Evimden altınım alındı..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yirmi gün geçti fark etmedim falan dediniz ya parmak izi varsa gitmiştir ben bunları ailecek şıkıştirayim mecbur verecekler almadilarsa bile diye mi düşünüyorsunuz yoksa siz ? Aramadilar falan deyip annesini işin içine kattiginiza göre keşke onlar da dava açsa belli olur kimin aldığı almadığı

Ayrıca evime aldığım adama ben güvenirim her önüne geleni evime almam . Yatak odam kapalıdır gelen misafirim oturur gider. Sınırları olmayan ilişkiler kuruyorsunuz aşırı güven içeren en ufak bir şeyde polisler savcılar işin içine giriyor yani insan ilişkilerinde ortaniz olsa şunların hiç biri yaşanmaz . Odam mahrem değildir diyenlere de ders olsun evde mahrem yerler vardır insanlar öyle haldir huldur gezmez.

Bugün annesini aradım. Annesine söylememiş kızını savundu bana da bir sürü şey söyledi. Beni de dava edecekmiş falan filan. Tabiki savunacak.
Annesini neden arıyorsunuz? Çocuk mu şikayet edeceksiniz aklınızca ne alaka? Yeteri kadar ortalık batmış zaten gidip şikayetçi olun bitsin artık.

Bizim orda bir teyze misafirliğe gitmiş ve namaz kılmak için bir yer gösterin demis ev sahibi de yatak odasında kilabilirsin demis teyze namazını kılmış cikmis sonra altınlar kaybolmuş bakmışlar yok odaya giren tek yabancı o teyze tabii ki kadından bildiler
Ama sonra aslında ev sahibinin kocasının borçları olduğu için altınları aldığı ve eşinin bundan haberinin olmadığı ortaya çıktı. Boşuna teyzeyi suçlamış oldular.
Ayyy çok yazık yaa😔😔😔 bizim mahallede abimin bir arkadaşı vardı.ben bekarken.kiz benden küçüktü birkaç gidip geldik.banakocasinin ona birşey almadığı dan bahsetti.dediki yüzüklerim vardı bozdurdum kıyafet aldım.bende ayy kocan sormadimi dedim.sorduda bir arkadaşım var o çaldı en son o geldi bana demiş.son gidişim oldu o kıza.allah korusun benim üstümde kalabilir diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X