Evden çıkmayan kiracı

1 yıl içinde 2 adet haklı ihtarın olacak o da 30 gün süre veriyor iş uzuyor işte benim eşyalarım kolide kaldı
bayramdan sonra çıksın artık iyice bunaldım o zamanda ay gülüm ya konuşması böyle çocuklar okula başladı yazık falan diyecek yayıla yayıla :KK43:

Ayy tamam sen hemen ilk ihtarini çek işte.

O evden çıkmayacak canım. Hemen bir avukata gidip danışın. Kira ödemedigi için zaten noterden ihtar çekip hemen çıkarabiliyor olmanız lazım. Hatta kiralari elden ödüyor ise ödediğine dair ispat yükümlülüğü onda tüm kiralar için icra davası bile açabilirsiniz. Sen dava aç korkar kaçar. Sonra çekersin davanı.
ev eşimin üzerine ona dedim bu kadar bekledik 1 ay daha bekle çıkmazsa yapacağım diyor
artık bende takıntı oldu sürekli söylüyorum akşamda kp e gitcez eminim çok üstüleme gibi konu olacak
Eşime sabahta söyledim adamın parası yok yazık dedi. Benim eşimde bir tuhaf yahu acıyor acınacak hale düşüyoruz adam ne kadar beleş otururursam o kadar kardırın peşine düşmüş .
Bayramdan sonra çıkartıcam ben diyor

bende aynı konu yüzünde 5 ay çabaladım zar zor çıakrdık kavga dövüş of off
beni çok iyi anlıyorsun o zaman canım bu insanlar niye böyle yüzsüz asalak tmm paran olmayabilir anlarım ama nasıl başkasının evini kendi oturacağı evi gaspederki bir insan

Öncelikle Allah kolaylık versin.
Sizin gibi bir kiracımızla 2 seneye yakın uğraştık. Noterden ihtar çektikten sonra boşaltmayınca dava açıldı ilk celsede sonuçlandı davayı kazandık öyle uzamadı yani(çok uzun sürer demişlerdi bize) ama o kadar yüzsüz ve o kadar çok kişiyle davası vardı ki Ada'mın üzerine görünen birşey olmadığı için korkusu da yoktu. Anlatsam neler neler var sinirimizi bozmaktan başka birşey olmadı karısını bile kandırmış evi satın aldım diye ben eve gidince ortaya çıktı karısı da evi terketmiş daha sonra. Nitekim nakliye parasını bile biz karşıladık defoldu gitti pislik hala aklıma geliyor şimdi kimin canını yakıyordur acaba diye umarım bir an önce kurtulursunuz

Öncelikle Allah kolaylık versin.
Sizin gibi bir kiracımızla 2 seneye yakın uğraştık. Noterden ihtar çektikten sonra boşaltmayınca dava açıldı ilk celsede sonuçlandı davayı kazandık öyle uzamadı yani(çok uzun sürer demişlerdi bize) ama o kadar yüzsüz ve o kadar çok kişiyle davası vardı ki Ada'mın üzerine görünen birşey olmadığı için korkusu da yoktu. Anlatsam neler neler var sinirimizi bozmaktan başka birşey olmadı karısını bile kandırmış evi satın aldım diye ben eve gidince ortaya çıktı karısı da evi terketmiş daha sonra. Nitekim nakliye parasını bile biz karşıladık defoldu gitti pislik hala aklıma geliyor şimdi kimin canını yakıyordur acaba diye umarım bir an önce kurtulursunuz
3 kuruş dünya menfaatini kar sayıp malına çörekleniyor hele iyi niyetliysen tamam benim eve ihtiyacım olmasa yine bir şekilde iadere edilir bende kötü evde kalıyorum ev sahibim iyi ama ev çok iyi değil işe yakın diye tuttum bende tedavi görüyorum hamile kalmaya çalışıyorum ilk hamileliğimi burda geçirdim ve çok zor oldu tuvalet i kötü bir şey koydum öyle inip çıkıyorum
hanımefendiye yerde gösterdik eşimin ailesi kalmış eşim kalmış beğenmedi hem kel hem fodul hem yüzsüz

Kızlar az önce kiracıyı eşim aradı telefonunu kapatmış yine çirkef eşini aradım bana bir bağırıyor ver avukat a çöpleri alırsın ben çıkınca anahtarı bırakırım diyor açtım ağzımı ama sinirlerimde felaket kalktı Allah'ından bulsun tüm enerjimi emdi

X