Boşanamıyorum yardım edin

Ben de konu yeni sandim, kisi en son 22 eylul 2022'de girmis her hangi bir bilgi paylasmamis sonrasinda, konuyu hortlatmayin Themiscan Themiscan :KK70:
Ahahaha ben nereden denk geldim bu konuya ya tarihine bile bakmamışım 😂 konu sahibi belki yeniden barışmış yeniden çocuk yapmış çocuğu anaokuluna başlamış bile olabilir

Merhaba arkadaşlar. Eski konumun linkini nasıl ekleyeceğimi bilmedığım icin alıntıladım.
Ben evden polis esliginde cıktım. Eşimden şıkayetci oldum. Şimdi bebegimle gizleniyorum. Sorunum şu ki. Gitmeden önce dilekcemi ve vekaletimi verdigim avukatım yan cizdi. Resmen karşı tarafı tutuyor. Beni de eşimi de tanıyan bir avukat ve anlam veremedigim sekilde dolaylı yoldan davama bakmak istemiyor. Kaldım ortada. Dava açamıyorum. Hukukçu arkadaslar yardımcı olabilirler mi. Davayı ben açmazsam karşı taraf önce acarsa aleyhime olur mu. Karşı taraf anlasmali dava acmak istiyor ama bana ulasamadigi icin protokolu isleme koyamiyor ancak ben yaptiklari yanına kar kalmasın istiyorum cunku bosanmak kurtulus olmayacak. Cocugu gorme bahanesi ile yine iskencelere devam edecek. Bulundugum yerden dava acmamamin sebebi desifre olmak istememem. Ne kendim acabiliyorim ne de bu sekilde uzaktan avukat ayarlayabiliyorum. Lüften akıl verin.
Cocugu görme bahanesi ile iskencelere devam edecek. Su söz icimi acıttı. Sizi kurtarabilecek bi hukuk sistemi yok bu ülkede.
Eminim cokta gencsinizdir.
Ne söyleyeceğimi sasırdım
Ama eğer canınız icin bi tehdit varsa ve cocucu görme bahanesi olacaksa cocuguna iyi davranan baba ise cocugu gecici süreli velayet ile babaya verin. Kendiniz güclenene kadar.
Tek aklıma gelen bu.
bu ülkede düzgün bi hukuk isleyisi yok bu konularda.
Cok üzgünüm böyle olduğuçin

Merhaba arkadaşlar. Eski konumun linkini nasıl ekleyeceğimi bilmedığım icin alıntıladım.
Ben evden polis esliginde cıktım. Eşimden şıkayetci oldum. Şimdi bebegimle gizleniyorum. Sorunum şu ki. Gitmeden önce dilekcemi ve vekaletimi verdigim avukatım yan cizdi. Resmen karşı tarafı tutuyor. Beni de eşimi de tanıyan bir avukat ve anlam veremedigim sekilde dolaylı yoldan davama bakmak istemiyor. Kaldım ortada. Dava açamıyorum. Hukukçu arkadaslar yardımcı olabilirler mi. Davayı ben açmazsam karşı taraf önce acarsa aleyhime olur mu. Karşı taraf anlasmali dava acmak istiyor ama bana ulasamadigi icin protokolu isleme koyamiyor ancak ben yaptiklari yanına kar kalmasın istiyorum cunku bosanmak kurtulus olmayacak. Cocugu gorme bahanesi ile yine iskencelere devam edecek. Bulundugum yerden dava acmamamin sebebi desifre olmak istememem. Ne kendim acabiliyorim ne de bu sekilde uzaktan avukat ayarlayabiliyorum. Lüften akıl verin.
ya benim canım kardeşim güzel arkadaşım zaten cehennemin dibindeymişsin hadi katlandın bi şekilde o ayrı bi saçmalık neden çocuk yaptın? Biliyorum şimdi buna bir çözüm yok ama bu kadar katlanmanı kendini bu kadar kullandırtmanın sebebi ne ? Yani altınmı bu adam bu kadar zaman susmuşsun herşeye katlanmışsın şimdi sana fazla gelen ne ?
Kadın sığınma evine gitmeni öneririm çünkü belliki bu herif bırakmayacak peşini adını kimliğini değiştirerek orada bir hayata başlayabilirsin.Belki başlarda seninle aynı duurmda biriyle eve çıkarsın çalışırsınız zamanla ekonomik özgürlüğünü aldıkça yalnız eve çıkarsın aklıma başka bişey gelmiyor. Bu adamdan boşanmak yetmez çünkü

X