Evden çıkarılma ve nereye taşınacağımızın belirsiz olması

Sincan'da cok tanıdığım var yerlerinden cok memnunlar. Mamak'ta bana cok yakın😄
Ama kütahya ıyı bı seçenek ben orda okudum ay kışları Ankara'nın soğuğuna hasret bırakırdı.Küçük ama yaşanır bı yer ya 🙁ayrı ayrı tasınma yapmaktansa zaten aysa 2 hafta calısıyormus esın gel gıt yapması daha mantıklı bence.
Ben soğuk insanıyım soğuktan hiç şeyapmam ya. Şimdi de şeyi konuşuyoruz, tayini çıkmazsa ve hemen de iş bulamazsa Ankara Kütahya gidip gelecek mi sürekli? Okul da biteceği için şu an çalıştığı bürodan normal büroya yani normal memur düzenine geçecek. Öyle çok zorlanırız imkanı yok zaten anca hafta sonu gelebilir Kütahya'ya. Çok karışık çok öf

Ben soğuk insanıyım soğuktan hiç şeyapmam ya. Şimdi de şeyi konuşuyoruz, tayini çıkmazsa ve hemen de iş bulamazsa Ankara Kütahya gidip gelecek mi sürekli? Okul da biteceği için şu an çalıştığı bürodan normal büroya yani normal memur düzenine geçecek. Öyle çok zorlanırız imkanı yok zaten anca hafta sonu gelebilir Kütahya'ya. Çok karışık çok öf
O zaman sen Ankara'da daha uygun bir yer bulmaya calıs şimdilik. Daha gecenlerde 4 bıne tuttu bırısı Ankara'dan ev. Illa cıkar bı yer bence ıyıce arastır vaktınız var zaten.

O zaman sen Ankara'da daha uygun bir yer bulmaya calıs şimdilik. Daha gecenlerde 4 bıne tuttu bırısı Ankara'dan ev. Illa cıkar bı yer bence ıyıce arastır vaktınız var zaten.
Beyim hala nişanın bozulacağını düşündüğü için bana kaldı araştırmak :KK70: ama bakıyorum 🫶🏿

Ben olsam madem böyle kısıtlı süre kalmış okula, taşınmam. Açsın davayı, bitene kadar durumun netleşir ona göre çıkarsın. Ha bana kalsa ben ankaradan da gitmem😅 şöyle Batikent tarafları nasıl kira olarak?

Çıkmanız 6 ayı bulacak sonrasında eşinizin okul için 3 4 ay kalacak demişsiniz. Çocuk yoksa 1+1 eşyalı bi apart bakıp kendi eşyalarınızı gönderin kütahyaya. Vardır uygun koyulacak bir yer madem er ya da geç gidilecek. Siz de eşinizin okul bitmesi iş durumu netleşene kadar kalırsınız.

Çıkmanız 6 ayı bulacak sonrasında eşinizin okul için 3 4 ay kalacak demişsiniz. Çocuk yoksa 1+1 eşyalı bi apart bakıp kendi eşyalarınızı gönderin kütahyaya. Vardır uygun koyulacak bir yer madem er ya da geç gidilecek. Siz de eşinizin okul bitmesi iş durumu netleşene kadar kalırsınız.
Evet okulunun bitmesine aşağı yukarı 3 ay kadar kalıyor. Ama okul bitince hemen iş bulamazsa memurluğa devam etmesi gerekecek tabii. Çocuk yok hayır. İyice bi düşünmek lazım kafam çorba oldu cidden

"Sahibinden" yazmak yasak mı? Niye sarı site 😂

Bu arada konu sahibi gel sarılalım, aynı durumdayız ev arıyoruz... Evet ilk evimden taşınırken ben de çok ağlamıştım. Sonradan tuttuğun evlere karşı o bağlılığı bi daha yaşayamıyorsun. Daha üzülmüyo insan taşınırken. İnşallah düzgün ev bulabiliriz 🙏

naptınız? verebildinizmi bir karar.
eryaman nezih hoş bir semt. dusunebilirsiniz.
Elvankentteyiz şu an ama bu civarlar pahalı, Eryamanda ne kadar acaba kiralar?

Karar kısmında Kütahyaya karar vermiştik ama yine kararsızlığa düştük gibi 🥲
"Sahibinden" yazmak yasak mı? Niye sarı site 😂

Bu arada konu sahibi gel sarılalım, aynı durumdayız ev arıyoruz... Evet ilk evimden taşınırken ben de çok ağlamıştım. Sonradan tuttuğun evlere karşı o bağlılığı bi daha yaşayamıyorsun. Daha üzülmüyo insan taşınırken. İnşallah düzgün ev bulabiliriz 🙏
Bilmiyorum ya Trendyol falan da şifreli söyleniyor :KK70:

Ya bi yandan bu eve ilk girdiğimizde bomboş soğuk bi yerdi. Eşyalarla dekorasyonla hatta az romantik düşüneyim tatlı anılarla ev oldu. O yüzden yeni bir evde de aynıları olacaktır illaki geçti o üzüntüm 😅

Elvankentteyiz şu an ama bu civarlar pahalı, Eryamanda ne kadar acaba kiralar?

Karar kısmında Kütahyaya karar vermiştik ama yine kararsızlığa düştük gibi 🥲

Bilmiyorum ya Trendyol falan da şifreli söyleniyor :KK70:

Ya bi yandan bu eve ilk girdiğimizde bomboş soğuk bi yerdi. Eşyalarla dekorasyonla hatta az romantik düşüneyim tatlı anılarla ev oldu. O yüzden yeni bir evde de aynıları olacaktır illaki geçti o üzüntüm 😅
13 - civarna bulursunuz bence. ben senelerce elvankentte oturdum. şimdi saraycık tokideyim sincanda. çevre berbat, ama ev kendimin mecbur kuzu kuzu oturuyorum.
sizinde hakkınızda hayırlısı olsun.

X