Evetttt bu da Bebe Style geyik sayfası , çıkın çıkın gelin ''Analar''

üzülme canım ya
yanı uzun uzun anlatıp sıkmak ıstemıyorum. ılk cocugum tup bebek , sonrada ıkı kere hamıle kaldım ama sonuc nıhayetıne ermıyor yanı kusmakla kalsa ıyı
berbat kanama oluyor
o yuzden bunada sukur demen gerekıyor

tabiki de, cok sükür. Iste herkesin derdi kendine göre. Beterin beteri var tabi ki. Halime bin sükür. Üzüldüm simdi siz de böyle yazinca. Bu konuda cok hassasim. annelerin aci cekmesine dayanamiyorum

tabiki de, cok sükür. Iste herkesin derdi kendine göre. Beterin beteri var tabi ki. Halime bin sükür. Üzüldüm simdi siz de böyle yazinca. Bu konuda cok hassasim. annelerin aci cekmesine dayanamiyorum
ıste herkezın sınavı farklı farklı canım
ınsallah kendını hazır hıssettıgınde daha rahat bır sekılde hamılıgını tamamlarsın canım

Aminn canım. Psikolojikti sorun kv hem hayatımın hem psikolojimin içine edince psikolojim hormonlarımı baskılamış ondanmış. Antidepresan içmeye başladım 9 gün sonra hamile kalmışım eda ya.
Her hamileliğimde antidepresan la kaldım. Küçükte öyle :KK70:
Daha istemiyorum bacım yeter iki kız. 4 yaş araları var. Allah olmayıpta isteyene versin. Korunuyoruz hani öyle çok sıkı değil ama 18 aydır öyle korunuyorum çok şükür hiç hamile kalmadım.
yakınmı oturuyorsunuz canım kayınvalıde ıle

En sonuncusunu hatırlıyorum cute :KK43: ne çok dua etmiştim sana. O zaman bende küçüğe hamile idim yanlış hatırlamıyorsam benimde kanamam olurdu. Ama rahatsızlığımız aynı değildi.
Bundan sonrası iyi olur inşallah. Doğurda sevek yaw bayılıyorum bebeklere.
benımde sorunum kanama ıdı ama ınsallah hayırlısı
once buyugu bı garantıye alayım ondan sonra ınsallah Allah nasıp ederse

yakınmı oturuyorsunuz canım kayınvalıde ıle
Yok canım 4 yıl oldu şehir değiştirdim. Ankara da oturuyordum bursa ya geldim ama onlar her iki ayda bir bende. Çok genç benimki 51 yaşında. Zor kadın zorrrr. Gençliğimi çaldı resmen.
Bayram da yine gidicez, eda p kafar değişmişken eski ye döneriz diye korkuyorum. Hiç anlamıyor her dediğini yapıyor :KK43: eda da yüz buluyor tabi. Mina öyle değil tam tersi hemen kanıyor maşallah. Ağladığında gel bakalım biz başka birşey yapalım diyorum hemen susuyor geliyor peşimden. Ne kadar farklı iki kardeş birbirinden gece ile gündüz gibiler.
Canları sağolsun az önce ikisinide yedim bitirdim :KK70: ağızlarının içini öpesim geliyor ya

Yok canım 4 yıl oldu şehir değiştirdim. Ankara da oturuyordum bursa ya geldim ama onlar her iki ayda bir bende. Çok genç benimki 51 yaşında. Zor kadın zorrrr. Gençliğimi çaldı resmen.
Bayram da yine gidicez, eda p kafar değişmişken eski ye döneriz diye korkuyorum. Hiç anlamıyor her dediğini yapıyor :KK43: eda da yüz buluyor tabi. Mina öyle değil tam tersi hemen kanıyor maşallah. Ağladığında gel bakalım biz başka birşey yapalım diyorum hemen susuyor geliyor peşimden. Ne kadar farklı iki kardeş birbirinden gece ile gündüz gibiler.
Canları sağolsun az önce ikisinide yedim bitirdim :KK70: ağızlarının içini öpesim geliyor ya
buyuk olan eda yanı hep mı boyleydı kucukken bıle
benım egede benı cok dınler ama anneme kok sokturuyormus kuzenlerıyle gunduzde beraberler buarada tam cıldırmak ıcın oyle soylıyım cocukları sevyorum ama aynı anda 3 tane dengemı bozuyor :)
Kaynanan cok gencmıs buarada benımkı gıbı aynı :KK49:

benımde sorunum kanama ıdı ama ınsallah hayırlısı
once buyugu bı garantıye alayım ondan sonra ınsallah Allah nasıp ederse
Senin eşi aşağıdaydı benim rahim yırtıldı. Kese sağlam duruyordu her kanamada gidince bebek gitti diye gidiyordum bizim ki içerde zıplıyordu.
Eşi aşağıda olmadı çok farklı epey bende öylemiyim diye araştırma yapmıştım. Rahimde eşim sert çukura girdi bilmeden orda ay yavaş karnım acıdı dedim o anda yırtılmış akşama kanama başladı. Yiyecek ekmeği varmış kuzumun sarı kafa bıcır bıcır konuşan bir kızım daha oldu işte.

buyuk olan eda yanı hep mı boyleydı kucukken bıle
benım egede benı cok dınler ama anneme kok sokturuyormus kuzenlerıyle gunduzde beraberler buarada tam cıldırmak ıcın oyle soylıyım cocukları sevyorum ama aynı anda 3 tane dengemı bozuyor :)
Kaynanan cok gencmıs buarada benımkı gıbı aynı :KK49:
Evet canım eda hep böyleydi. İlk torun olunca çok tepeye çıkarttılar :KK43: ağladı istediği oldu ağlamadı yine istediği oldu çocuk neye uğradığını şaşırdı tabi. Ben yapmıyorum ben yapmayınca hopp onlara koşuyor. Bayram da söylicem yapmayın diye inşallah dinlerler.
Ben tekim canım kimsemiz yok bursa da
Eşim kızlarım ben. Sürekli beraberiz tuvalete bile koloni halinde gidiyoruz :KK70:
Ördeklerim benim. Ama bunalıyorum ya allah affetsin ama nefes almak istiyorum bazen. Tuvalete kaçıyorum geceleri eşim gelince :KK70: yoksa orda da rahat yok ki. Kapıyı kırarcasına anneee aç diye yumruk atıyorlar. Eşim gelince onlar oynarken bende boş bol tuvalette oturuyorum sessiz sessiz :KK70:

Evet canım eda hep böyleydi. İlk torun olunca çok tepeye çıkarttılar :KK43: ağladı istediği oldu ağlamadı yine istediği oldu çocuk neye uğradığını şaşırdı tabi. Ben yapmıyorum ben yapmayınca hopp onlara koşuyor. Bayram da söylicem yapmayın diye inşallah dinlerler.
Eşim kızlarım ben. Sürekli beraberiz tuvalete bile koloni halinde gidiyoruz :KK70:
Ördeklerim benim. Ama bunalıyorum ya allah affetsin ama nefes almak istiyorum bazen. Tuvalete kaçıyorum geceleri eşim gelince :KK70: yoksa orda da rahat yok ki. Kapıyı kırarcasına anneee aç diye yumruk atıyorlar. Eşim gelince onlar oynarken bende boş bol tuvalette oturuyorum sessiz sessiz :KK70:

En cok da dus alamama problem benim icin. :KK70: Senin kizlar kac yasinda masallah

Senin eşi aşağıdaydı benim rahim yırtıldı. Kese sağlam duruyordu her kanamada gidince bebek gitti diye gidiyordum bizim ki içerde zıplıyordu.
Eşi aşağıda olmadı çok farklı epey bende öylemiyim diye araştırma yapmıştım. Rahimde eşim sert çukura girdi bilmeden orda ay yavaş karnım acıdı dedim o anda yırtılmış akşama kanama başladı. Yiyecek ekmeği varmış kuzumun sarı kafa bıcır bıcır konuşan bir kızım daha oldu işte.
nasıl ya bıldıgın ılıskıdemı oldu
sonra pekı rahımımı aldılar

ay aynen bende oyleyım
cok sevıyorum onunla gecırdıgım vakıtten keyıf alıyorum ama aksam erken yatmalı
bende ınsanım kendıme vakıt ayırmam gerek
:KK70:
ben tuvalete gırıyorum daha oturmadan kapıda bıtıyor anne nerdesın
e ananın gozundeyım :KK70: sureklı yakın takıpteyım
ama sımdı daha ıyı bıldıgın 1 sene once odadan cıkıcam bacagımdan tutuyordu benı
kıyamam cok sever anasını

nasıl ya bıldıgın ılıskıdemı oldu
sonra pekı rahımımı aldılar
Yok kız arabayla çukura girdi birden canım acıdı o anda yırtık olmuş rahimde.
Rahim duruyor çok şükür. Çokk eskiden rahim ağzı nın yarısını aldılar ama sorun olmadı erken doğurmaya sebep oluyor sadece. İkisi de erken doğdu kızların.

Yok kız arabayla çukura girdi birden canım acıdı o anda yırtık olmuş rahimde.
Rahim duruyor çok şükür. Çokk eskiden rahim ağzı nın yarısını aldılar ama sorun olmadı erken doğurmaya sebep oluyor sadece. İkisi de erken doğdu kızların.
kafam nerede benım ya !
cok gecmıs olsun ya
olacagı varmıs galıba ılk defa duyuyorum rahım yırtılması dıye valal

ay aynen bende oyleyım
cok sevıyorum onunla gecırdıgım vakıtten keyıf alıyorum ama aksam erken yatmalı
bende ınsanım kendıme vakıt ayırmam gerek
:KK70:
ben tuvalete gırıyorum daha oturmadan kapıda bıtıyor anne nerdesın
e ananın gozundeyım :KK70: sureklı yakın takıpteyım
ama sımdı daha ıyı bıldıgın 1 sene once odadan cıkıcam bacagımdan tutuyordu benı
kıyamam cok sever anasını
Ahahahaaa bende sürekli ananın gözündeyim diyorum :KK70: :KK70:
İki koldan sürekli anneeee diyorlar ayhh valla deliricem şimdi tek tek gelin diyorum :KK70: :KK70:
Eda şuan kapıcı ya sipariş provası yapıyor :KK70: :KK70:
Sürekli ne istediğimizi tekrar ediyor, kapıyı açınca şöyle diyim demi anne diyor.

kafam nerede benım ya !
cok gecmıs olsun ya
olacagı varmıs galıba ılk defa duyuyorum rahım yırtılması dıye valal
Anam neler duydum. Üzüm gebelik duyunca ağzım düştüydü one be dedim ama varmış gebelik.
Neler var ya biz yine de ne kadar şükretsek azdır.

Ahahahaaa bende sürekli ananın gözündeyim diyorum :KK70: :KK70:
İki koldan sürekli anneeee diyorlar ayhh valla deliricem şimdi tek tek gelin diyorum :KK70: :KK70:
Eda şuan kapıcı ya sipariş provası yapıyor :KK70: :KK70:
Sürekli ne istediğimizi tekrar ediyor, kapıyı açınca şöyle diyim demi anne diyor.
benımkı erkek ya
agırlıgı var
kapı calıyor
anneneeeeeee
heeeeeeeeeeeeeeeee
kapı calıyor
yahu acsana bızım apartmanda guvenlıklı bır yer yanı gelse gelse apartman ıcı gelır kı cogunlukla kapı acık
bızımkı tembelınden bır erkek valla

Anam neler duydum. Üzüm gebelik duyunca ağzım düştüydü one be dedim ama varmış gebelik.
Neler var ya biz yine de ne kadar şükretsek azdır.
onu bende duydum
hatta gecen senelerde dadadandım butun konuyu okudum
mol gebelık dıye konusu bıle var
aman aman sukur ya

benımkı erkek ya
agırlıgı var
kapı calıyor
anneneeeeeee
heeeeeeeeeeeeeeeee
kapı calıyor
yahu acsana bızım apartmanda guvenlıklı bır yer yanı gelse gelse apartman ıcı gelır kı cogunlukla kapı acık
bızımkı tembelınden bır erkek valla
Erkek değil mi doğuştan ağırlar :KK70: :KK70:
Eda birde çok konuşur aman yarabbi hiç mi susmaz sıtma görmemiş çenesi diyorum bazen :KK70: :KK70:
Sürekli soru sorar yetmez masal anlatır yetmez şarkı söyler. Kızım diyorum yavrum evladım diyorum az sus 5 dakika sus benim beyin motoru yandı sonra devam edelim ay tamam deyip 2 dakika geçmeden anneee balıklar nasıl nefes alır suyun içinde :KK70: :KK70: küçük kızım da erken konuştu maşallah otur sohbet et daha 20 aylık anneee peçete ver diyo napcan diyorum ayağı silcem acıyoo diyor :KK70: :KK70:
Zor anam iki çocuk

X