Söz Kesimi Evde söz için tesettür kıyafet

mavisim_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2014
3
2
33
Merhaba mayıs ayında evde isteme söz bir arada yapacağız. Çok fazla abartı olmayan ama günlükte durmayan tesettür kıyafet bakıyorum dün bi tane denemıstım sizce uygun olurmu? sizlerin tavsiye edebileceği modeller olurssa cok sevınirimm:KK1:

Eklentiler

• $20140330_180738.jpg
    $20140330_180738.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 950
Son düzenleme:
bence gayet hos.. hayirli olsun simdiden.. evde ve aile arasi olacaksa zaten abarti olmamasi en iyisi olur.. ben sozlendigimde tesetturlu degildim fakat yine de etek ve gomlek giyinmistim..

bence gayet hos.. hayirli olsun simdiden.. evde ve aile arasi olacaksa zaten abarti olmamasi en iyisi olur.. ben sozlendigimde tesetturlu degildim fakat yine de etek ve gomlek giyinmistim..

begenmenize sevindim sağolun bnde sizin gibi düşünüyorum :)

Senin tercihine kalmis guzelim.bende evde aile arasi bir soz yaptim.ama isteme ayri nisan ayri oldu.istemede pantolon etek gomlek yelek giydim.basimda sal.sozdede siyah bi abiye giydim.uzerinde pembe desenleri vardi.banada abarti geldi.gorumcem bosver bikere oluo dedi.basima falan boncuk takmistim.bence senin istedigin onemli.icinde kalmasin :KK66: hayirli olsun simdiden Allah tamamina erdirsin canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X