Evi terk etmeli miyim?

Bir garip dertli

🧍🏼‍♀️158cm Baş._68 Güncel64.2🥇Hedef60🥈Hedef53
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
636
1.753
Eşimle iki gündür kavgalıyız bügün yeni çalışacagı iş yerinden bi kızın fotosunu arkadaşına atmış ben görmeyim diye de silmis arkadasıda güzelmiş yazmış. Ne yapmalıyım eşyalarımı toplayıp yarın gitmeli miyim. Bana bi akıl verin

Öfkeliyken asla karar vermeyin.
Eşya toplayıp gitmenin, geri dönüşsüz bir şey olması gerektiğini, yoksa, bir daha Amerika'ya da gitseniz, nasıl olsa döner diyeceğini unutmayın.
Evden gitmeyi, kavgada el yükseltmek amacıyla kullanmayın.
Sakinleşmeyi bekleyin.
Can sıkan bir şeyin üstüne bir gece yatmadan o şey hakkında düşünmeyin, karar vermeyin.
Eşiniz sandığınız gibi densizlikler yapmış da olsa, o çukur seviyeye sizi de çekmesine izin vermeyin.

Neden atmış arkadaşına çöpçatanlık yapmak için mı ? Çapkınlık gibi mi? Daha önce bu tarz vukuatlari oldu mu güveninizi sarsacak
Hayır pek oldu diyemem ama uyandırıp sordum evet dedi attım ne var bunda. Çıldırmak üzereyim. Kapıyı kapattım sinirden .

Acaba arkadaşı için mi attı ki düşündürücü ama öyle bile olsa evli adam sonuçta neden yani senden de saklamaz bak iş yerinde arkadaşa bir kız yakıştırdım diyebilirdi .
Neden evi terkediyorsun sen mi bir hata yaptında toplanıp gidiyorsun? Anlatmasını bekle bikaç gün baktın anlatmıyor nerden bulduysan fotoğrafı aç göster telefonu birşey bakmak için alıp elbet açıklamas olacaktır yani gizli oynuyorsa sende usulune göre oyna bakalım neler olacak

Belki de kendini değil arkadaşını düşünerek atmıştır, olamaz mı? Eğer kesin boşanmayı düşünmüyorsanız evi terk etmeyin. Boşanmak için bu yeterli bir sebep değil bence. Neden iki gündür kavgalısınız, genel haliniz nasıl?
Ama bu yaptıgı yanına kalmamalı

Acaba arkadaşı için mi attı ki düşündürücü ama öyle bile olsa evli adam sonuçta neden yani senden de saklamaz bak iş yerinde arkadaşa bir kız yakıştırdım diyebilirdi .
Neden evi terkediyorsun sen mi bir hata yaptında toplanıp gidiyorsun? Anlatmasını bekle bikaç gün baktın anlatmıyor nerden bulduysan fotoğrafı aç göster telefonu birşey bakmak için alıp elbet açıklamas olacaktır yani gizli oynuyorsa sende usulune göre oyna bakalım neler olacak
Hayır mevzu öyle degil malesef öyle olsa niye silsin.

Hemde yeni iş ne işe başladıki
Extra iş yapıyor bu günlerde yeni başladı kızda iş mailini atan kişiydi yani çalışanlardan. O an bi aç bakalım resmine fln dedim geçiştirdi. Aradan iki gün geçti. Küstük telefonunun ışığı yanıp sönüyordu bi baktım arkadaşı güzelmiş yazmış merak ettim açtım neye güzelmiş yazdığını göremedim meğer silmiş. Uyandırdım bu ne dedim arkamdan iş mi çeviyorsun. Çok umursamadı uyudu.

Şimdi inanmaz açıklamama diye mi düşündü de sildi acaba... ben de kankalarımla bazı konuşmalarımı veya attıkları fotoları siliyorum. Çünkü yok yere laf anlatmak istemiyorum. Önemli bir şey olsa yattığı yerden zıplaması gerekmez mi

X