evde iş yaparak evini gecindirenler varmi arkadaşlar

papatyabuketi

wingardium leviosaa
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.691
2.857
bu sekilde calisip gecindirenker varsa nasil yapiliyo is nerden aliniyo o konuda bilgi almak istiyorum
Eğer günlere filan gidiyorsanız katalog işinde müthiş gelir var. Biraz gayret ederseniz oturduğunuz yerden iyi para kazanıyorsunuz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1925 gün geçti.

demetooo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
1.628
3.141
Benim bir arkadaşım pasta yapıyor, bunun kursuna gitti. Pastalarını sosyal paylaşım sitelerine koydu, pinterest, facebook ve instagramda sayfası var. Neticede o ona söyledi o buna söyledi derken pasta yaptığı duyuldu. Aynı zamanda mantı hamur işi vs de yapıyor, oldukça becerikli. Bilmiyorum sen de böyle birşey yapabilir misin.

Angel27black

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
870
381
Benim bir arkadaşım pasta yapıyor, bunun kursuna gitti. Pastalarını sosyal paylaşım sitelerine koydu, pinterest, facebook ve instagramda sayfası var. Neticede o ona söyledi o buna söyledi derken pasta yaptığı duyuldu. Aynı zamanda mantı hamur işi vs de yapıyor, oldukça becerikli. Bilmiyorum sen de böyle birşey yapabilir misin.
yok oyle pasta ile pek aram yokta evde paketleme isi falan oluyomus onlara inteenet uzerinden basvuru yaptim fakat geri donus olmadi

ScarletTr

♥Artistik Cimnastik♥
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
413
366
Çok çevren yoksa katalog işlerini önermem. Zararlı çıkarsın. Ancak günlere gidiyorsan, konuşkan biriysen vs baya güzel para kazanabilirsin. Benim şu anda internet üzerinden yaptığım işler var ama akademik şeyler, çevirmenlik, yazı yazma gibi. Yazı yazabiliyorsan, çeviri yapabiliyorsan olabilir ama genel olarak ev hanımlarına hitaben bir örnek vermem gerekirse, teyzem evde tatlı işi yapıyor. Öyle pasta falan değil. Yakınlarındaki küçük bir kafeyle anlaştı. Ölçü başına 10 lira alıyor. Genelde günde bir ölçü yapıyor. Arada bir iki ölçü. Bu şekilde ayda 300 falan kazanıyor.