Evime hırsız girmiş bütün birikimi aldi psikolojim altust...

cicekkkbocekkk

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
38
23
26
Herkese iyi aksamlar..

Bugun fark ettim evime hirsiz girmis kasayi kirmis butun altinlari almis.. psikolojim altust oldu.. en son 1 hafta once kontrol etmistim bugun baktim kasa kirilmis yeri degismis.. babamin bana aldigi kolyeyi bile almis manevi degeri vardi.. en cok buna agladim.. basina daha once boyle birsey gelen var mi.. allahim cok korktum eşim bazen gece msaiye kaliyor ya o evde yokken olsaydi.. zaten korkularim var cok zor uyuyordum bir de bu geldi basimiza.. en cok da bu gece tesellilerinize ihtiyacim var.. basina gelen ve kendini daha sonra toplayan var mi... yardim edin lutfen..

Komik ama anlatayım. Bizim balkondan içeri
girmiş çocukların babası da polisti. Üniforması balkonda asılıydı. Mutfakta çantamı bulmuş içinde 100 lira gibi bir parayı almış gerisini atıl kaçmış. Daha sonra ben çok gece evde tek kaldım ama ışığı açık bırakıyordum yattığım oda hariç. Korkularının üzerine git sakın o korkuyla yaşama.
Ne dalga geçmiştir polisi soydum diye 🤣🤣
Bu arada birşey çıkmıyor giden gitmiş oluyor maalesef

Komik ama anlatayım. Bizim balkondan içeri
girmiş çocukların babası da polisti. Üniforması balkonda asılıydı. Mutfakta çantamı bulmuş içinde 100 lira gibi bir parayı almış gerisini atıl kaçmış. Daha sonra ben çok gece evde tek kaldım ama ışığı açık bırakıyordum yattığım oda hariç. Korkularının üzerine git sakın o korkuyla yaşama.
Ne dalga geçmiştir polisi soydum diye 🤣🤣
Bu arada birşey çıkmıyor giden gitmiş oluyor maalesef
Geri gelmeyecegine zaten eminim ama psikolik olarak nasi atlaticam bilmiyorum

Herkese iyi aksamlar..

Bugun fark ettim evime hirsiz girmis kasayi kirmis butun altinlari almis.. psikolojim altust oldu.. en son 1 hafta once kontrol etmistim bugun baktim kasa kirilmis yeri degismis.. babamin bana aldigi kolyeyi bile almis manevi degeri vardi.. en cok buna agladim.. basina daha once boyle birsey gelen var mi.. allahim cok korktum eşim bazen gece msaiye kaliyor ya o evde yokken olsaydi.. zaten korkularim var cok zor uyuyordum bir de bu geldi basimiza.. en cok da bu gece tesellilerinize ihtiyacim var.. basina gelen ve kendini daha sonra toplayan var mi... yardim edin lutfen..
Çok geçmiş olsun.

Hırsız nasıl girmiş? Ev dağılmamış mı? Benim evim giriş kattı, 2defa hırsız girdi. annemdeyken akşam üzeri şişleri keserek girdi. İlkinde oğlumun altın bilekliğini aldı tv yide bahçede üzerinde koltuk örtümüzle bırakıp kaçtı. İkincide aynı şekilde kızımın doğumundaki bilekliğini, tablet bilgisayar tv ve babamdan kalma bana aldığı, çok önem verdiğim kol saatlerimi götürdü. Hemde doğumuma bikaç gün kala. Hala o saatlere üzülürüm gerisi umrumda değil. Polisler geldi patmak izi falan, ki iki abimde emniyetten ama bişey çıkmadı. Giden gitti. Ha bu arada herkes o evde nasıl kalıyorsun dedi ama hırsız girdiğinde pandeminin ilk günleriydi yasaklar başlamıştı ve biz o şişleri yaptıramadık, eşimde göreve gitmek zorunda kaldı doğum yapmış, taze dikişlerimle tek kalırdık evde bebeğimle ve küçük oğlumla.

Kiralık kasa sıkıntılı. Banka içinde ne olduğunu bilmediği için güvence veremiyor. En iyisi bankada tutmak. Döviz altınh hesabında...

Olan olmuş... İhbarda bulunun. Nereden girdiği belliyse içeride ilave kilit VS taktırın.

En son böyle bir olay duyduğumda hırsız kadının kendi oğlu çıkmıştı. Yani demek istediğim yakın çevrenize bakın

Bu kesin olarak yakın birisinin işi. Neden dersen yabancı birisi eve girince ev mahvoluyor. O dağınıklığı anlamamak mümkün değil. Ablamın evine girmişti maalesef ordan biliyorum. Evde yeri değişmemiş içi bıçakla delinmemis hicbisey kalmamıştı. 6 li çay bardakları ve ilaçlar varya onların içlerine kadar bakmışlar açıp. Klozet takımına kadarda götürmüştü pislikler. Yani demem o ki altınının evde olduğunu kasanı bilen yakın çevreden supheli biri geldi ki son 1 haftada? Yabancı hırsız işi değil bu.

X