Eve temizlik için yardımcı almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teyzecim hiç mi üşenmiyorsun ya. Sayfalarca cevap yazdın 😂 çocuklarınla ilgilen bana harcadığın vakti.

E siz de üşenmiyorsunuz belli🙃 bence siz de mesai saatinizde KK’de vakit harcamak yerine işinize odaklanın boşa maaş alıyorsunuz zira.

Hayat böyle şeyler için çok kısa bence :) yani uzun uzun buna cevap vermek için. Siz (ve diğer bu şekilde düşünen arkadaşlar) bu şekilde kendinizi tatmin ediyor olabilirsiniz. Benim süper bir ev hanımı olma gibi hayat amacım yok. İş yapmak zor geliyor dediğimde neden işlerin yapılmadığını düşünüyorsunuz anlamadım. Zor geldiği için yardımcı tutalım diyorum zaten. Yapılmıyor işler demiyorum. Yapıyoruz ama zorlanıyoruz. Eşim lavabo temizliyorsa ben de kahvaltı hazırlıyorum, o süpürge açıyorsa ben de alışverişi hallediyorum. Herkes sizin gibi HERKESİN İMRENDİĞİ EVİ MÜKEMMEL OLAN KADIN olmak zorunda değil.

Sana da son kez yazayım. Muhtemelen gıcık oldun çünkü sen de sevmiyorsun ev işini içten içe ben yapıyorum başkaları nasıl yapmaz diye sinirlendin. Ablacım sen de gtünü toplayacak bir adamla evlenseydin ne bileyim😁😁 ben evlendim mesela en önemli kriterim buydu. Param var her gün dışarıdan yemek yiyorum evde yemek de pişirmiyorum. Hadi bunu da kıskanın :KK70:

Ayol bunun kıskanılacak neyi var malzemeyi secmemisim temizliğini bilmiyorum yemek pişirme sürecinde kendi seveceğim lezzeti kesfetmemisim
Bazen oveyim derken öldürüyorsunuz:KK70:

Utanacak ne var, ben işe gelince işverenim ya Rowena kusura bakma sana da bi sürü mail var ama idare ediver diyor mu, demiyor. Zaten iki kişi iki ayda evi ne kadar kirletmiş olabilirsiniz? Dağınıklığı ortadan kaldırmanız kadına ayıp olmasın diye değil de, vaktini dağınıklık toplamaktan ziyade temizliğe ayırabilsin diye faydalı olur. Gece yatmadan 5er parça kuralı var bizde. Eşim 5 ben 5 dağınıklık kalmıyor :)

Evet eminim. Maddi imkanı olup evde yemek yapmak aşırı vakit kaybı.
Sırf BEN KADINIM EVİMİN ERKEĞİNE YEMEK PİŞİRİRİM tatmini yaşamak için gerek yok :)
Evde yemek yapmak, sağlıklı beslenmek istemek, içinde ne olduğunu ve nasıl pişirildiğini bildiğin yemekler yemek istemek = BEN KADINIM EVİMİN ERKEĞİNE YEMEK PİŞİRİRİM. 😂😂 Bu kafa yapısı o kadar çok yer etmiş ki insanların başka sebeplerden dolayı yemek yapmak istemeleri ihtimalini bile göz önünde bulundurmuyorsunuz.

Yemekleri şirketle anlaştım ev yemeği getiriyorlar. Sağlıklı gibi görünüyor şimdilik. Hani kalori vs hesaplıyorlar söylediklerine göre.

Dışarıda yemek kıskanılacak bir şey değil, ama çaresizce tek yeteneği ev işi yapmak temizlik yemek yapmak olan bunları yapmak zorunda olmayan birisini anlamsızca eleştirebiliyor. İstiyor ki ben de yapayım eziyet çekeyim.
Konu sahibi sadece merak ettiğim için soruyorum kaç çeşit yemek geliyor menüde ve aylıkmı ödüyosunuz fiyatlar nasıl mesela?

Benim alerjim olan şeyleri özel diyet hazırladıkları için normalden bir tık fazla oluyor ücreti. Ama iki kişi hafta içi her gün eve servis 6700 veriyoruz. Öğlen akşam ve ara öğünü oluyor. Ben çok memnunum şimdi çünkü insan birini yapsa diğerini yapamıyor sağlıklı beslenemiyor 🥹

Konu sahibi sadece merak ettiğim için soruyorum kaç çeşit yemek geliyor menüde ve aylıkmı ödüyosunuz fiyatlar nasıl mesela?
Evet aylık ödüyoruz. Üstte anlattığım gibi fiyatı da :) tabldot yemek gibi oluyor. Çorba yanına yemek makarna yoğurt vs mesela :)

Evet aylık ödüyoruz. Üstte anlattığım gibi fiyatı da :) tabldot yemek gibi oluyor. Çorba yanına yemek makarna yoğurt vs mesela :)
Ben üstteki mesajı görmemisim.Memnunsanız temizliginede guveniyosanız güzel..Ama hani 6700 lirayı vermeye açıkca söyleyim.ben kıyamazdım sanırım 🙈😊

Ben üstteki mesajı görmemisim.Memnunsanız temizliginede guveniyosanız güzel..Ama hani 6700 lirayı vermeye açıkca söyleyim.ben kıyamazdım sanırım 🙈😊
Saçma zaten. Ona o kadar verecegine 3 bin liraya hergun yarım gün bir kadın gelse hem yemek yapar hem temizlik

param var her gün dışardan yiyorum evime yemek geliyor hahayt diye yazdığınız şey de tabldot yemekmiş, kabak makarna çorba yanına yoğurt bununla mı övündünüz bu kadar? Yazdıklarınızı gören de her gün fine dining restorandan yemek geliyor zanneder🤦🏻‍♀️.

Temizlik o bu şu her şey bi tarafa, yazılanlar hoşunuza gitmeyince insanlara param var, ablacım, teyzecim, kıskanmışsın vs. diye yorumlar yazmanızdan nasıl bir insan olduğunuz belli. Kusura bakmayın ama görgüsüz ve olgulaşamamış birisiniz.

Her gün furminatör ile tarıyorum. Malt veriyorum. Veterinerin tavsiye ettiği kaliteli mamayı veriyorum. Yine de dökülüyor :)
Elbet dokülecek size en iyi gelecek şey robot süpürge ben hergün 15 dakika kablosuz süpurgemle süpüruyorun siz robot alabilirsiniz :KK66: ama hiç süpurmezseniz heryer tüy olur tabi üst üste olunca uçuşan tüyler gözüme geldi 🤐

param var her gün dışardan yiyorum evime yemek geliyor hahayt diye yazdığınız şey de tabldot yemekmiş, kabak makarna çorba yanına yoğurt bununla mı övündünüz bu kadar? Yazdıklarınızı gören de her gün fine dining restorandan yemek geliyor zanneder🤦🏻‍♀️.

Temizlik o bu şu her şey bi tarafa, yazılanlar hoşunuza gitmeyince insanlara param var, ablacım, teyzecim, kıskanmışsın vs. diye yorumlar yazmanızdan nasıl bir insan olduğunuz belli. Kusura bakmayın ama görgüsüz ve olgulaşamamış birisiniz.
Bence neden bana bu kadar taktığınızı bir sorgulayın içinizden.

Sizin için güzel yemek nedir mesela et filan mı 😁 ay kabak yiyor ne kadar ayıp dimi 🤣 diyet yemeği bu tabi ki kabak yoğurt filan olacak.
Tabldot yemekte de ne var anlamadım. 4 5 çeşit menü işte tek kullanımlık köpük tabakta geliyor. Ev yemeği sonuçta, yeniyor güzel. Tavsiye ederim 👌

Bir tane koltuğum böyle aşırı tüy toplayan bir model onda oluyor sadece. Yerdekileri robot alıyor. Ama koltuğa bir kez yatsa orda izi oluyor 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X