kol, omuz bir gün de karın, kalça, iç bacak çalışacak şekilde. Bakalım neler olacak.
Olsun önemli olan Chloe yapmak değil spor yapmaktı😁bende ağırlık ekleyerek yapıcam artık

X