Eve iş veren yerler

merhaba arkadaşlar ben bir kozmetik firmasının danışmanıyım bildiğiniz aklınıza gelen firmalar değil bu yüzdeyüz doğal ürünler ve fiyatlar oldukça düşük çevrem var yapabilirm diyorsanız bana mail atın mutlaka gerçekten kazanıyorsunuz ben o işi yapmaktan başka çare ulamadım burda firma adını veremiyorum malesef

Merhaba
benimde ikizlerim var güle güle büyütün :)
internetten reklam izleyerek kazanc saglayabiliyorsunuz ben şimdi bu işe başladım bakalım hayırlısı .
ilgilenenlere firmanın adını paylasabilirim internet sitesine bakabilirsiniz.

bu iş hala varsa adını bana mesaj olarak atar mısın cnm?

Mrb.arkadaşlar ben de İzmir'de nikah ve bebek şekerleri yapıyorum fakat akrabalarım ailem burda yaşamıyor,çevremi genişletmek istiyorum. İzmir'de evlere iş veren bildiğiniz organizasyon firmaları var mı?
Hatta İzmir'de yaşayan ve bu işi yapan arkadaşlar varsa tanışmak isterim.Konuyla ilgili birbirimize faydamız olur.

Merhaba tas dizim işini nereden alıyorsunuz. Daha önce yapmıştım. Bilgi verirseniz sevinirim. :-)

QUOTE="run_rimedya, post: 29210843, member: 95192"]taş dizimi işi var ama bilmem yapabilirmisin ben yapamam diye hiç almadım 10 kuruş 1 tanesi günde 100 tane yaparsan 10 tl eder[/QUOTE]
M

Canım özelden msj atamadım neyseki burayı keşfettim. evimde de net yok ondan ncak gördüm msjını ben izmitteyim nikah şekeri yapıyorum evde büyük bir firma sadece türkiyede değil birçok ülkede bayileri olan bir firma ama şekerlerin hepsinin izmitte imalatı oluor ordan kargo ile bayilere dağıtımı oluyor.... izmitte isen firma ismi verebilirim (hatta şuan ev işçisi alınacak kursları başladı...) 3 gün kurs görüyorsun orda metodlarını öğretiyrlar genel olarak sonra zaten her ürün farklı işlemli oldugundan ordaki yetkili arkadas numune ile birlikte tüm malzemeleri vererek eve yolluyor ve işte 3 gün sonra teslim edeceksin diyerek evde malzmelerini alıp yapıyorsun... çok eğlenceli yorucu ama iyi çalışırsan parası da çok güzel iş

Merhaba Ben İzmitte yaşıyorum bahsettiğiniz firma adı hangisi acaba bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba
benimde ikizlerim var güle güle büyütün :)
internetten reklam izleyerek kazanc saglayabiliyorsunuz ben şimdi bu işe başladım bakalım hayırlısı .
ilgilenenlere firmanın adını paylasabilirim internet sitesine bakabilirsiniz.
bana bilgi verebilirmisiniz hala devam ediyor mu yardımcı olursanız çok sevinim

Arkadaşlar ben makale yazarak para kazanıyorum isterseniz siz de yazabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. İsterseniz evden para kazanabilirsiniz. Katalog işi ve network sistemiyle çalışıyor. satışlardan %40 kazanıyorsunuz. İlgilenirseniz özelden mesaj atın.

lora şeker kursları hala devam ediyormudur nasıl öğrenebilirim? Bende izmit' te yaşıyorum ve evde yapabileceğim bir iş arıyorum

Ben Ankaradayım. Ulus civarında bir çok nikah şekeri,süs eşyası yapan dükkana sorduk eve iş var mı diye ama hepsinin yanıtı olumsuz oldu.
Nerden nasıl bulabiliriz acaba? Bilgisi olan var mı?

Yemeğinizi satabileceğiniz veya sipariş alabileceğiniz cep telefonu uygulamaları var. Ben kullanıyorum günde aşağı yukarı 20TL kazanıyorum. Ayda 600-700 lira geçiyor elime üstelik siparişler hariç. Yemeğin resmini çekip listeliyosunuz isteyen iletişime geçip alıyor. Deneyin derim. Mesaj atanlara yazarım reklam olmasın.

Merhaba, Kocaelide yaşıyorum. Bende başvurmak istiyorum evden bu işi yapmak için. Yardimci olurmusun nasıl başvurabilirim, yeri nerde. Teşekkür ederim.

Canım özelden msj atamadım neyseki burayı keşfettim. evimde de net yok ondan ncak gördüm msjını ben izmitteyim nikah şekeri yapıyorum evde büyük bir firma sadece türkiyede değil birçok ülkede bayileri olan bir firma ama şekerlerin hepsinin izmitte imalatı oluor ordan kargo ile bayilere dağıtımı oluyor.... izmitte isen firma ismi verebilirim (hatta şuan ev işçisi alınacak kursları başladı...) 3 gün kurs görüyorsun orda metodlarını öğretiyrlar genel olarak sonra zaten her ürün farklı işlemli oldugundan ordaki yetkili arkadas numune ile birlikte tüm malzemeleri vererek eve yolluyor ve işte 3 gün sonra teslim edeceksin diyerek evde malzmelerini alıp yapıyorsun... çok eğlenceli yorucu ama iyi çalışırsan parası da çok güzel iş

Merhaba, Kocaelide yaşıyorum. Bende başvurmak istiyorum evden bu işi yapmak için. Yardimci olurmusun nasıl başvurabilirim, yeri nerde. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba bende izmitteyim loranın kursu yakında başlayacak bilginiz olsun bu işi daha önce yapan arkadaş acaba kazancın nedir acaba lütfen bilgi verirmisin 🙏

Yemeğinizi satabileceğiniz veya sipariş alabileceğiniz cep telefonu uygulamaları var. Ben kullanıyorum günde aşağı yukarı 20TL kazanıyorum. Ayda 600-700 lira geçiyor elime üstelik siparişler hariç. Yemeğin resmini çekip listeliyosunuz isteyen iletişime geçip alıyor. Deneyin derim. Mesaj atanlara yazarım reklam olmasın.
Hangi uygulama

X