evde iş yaparak evini gecindirenler varmi arkadaşlar

Benim bir arkadaşım pasta yapıyor, bunun kursuna gitti. Pastalarını sosyal paylaşım sitelerine koydu, pinterest, facebook ve instagramda sayfası var. Neticede o ona söyledi o buna söyledi derken pasta yaptığı duyuldu. Aynı zamanda mantı hamur işi vs de yapıyor, oldukça becerikli. Bilmiyorum sen de böyle birşey yapabilir misin.

Benim bir arkadaşım pasta yapıyor, bunun kursuna gitti. Pastalarını sosyal paylaşım sitelerine koydu, pinterest, facebook ve instagramda sayfası var. Neticede o ona söyledi o buna söyledi derken pasta yaptığı duyuldu. Aynı zamanda mantı hamur işi vs de yapıyor, oldukça becerikli. Bilmiyorum sen de böyle birşey yapabilir misin.
yok oyle pasta ile pek aram yokta evde paketleme isi falan oluyomus onlara inteenet uzerinden basvuru yaptim fakat geri donus olmadi

Çok çevren yoksa katalog işlerini önermem. Zararlı çıkarsın. Ancak günlere gidiyorsan, konuşkan biriysen vs baya güzel para kazanabilirsin. Benim şu anda internet üzerinden yaptığım işler var ama akademik şeyler, çevirmenlik, yazı yazma gibi. Yazı yazabiliyorsan, çeviri yapabiliyorsan olabilir ama genel olarak ev hanımlarına hitaben bir örnek vermem gerekirse, teyzem evde tatlı işi yapıyor. Öyle pasta falan değil. Yakınlarındaki küçük bir kafeyle anlaştı. Ölçü başına 10 lira alıyor. Genelde günde bir ölçü yapıyor. Arada bir iki ölçü. Bu şekilde ayda 300 falan kazanıyor.

X