Evde siddet görenlere nasil yardimci olunur

Doğru ya ailenin adı kadının canından önemlidir tabi. Aferin diyeceksin? Kocan ne diyecek? Beni Almanyaya götür de yenisiniseni yaparız boşver mi diyecek? Annen olsun sus sen ailenin adı çıkmasın her kadın dayak yiyerek düşük yapar mı d

Normal ya, her susan kadın, eve gelen polise ben şiddet görmedim ki diyen her kadın dayak yemeye devam eder. Yapacak bir şey yok. Acımadı kiii der geçersin.
Normal ya, her susan kadın, eve gelen polise ben şiddet görmedim ki diyen her kadın dayak yemeye devam eder. Yapacak bir şey yok. Acımadı kiii der geçersin.
Ben cagirdim polisi sonra biseyin yok bisey olmaz birdaha yapamaz dediler annem fln. Hergün degil ama ben artik tek degilim diye o yüzden ne yapacami bilemiyorum.

Cocukla ne alakasi var cocugumu tabi korumaya calisacam ama kendimi savunamam iste gücüm yetmez kavga etmeye
Ben gercekten sizin egitiminizi merak ettim, Surda 5 sayfa konuşuldu ,hala derdinizi anlatamıyorsunuz. Bilelim de ona göre konuşalım

Size kimse karate yapın demiyor , kendinizi savunun derken haklarınızı kullanın diyor.

bayilicam simdi sikayet et herkes kurtulsun yapma
Bir kac sene once burda bir olay oldu kk da ip adresinden bulindu kadin sen arayamiyisan biz yapalim almanyadanda takipciler var yaz ozelden

Ben gercekten sizin egitiminizi merak ettim, Surda 5 sayfa konuşuldu ,hala derdinizi anlatamıyorsunuz. Size kimse karate yapın demiyor , kendinizi savunun derken haklarınızı kullanın diyor
Ha öyle .. birsekilde halledecem belki baska bir eve siginabilirim bir süre

X