Evime hırsız girdi ve tanıdık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence eve gizli kamera koyun, madem tanıdıktan şüpheleniyorsunuz. Etrafta da hırsız girdi ama asıl dövizleri bulmamış şükür vs deyip yem atarsınız. Almaya gelirse tekrar yakalarsınız

almadan içinde bağlayacak işeyemeyince gelip altınları teslim edecek🤪

Güldüm ya. Ben de diyorum ne alaka hirsiz bulmadan idrarini nerden bulacak, hadi hirsiz bulunursa idrari alip ne yapacak ve hirsizi idrar vermeye nasil ikna edecek. 😁
İcinde baglamak ilk etapta aklima gelmedi yani ama bilemedim cidden cisini yapamayinca getirir mi ki. 😬

Yani bunu nesiyle dalga geçiyorsunuz anlamadım ben uğraşmıyorum zaten bunu yapanlar var diyorum daha önce benim kendi ailem de kendi köylerinde böyle şeylere şahit olmuş kasa kiralamadık Çünkü zaten altınlarımızı borç vermiştik daha zar zor yıllar sonra geri aldık sürekli biriktirmeye çalışıyorduk sırf faize krediye bulaşmayalım diye altınlar zaten topu Topu 1 ay Bende Kaldı
Borç verdiğiniz kimse ondan da şüphelendim.

Kim olursa olsun Tabii ki de şikayetçi olucam benim ve çocuklarımın rızkını çalan kişiye asla acımam

O zaman hacı-hoca aramak yerine oturup bir liste yapacaksınız. Yatak odasında altın sakladığınızı bilen, anahtarı olan, veya anahtarı olmasa bile evinize sık sık girip çıkan insanlar. Bu kesişim kümesi ne kadar büyük olabilir ki?

Siz o parmak izini iyice araştırın eşinizin ailesinden zor almışsınız fln hiç mi aklınıza gelmiyor ya?
Ben olsam 150binde ben biriktirdim içindeydi diye ağlar dururum bakalım ne yapacak?

Güldüm ya. Ben de diyorum ne alaka hirsiz bulmadan idrarini nerden bulacak, hadi hirsiz bulunursa idrari alip ne yapacak ve hirsizi idrar vermeye nasil ikna edecek. 😁
İcinde baglamak ilk etapta aklima gelmedi yani ama bilemedim cidden cisini yapamayinca getirir mi ki. 😬

sidiğin bağlanacağına inandın da hırsızın getireceğine mi inanmadın😅

Böyle bir olayda tanıdığımızın eşi almıştı başka bir borcunu kapatmak için.

Kocanızı birinci sıraya koyun derim.
Bana da aile fotosu olan saat kırıldı denince eşinin sevgilisi intikam için gelmiş olabilir mi fikri geldi nedense 🤭

Hocanın dediğine hemen inanıp tarif ettiği kişiye direk gidip ‘’altınlarımı sen almışsın çıkart çabuk’’ diyebilecekmisiniz ?

O zaman hacı-hoca aramak yerine oturup bir liste yapacaksınız. Yatak odasında altın sakladığınızı bilen, anahtarı olan, veya anahtarı olmasa bile evinize sık sık girip çıkan insanlar. Bu kesişim kümesi ne kadar büyük olabilir ki?
Merhaba benim bir akrabam dediğiniz yöntemle buldu isterseniz ondan bilgi alayım
Vallahi çok mutlu olur çok duaciniz olurum
Alındığı gun farkettinizmi acaba ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X