Eve temizlik için yardımcı almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tane koltuğum böyle aşırı tüy toplayan bir model onda oluyor sadece. Yerdekileri robot alıyor. Ama koltuğa bir kez yatsa orda izi oluyor
Elbet dokülecek size en iyi gelecek şey robot süpürge ben hergün 15 dakika kablosuz süpurgemle süpüruyorun siz robot alabilirsiniz :KK66: ama hiç süpurmezseniz heryer tüy olur tabi üst üste olunca uçuşan tüyler gözüme geldi 🤐

Bence neden bana bu kadar taktığınızı bir sorgulayın içinizden.

Sizin için güzel yemek nedir mesela et filan mı 😁 ay kabak yiyor ne kadar ayıp dimi 🤣 diyet yemeği bu tabi ki kabak yoğurt filan olacak.
Tabldot yemekte de ne var anlamadım. 4 5 çeşit menü işte tek kullanımlık köpük tabakta geliyor. Ev yemeği sonuçta, yeniyor güzel. Tavsiye ederim 👌
Kötü yemek mi demişim? Siz okuduğunuzu da anlamıyorsunuz. Görgüsüz olduğunuzu söyledim diye size takmış mı oldum?
Yorum istemiyorsanız konu açmayabilirsiniz bu arada. Belli bir probleminiz var o yüzden muhattap olmıcam daha fazla

Benim annem temizlik işlerine giderdi peşine beni de takardı tabi 😂 gittiğimiz evlerde 1 tane toz bulamadığımız olurdu nereyi temizlicez ev zaten temiz diyip bir kahve içip başlardık baştan aşağıya temiz olan evi temizlemeye😂 ama bazen gittimiz evler olurdu amannn nerden başlasak derdik tabi bu rutine oturunca o gittimiz evde her zaman temiz kalırdı sizin gibi haftada 2 gün çağırmaya başlamıştı ama yetti kadına 😊 hayvanları da vardı bu arada :)

Bir tane koltuğum böyle aşırı tüy toplayan bir model onda oluyor sadece. Yerdekileri robot alıyor. Ama koltuğa bir kez yatsa orda izi oluyor
Yerdekilerde uçuşusor sonuçta 3 kedisi olan arkadasim robot süpürge ve kurutma makinasiyla çok rahatladı onunda evi çok tüy oluyordu

Birkaç sayfa okudum, bu konu beni biraz tiksindirdi. Tamam kimse köle değil, iş bölümü vs vs ama b.kunun üstünde de oturmazsın 🤮

Bence neden bana bu kadar taktığınızı bir sorgulayın içinizden.

Sizin için güzel yemek nedir mesela et filan mı 😁 ay kabak yiyor ne kadar ayıp dimi 🤣 diyet yemeği bu tabi ki kabak yoğurt filan olacak.
Tabldot yemekte de ne var anlamadım. 4 5 çeşit menü işte tek kullanımlık köpük tabakta geliyor. Ev yemeği sonuçta, yeniyor güzel. Tavsiye ederim 👌
ay yemek de mi yapmıyorsunuz🙄

Ay ben okumadim ya şimdide merak ettim ama 🤢
Prensip olarak ev işi ve yemek yapmıyormuş. Henüz iki aylık evliymiş ( eşyalar falan yenidir diye düşünüyorum bu durumda), evde kedi de varmış tozdan tüyden eşiyle birbirlerini göremeyecek duruma geliyorlarmış vs vs. Banyodan sonra sadece saçları alıyormuş lavabo temizlemiyormuş gibi bir sürü şey.
Hayır düşünüyorum iki aylık bir evde hiç ama hiç iş yapılmamış bile olsa böyle olmaz ya daha neler, döküntünü kaldırsan kafi.

Prensip olarak ev işi ve yemek yapmıyormuş. Henüz iki aylık evliymiş ( eşyalar falan yenidir diye düşünüyorum bu durumda), evde kedi de varmış tozdan tüyden eşiyle birbirlerini göremeyecek duruma geliyorlarmış vs vs. Banyodan sonra sadece saçları alıyormuş lavabo temizlemiyormuş gibi bir sürü şey.
Hayır düşünüyorum iki aylık bir evde hiç ama hiç iş yapılmamış bile olsa böyle olmaz ya daha neler, döküntünü kaldırsan kafi.
tamamen kadına atfedilmemeli temizlik vs ama bu nedir ya. ben şahsen bu kadar pis ve tembel bi insanı başka bi insan nasıl sever anlamıyorum.

Sayfalar ilerledikce ağır saçmalamışsınız zamanında aşırı eziklenmiş, başkalarının hayatına özenerek büyümüş, içinde kin barındıran tuhaf bir kişiliksiniz. Övundugunuz şeyler buradaki milyonlarca kadında zaten var siz iyi misiniz yahu? Her gün yemek geliyor dediğiniz de tabldot yani sdfsfs

Sayfalar ilerledikce ağır saçmalamışsınız zamanında aşırı eziklenmiş, başkalarının hayatına özenerek büyümüş, içinde kin barındıran tuhaf bir kişiliksiniz. Övundugunuz şeyler buradaki milyonlarca kadında zaten var siz iyi misiniz yahu? Her gün yemek geliyor dediğiniz de tabldot yani sdfsfs
Hemde 6700 TL ye 😂😂😂😂

tamamen kadına atfedilmemeli temizlik vs ama bu nedir ya. ben şahsen bu kadar pis ve tembel bi insanı başka bi insan nasıl sever anlamıyorum.
Kesinlikle katılıyorum, kimse köle değil, her evde iş bölümü olmalı. Ama bir insanın temiz tuvalete girmesi de kendisine saygısındandır. Böyle evde yaşasam tuvalet ihtiyacım için Shell e ya da Opet e giderim daha iyi bu nedir böyle🙄

İlave olarak da ev işi yapmayı enayilik olarak görüyor konu sahibi. Ona göre hayat bokumuzu temizlemek için çok kısaymış 🙃 bir de kıskanıyoruz onu çünkü parası var ve bizim gibi varoş varoş kocasına yemek pişirmiyor eve cateringden geliyor yemeği 🙃 Bibibella Bibibella

İlave olarak da ev işi yapmayı enayilik olarak görüyor konu sahibi. Ona göre hayat bokumuzu temizlemek için çok kısaymış 🙃 bir de kıskanıyoruz onu çünkü parası var ve bizim gibi varoş varoş kocasına yemek pişirmiyor eve cateringden geliyor yemeği 🙃 Bibibella Bibibella
Oh neyseki ev hanımıyımda mokumla yaşamak zorunda kalmıyorum 🤣

Ayda 4 dememin sebebi hiç temizlik için uğraşmak istemiyorum. Yani bir süpürge açmayı bile istemiyorum ama kedi olduğu için haftada bir yapılmazsa tüyden birbirimizi görmüyoruz evde 😅
Bizdede kedi var haftada bir ancak yapıyordum temizlik ama hiç öyle birbirimizi görmeyecek kadar tüy olmadı.Haftada bir süpürgeden önce kediyi tarar koltuk örtülerini nevresimleri yıkamaya atıp öyle süpürüp silerdim.Kurutma makinamda var oda kıyafetteki tüyleri topluyor.Şimdi robot süpürge aldık ev toplu oluyor canım sıkıldıkça iş yerinde odalara gönderiyorum robotu🤣Bana ilginç geldi konunuz okadar pislik nasıl oluyor.Çocukta yokmuş evi dağıtanda yok.Cocuk olunca iyice kirlenir eviniz üstesinden gelemezsiniz.Kedinin tuvaletini temizliyorsunuzdur ins🤣

Hayat kısa moklar uçuyor :KK70: :KK70:

Birkaç sayfa okudum, bu konu beni biraz tiksindirdi. Tamam kimse köle değil, iş bölümü vs vs ama b.kunun üstünde de oturmazsın 🤮
Bu nasıl bir terbiyesizlik ya. Cidden aile terbiyesi de mi görmediniz mağarada mı büyüdünüz? Kim diyor bkun üstüne oturuyorum diye?? Okuma yazma bilmeyen insan bana laf edecek cüreti buluyor kendinde. Evim gayet temiz hanımefendi. Klozetim de sizin diş fırçanızdan temizdir. Çünkü EŞİM TEMİZLİK YAPIYOR ZATEN. BEN YAPMIYORUM ÇÜNKÜ KEYFİM ÖYLE İSTİYOR.
ay yemek de mi yapmıyorsunuz🙄
Hayır yapmıyorum. Ay ay ay kadınlığım mı düştü.
Allah aşkına okuma yazma öğrenin ya. Valla bak günde 2 sayfa okusanız gelişir aslında. Sayfalardır yazıyorum. Evim pis değil. Kesi tüyü oluyor diye mübalağalı söyledim. Yoksa eşim temizlik yaptığı için gayet yaşayabiliyoruz.
Sizin eve saçınızı süpürge etmiş haliniz bile benim kadar sevilmiyorsa bir dönüp düşünün bakalım.
Hayat kısa moklar uçuyor :KK70: :KK70:
ilkokul 3.snıftan Esra’ya da teşekkürler aşırı komik esprisi için.

Bu nasıl bir terbiyesizlik ya. Cidden aile terbiyesi de mi görmediniz mağarada mı büyüdünüz? Kim diyor bkun üstüne oturuyorum diye?? Okuma yazma bilmeyen insan bana laf edecek cüreti buluyor kendinde. Evim gayet temiz hanımefendi. Klozetim de sizin diş fırçanızdan temizdir. Çünkü EŞİM TEMİZLİK YAPIYOR ZATEN. BEN YAPMIYORUM ÇÜNKÜ KEYFİM ÖYLE İSTİYOR.

Hayır yapmıyorum. Ay ay ay kadınlığım mı düştü.

Allah aşkına okuma yazma öğrenin ya. Valla bak günde 2 sayfa okusanız gelişir aslında. Sayfalardır yazıyorum. Evim pis değil. Kesi tüyü oluyor diye mübalağalı söyledim. Yoksa eşim temizlik yaptığı için gayet yaşayabiliyoruz.

Sizin eve saçınızı süpürge etmiş haliniz bile benim kadar sevilmiyorsa bir dönüp düşünün bakalım.

ilkokul 3.snıftan Esra’ya da teşekkürler aşırı komik esprisi için.

Ayh tamam en eğitimli, en müko en kadın gibi olmayan kadın sensin al al al hepsi senin olsun al.

Adamdan ayrılsa kendi pisliğinin içinde oturacak, gelmiş burda hem çocuk yapıp hem çalışan kadınları aşağılıyor kendince. Kadınlığı mı düşermiş yemek yapmazsa. Bacım sen dua et kocan var valla açlıktan, pislikten ölürdün yoksa. Ama pardon ya sen en kadınsın doğru olmaz sana bişey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X