Eve çağırmak sizce doğru mu? Başka nasıl yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende senden şüpheleniyorum ayrıca began megan ne saçmalayıp duruyorsunuz.
Şüphe demek o kadar beyin var mı sende ? Verdiğin cevapları okuduk yok gibi . Adam gibi konuş canımızı sıkma bücür. Bir karis boyunla atıp tutuyorsun seni havaya atar tutmam .

Eve usta cagirip erkek arkadasiniza da "eve isleri halletmesi icin usta cagirdim sende gelip yanimda durabilir misin" deseydiniz daha mantikli olurdu
Yok merdivenden dusersem gibi ihtimaller samimi olmamis konuda
ya da baska bi sehirde hic tanidiginiz yokken ailenizi beklemissiniz yine oyle yapabilirdiniz

Eve atmak gibi bir amacım yoktu siz fesat doğup fesat yetişmişsiniz. Atmak istesem bahaneye ihtiyacım yok gider açık açık derim. Senin fantezilerin "usta" ile ilgili olduysa herkesi kendin gibi sanma.
Ay nereden bildin.. kocama usta tulumu giydiriyorum evde.. bazen de çatalina bakıyorum hatta..

Kendi tabirinle tanışma yolunda olduğun birini ki sevgilim bile demiyorsun, eve çağırıp ev işi kitlemek çok çirkin geliyor bana. İş perde takmakla her yıkamadan önce ve sonra bir erkek bulmaya çalışmaktansa kendi işini halledebilir hale gelmek daha iyidir. Başka işler için de usta vs var. Ha bütün işi adama yaptıracaksan o da belli bir hesapla gelir yapar bu işleri. İkiniz için de tamamsa zaten sorgulamaya gerek yok.

Sevişmeye çağıracağını düşünecek.
sevişmezsen bozulacak.
ya seviş ya da eve çağırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…