Boşanamıyorum yardım edin

__Dahlia__

.
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2018
5.049
17.930
Yazdıklarının hepsini okudum, inan ki çok üzüldüm :KK43:

Allah yâr ve yardımcın olsun..

İnşAllah huzura kavuşursun.. Allah seni ve bebeğini tüm kötülüklerden korusun:dua:

Endoplazmik_garipbikulum

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
1.279
1.008
tmm peki böyle oldu diyelim, siteden bi arkadaş avukatım yardımcı olurum dedi ses yok soluk yok. Ayrıca arkadaş memurum demişti nasıl bu kadar kolay şehir değiştirdi sırra kadem bastı falan? Bilmiyorum yaa ilk konu gerçek olabilir ama boşanma konusunda konuda çok baskı olunca bence böyle söyleme ihtiyacı hissetti arkadaş -ki biz de aman boşver seni öldürmesindense barış tekrar falan diyelim.. Bana böyle geliyo açıkçası.

Bende memurum yıllık izin zaten 15 ila 20 gün arasında değişiyor yıla göre.. bildirimsiz 3 gün üst üste işe gidemez anca mazeret belirtir ücretsiz izin aldıysa bulunduğu ilden ayrılabilir.

Lucifer Morningstar

♣️
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2017
929
3.841
Sinirden kudurdum resmen okurken!
Evladınıza yazık, ailenize yazık...

Prosedür nasıl işliyor bilemiyorum ama yurtdışına kaçma yoluna bakın. Memursunuz pasaport almanız kolay. Basın gidin. Sığınma falan talep edin. Alabiliyorsanız ailenizi de alın. Bilen varsa daha iyi yönlendirir. Böyle bıçak sırtı yaşanmaz.

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.624
1.582
Son durumunuz nedir ? anlattiklariniz karşısında kanım dondu. Bu adamdan ve aileden kurtuldunuz. Sadece Belalı tipler olması kötü olmuş :KK43: ama korkmayın allahın izniyle size hiç birşey yapamazlar yukarıda yazıldığı gibi noterden azledip, baroya ulaşarak yeni bir avukat talep edebilirsiniz durumunuz yoksa. Eğer varsa güçlü bir boşanma ve savunma avukatı tutmanızı öneriyorum. Acilen ailenizi haberdar edin. Başında gizleyerek çok büyük hata yapmışsınız. Bildiğim kadın hakları savunucusu iyi bir avukat var isterseniz ismini verebilirim. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah sizi yavrunuzu korusun.

Liva5990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2018
999
1.874
31
Of Allahı'm ne dertler var.Çok üzüldüm gerçekten bir şekilde kurtulmanız lazım ama Nasıl olabilir pek bilgim yok yokmu burda bir polis yada avukat arkadaş size yardımcı olsun yemin ederim çok üzüldüm.Keşke size yardım edebilsem.:KK43:

Liva5990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2018
999
1.874
31
Yorumları okudum bir kaç arkadaş Tv yi önermiş Bencede Müge anlıya baş vurun onlar size yardımcı olacaktır eminim nete yazın whatsapp ihbar hattı diye oradan ulaşın ve durumunuzu anlatın eminim yardımcı olacaklardır.Lütfen cesaretlenip ortalığa çıkmayın lütfen:dua:

gibigibiyim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
10.488
16.749
Çünkü davanın görulecegi adliyede memurum ve davaya bakacak hakimim bana yol gösterdi. Ben korkuyordum o beni cesaretlendirdi ve rota cizdi ancak avukat sonradan taraf degistirdi cunku esimin de cevresi genis. Hakimim de daha fazla mudahil olamiyor sonucta davaya bakacak. Adliye kucuk oldugu icin davayi kendisine dusurtebiliyor. Fake degilim. Bu kadar şeyi uydurmam icin yatılı olarak psikolojik tedavi gormem gerekir. Allah kimseye vermesin. Belki cok buyuk konustum. Başa gelince hele de kucuk bebegi olunca insan cok pasif kalabiliyor.
Ben aslında size fake demedim ilk konunuza da inandım sadece baskılardan böyle bi konu açtınız diye düşündüm çünkü açıkçası kendinize o kadar işkence eden biri için "hala çok aşığız" diye talihsiz bi cümle kurmuştunuz önceki konunuzda. Bu bende direk sizin asla boşanamayacağınız imajını oluşturdu. Bi de akabinde bu şekilde "boşanamıyorum" diye bi başlık açınca taşlar kafamda bu doğrultuda oturdu. Uzun süredir kk üyesiyim ve bdv de bu tarz baskılardan boşanıyorum diyen insanları oyalayıp konuyu yarım bırakıp kaçan.. bikaç ay sonra da tekrar eşimin ısrarlarına dayanamayıp eve döndüm yine dayak yedim işkence gördüm diyen çok kişi gördüm. Neyse şimdi bu makul açıklamayla havada kalan sorularım da cevap bulmuş oldu. Özel mesaj atıp daha detaylı bilgi verecek kadar da fikirlerimi önemsediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim :KK200:
Umarım kendinize uygun bi çıkış yolu bulursunuz. Ama madem bu kadar tehlikeli bi insan var karşınızda kaçıp saklanıcak kadar, yerinizin öğrenilmesini istemeyecek kadar, unutmayın ki bu adam çocuğunuzun babası, size uzlaşmayı öneriyorum bu adamla (adam da demek istemiyorum bu rezile ama!) , çünkü illaki o mahkeme sürecinde de karşı karşıya gelmek zorunda kalacaksınız, çocuk için de ileride iletişim kurmak zorunda kalacaksınız. O yüzden kaçıp saklanmak çok geçici bi çözüm diye düşünüyorum. Anlaşmalı boşanmayı teklif etmenizi öneriyorum. Bebeğiniz 9 aylık olmuş zaten daha ne kadar ücretsiz izinde kalacaksınızki? yıllarca kalabileceğinizi düşünmüyorum. Bi şekilde işe de döneceksiniz sonra tayin isteyeceksiniz vs. onlar tamam ama illaki oraya gideceksiniz. Eğer çok uzak değilseniz bi günlüğüne gidip tekrar bi avukat ayarlayıp işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Adliyenin önünde nöbet tutacak halleri yok. Sonra saklandığınız yere geri dönersiniz. Bilemiyorum ama bana direk pes edip boşanamıyorum demeniz çok saçma gözüküyo hala. Bakın burada avukat arkadaş da size yardımcı olmak istedi ( WOMAN WOMAN ) ulaşın kendisine beraber bi çözüm bulunacaktır. Böyle kaçıp saklanarak nereye kadar?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 208 gün geçti.

cimcime28

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2015
1.287
1.932
Adliye 5 te kapanmıyor mu nasıl akşam 7 ye kadar çalışıyor bu konuda çok tutarsızlık var ama hadi hayırlısı inşallah fakedir

WOMAN

Soğuk Nevale 🦔🍃
ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
5.097
15.312
Ben aslında size fake demedim ilk konunuza da inandım sadece baskılardan böyle bi konu açtınız diye düşündüm çünkü açıkçası kendinize o kadar işkence eden biri için "hala çok aşığız" diye talihsiz bi cümle kurmuştunuz önceki konunuzda. Bu bende direk sizin asla boşanamayacağınız imajını oluşturdu. Bi de akabinde bu şekilde "boşanamıyorum" diye bi başlık açınca taşlar kafamda bu doğrultuda oturdu. Uzun süredir kk üyesiyim ve bdv de bu tarz baskılardan boşanıyorum diyen insanları oyalayıp konuyu yarım bırakıp kaçan.. bikaç ay sonra da tekrar eşimin ısrarlarına dayanamayıp eve döndüm yine dayak yedim işkence gördüm diyen çok kişi gördüm. Neyse şimdi bu makul açıklamayla havada kalan sorularım da cevap bulmuş oldu. Özel mesaj atıp daha detaylı bilgi verecek kadar da fikirlerimi önemsediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim :KK200:
Umarım kendinize uygun bi çıkış yolu bulursunuz. Ama madem bu kadar tehlikeli bi insan var karşınızda kaçıp saklanıcak kadar, yerinizin öğrenilmesini istemeyecek kadar, unutmayın ki bu adam çocuğunuzun babası, size uzlaşmayı öneriyorum bu adamla (adam da demek istemiyorum bu rezile ama!) , çünkü illaki o mahkeme sürecinde de karşı karşıya gelmek zorunda kalacaksınız, çocuk için de ileride iletişim kurmak zorunda kalacaksınız. O yüzden kaçıp saklanmak çok geçici bi çözüm diye düşünüyorum. Anlaşmalı boşanmayı teklif etmenizi öneriyorum. Bebeğiniz 9 aylık olmuş zaten daha ne kadar ücretsiz izinde kalacaksınızki? yıllarca kalabileceğinizi düşünmüyorum. Bi şekilde işe de döneceksiniz sonra tayin isteyeceksiniz vs. onlar tamam ama illaki oraya gideceksiniz. Eğer çok uzak değilseniz bi günlüğüne gidip tekrar bi avukat ayarlayıp işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Adliyenin önünde nöbet tutacak halleri yok. Sonra saklandığınız yere geri dönersiniz. Bilemiyorum ama bana direk pes edip boşanamıyorum demeniz çok saçma gözüküyo hala. Bakın burada avukat arkadaş da size yardımcı olmak istedi ( WOMAN WOMAN ) ulaşın kendisine beraber bi çözüm bulunacaktır. Böyle kaçıp saklanarak nereye kadar?
Konu sahibi bana ulasti, gorusuyoruz

sercenin_gozyasi

Iyiler her zaman kazanir.
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
4.760
4.977
33
Korku filmi gibi bir konu cok zor durumun sıgınma evine gitmelisin önce izini kaybettirip munkunse yurt disina kacmalisin bu aile pesini bırakmaz

samdan

son kenafir bükücü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
19.350
84.688
Adliye 5 te kapanmıyor mu nasıl akşam 7 ye kadar çalışıyor bu konuda çok tutarsızlık var ama hadi hayırlısı inşallah fakedir

kapansa da mesaiye kalmis olabilir, arsiv evrak vb isler icin haftaici genelde yediye kadar mesai koyabiliyolar.vatandas alinmaz iceri ama personel calisir

cimcime28

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2015
1.287
1.932
kapansa da mesaiye kalmis olabilir, arsiv evrak vb isler icin haftaici genelde yediye kadar mesai koyabiliyolar.vatandas alinmaz iceri ama personel calisir
Ne bilim hangi devlet memuru sabah 6 dan akşam 7 yenkadar çalışır ki anlamadım