Eve temizlik için yardımcı almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamdan ayrılsa kendi pisliğinin içinde oturacak, gelmiş burda hem çocuk yapıp hem çalışan kadınları aşağılıyor kendince. Kadınlığı mı düşermiş yemek yapmazsa. Bacım sen dua et kocan var valla açlıktan, pislikten ölürdün yoksa. Ama pardon ya sen en kadınsın doğru olmaz sana bişey.
Eşim 1.5 senedir bar hayatımda onun öncesinde kendim yapıyordum tabi ki. Bazıları gibi kocasız yaşayamayan canlılardan değilim.

10 senedir tek başıma yaşıyorum bıktım ev işinden de yemekten de. O yüzden hazır eşim yaparken keyfini çıkarıyorum. Bu neden batıyor acaba size.

Eşim 1.5 senedir bar hayatımda onun öncesinde kendim yapıyordum tabi ki. Bazıları gibi kocasız yaşayamayan canlılardan değilim.

10 senedir tek başıma yaşıyorum bıktım ev işinden de yemekten de. O yüzden hazır eşim yaparken keyfini çıkarıyorum. Bu neden batıyor acaba size.
Her şey bu kadar harikaysa neden rahatsızlık hissedip konu açtınız o zaman?

Bu nasıl bir terbiyesizlik ya. Cidden aile terbiyesi de mi görmediniz mağarada mı büyüdünüz? Kim diyor bkun üstüne oturuyorum diye?? Okuma yazma bilmeyen insan bana laf edecek cüreti buluyor kendinde. Evim gayet temiz hanımefendi. Klozetim de sizin diş fırçanızdan temizdir. Çünkü EŞİM TEMİZLİK YAPIYOR ZATEN. BEN YAPMIYORUM ÇÜNKÜ KEYFİM ÖYLE İSTİYOR.

Hayır yapmıyorum. Ay ay ay kadınlığım mı düştü.

Allah aşkına okuma yazma öğrenin ya. Valla bak günde 2 sayfa okusanız gelişir aslında. Sayfalardır yazıyorum. Evim pis değil. Kesi tüyü oluyor diye mübalağalı söyledim. Yoksa eşim temizlik yaptığı için gayet yaşayabiliyoruz.

Sizin eve saçınızı süpürge etmiş haliniz bile benim kadar sevilmiyorsa bir dönüp düşünün bakalım.

ilkokul 3.snıftan Esra’ya da teşekkürler aşırı komik esprisi için.
Bu neyin kompleksi, neyin ezikliği bu kadar? Belli ki ciddi sorunların var içine hapsettiğin. Önce onları çöz, sonra pisliğinde mi boğulursun, temizlikçi mi tutarsın ona karar ver. Çok zoruna gitmiş belli ki yazdıklarım:KK8: ve ayrıca gerçekten tiksindim, kendin anlatıyorsun biz mi uydurduk?

Hayır yapmıyorum. Ay ay ay kadınlığım mı düştü.
hayır garip geldi
Sizin eve saçınızı süpürge etmiş haliniz bile benim kadar sevilmiyorsa bir dönüp düşünün bakalım.
eve saçımı süpürge etmek değil ki mesele. konunuz garip geldi. yemek yapmıyorum temizlik enayilik.gözümde cidden mide bulandırıcı bi ortam belirdi ondan şaşırdım. ayrıca yani burda bunu söylemek ve sidik yarıştırmak saçma ama yıllık geliri benden 10 kat fazla bi adamla evliyim. eşim daha fazla gelsin yorma kendini diye sürekli baskı yaptığı halde maks haftada bir temizliğe birini alıyorum. eşim benden hiçbir zaman da yemek beklemedi beklemiyor. ben sağlıklı bulmuyorum sürekli dışardan yemeği ve evimle ilgilenmek sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak için çaba göstermek benim için enayilik değil.yani sizi kıskanmam için bi sebep yok. sadece bana garip geldi. hijyen önemli çünkü. ha yasemin özilhansınızdır falan evde sürekli 3-5 hizmetli vardır sallamazsınız da yani etiniz budunuz ne ki bu ülke koşullarında param da param diye pasaklı olmayı savunup bunu garipseyen insanların sizi kıskandığını ima ediyorsunuz anlamadım ben

hayır garip geldi

eve saçımı süpürge etmek değil ki mesele. konunuz garip geldi. yemek yapmıyorum temizlik enayilik.gözümde cidden mide bulandırıcı bi ortam belirdi ondan şaşırdım. ayrıca yani burda bunu söylemek ve sidik yarıştırmak saçma ama yıllık geliri benden 10 kat fazla bi adamla evliyim. eşim daha fazla gelsin yorma kendini diye sürekli baskı yaptığı halde maks haftada bir temizliğe birini alıyorum. eşim benden hiçbir zaman da yemek beklemedi beklemiyor. ben sağlıklı bulmuyorum sürekli dışardan yemeği ve evimle ilgilenmek sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak için çaba göstermek benim için enayilik değil.yani sizi kıskanmam için bi sebep yok. sadece bana garip geldi. hijyen önemli çünkü. ha yasemin özilhansınızdır falan evde sürekli 3-5 hizmetli vardır sallamazsınız da yani etiniz budunuz ne ki bu ülke koşullarında param da param diye pasaklı olmayı savunup bunu garipseyen insanların sizi kıskandığını ima ediyorsunuz anlamadım ben
Doğru kelime bu işte, pasaklı olmak. Kimse temizlik yapmayi sevmez ama burada pasaklılik var. Yol gostermeye çalışanlara da kiskaniyorsunuz dedi mesele bundan çıktı.

Doğru kelime bu işte, pasaklı olmak. Kimse temizlik yapmayi sevmez ama burada pasaklılik var. Yol gostermeye çalışanlara da kiskaniyorsunuz dedi mesele bundan çıktı.
ben bi de cidden merak ettim ne kadar o her şeye fazla fazla yeten para. param var yemek yapmıyorum param var şunu yapıyorum değişik. pasaklısın arkadaşım yani kabul et. kim seni niye kıskansın. değişik

ben bi de cidden merak ettim ne kadar o her şeye fazla fazla yeten para. param var yemek yapmıyorum param var şunu yapıyorum değişik. pasaklısın arkadaşım yani kabul et. kim seni niye kıskansın. değişik
Böyle bir arkadaşım var, çok iyi kız ama o kadar pasaklı ve dağınık ki evinde oturamiyorum, yemek yiyemiyorum, o da herşeyi parasıyla yaptirmanin peşinde, çocuğun ödevlerini, çocuğa doktor evde yapması gereken fizik tedavi verdi onu bile parasıyla yaptirmanin derdinde. Bildiğin tembel yani. Temizliğe kadın almak çok başka birşey, koca kadının evin ortasına kiyefetlerini atmasi başka.

Böyle bir arkadaşım var, çok iyi kız ama o kadar pasaklı ve dağınık ki evinde oturamiyorum, yemek yiyemiyorum, o da herşeyi parasıyla yaptirmanin peşinde, çocuğun ödevlerini, çocuğa doktor evde yapması gereken fizik tedavi verdi onu bile parasıyla yaptirmanin derdinde. Bildiğin tembel yani. Temizliğe kadın almak çok başka birşey, koca kadının evin ortasına kiyefetlerini atmasi başka.

Bi de övünmesi? 🥲 hayır Covid aşısını buldu sanıcak duyan da, alt tarafı maaşlı beyaz yakasın, üstelik belli vaktin de bay bol bize laf yetiştiriyorsun. Nedir bu çalışıyorum ben hımff tatavası.

Burda birçok kişi kendini olduğundan fazla göstermenin peşinde olduğundan tarzı beni pek şaşırtmadı, aşinayız yani.

Burda birçok kişi kendini olduğundan fazla göstermenin peşinde olduğundan tarzı beni pek şaşırtmadı, aşinayız yani.
ya hu aynı ülkede yaşıyoruz. her şeyin fiyatını nasıl bir hayatın ne karara mal olacağını az çok tahmin edebiliyoruz yani. ne olabilir evine aylık maksimum 40 bin girsin. nedir yani. şu anın 40 bini 1 yıl öncenin 10 bini bile değil. velhasıl övündüğün o para o para değil arkadaşım😂

Sizde şizofreni de var. Kıyafetler yerde diye nerede yazmışım?

Herkes sizin gibi TL kazanmıyor. Açıktan yazmak istemiyorum özelden yazdım.
ya hu aynı ülkede yaşıyoruz. her şeyin fiyatını nasıl bir hayatın ne karara mal olacağını az çok tahmin edebiliyoruz yani. ne olabilir evine aylık maksimum 40 bin girsin. nedir yani. şu anın 40 bini 1 yıl öncenin 10 bini bile değil. velhasıl övündüğün o para o para değil arkadaşım😂

Konu başlığından yine başka bir konuya evrilmiş. Herkesin evlilik dinamiği farklıdır, kendileri memnunsa banane.
Konu sahibi robot süpürge koltukları temizlemese de yerler açısından bir de ıslak temizleme özelliği varsa büyük rahatlık.
Yardımcı düzensiz, kirli evlere alışıkdır. Sürekli temizliğe geldikten sonra zaten düzene girer.

Yoo neden üzüliyim, kıskanıcağım son insan olabilirsin aşırı görgüsüzsün. Adam öngörülüymüş diyelim🤣🤣
Eşinin seninle neden evlendiği, bütün bu temizlik yüküne rağmen sustuğu belli oldu😂😂
Bana bunlarl söyleyen insanın özelden eşim Arap ve pilot senin gibi akşama kadar eşşek gibi çalışmak yerine kocamın parasını yiyorum yazması… kendisi 23 yaşında ve hemen çocuk doğurmuş kocası elinden kaçmasın diye. Ha bir de bakıcısı Filipinliymiş.

Ya çoluk çocukla muhatap olduğumu biliyordum ama golddigger aklıma gelmemişti. Valla helal olsun ya. Nasıl bir onur var sizde anlamadım. Bir de bana diyor eşinin neden evlendiği belli diye. E senin de kocanla neden evlendiğin belli o halde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X