Evime hırsız girmiş bütün birikimi aldi psikolojim altust...

Herkese iyi aksamlar..

Bugun fark ettim evime hirsiz girmis kasayi kirmis butun altinlari almis.. psikolojim altust oldu.. en son 1 hafta once kontrol etmistim bugun baktim kasa kirilmis yeri degismis.. babamin bana aldigi kolyeyi bile almis manevi degeri vardi.. en cok buna agladim.. basina daha once boyle birsey gelen var mi.. allahim cok korktum eşim bazen gece msaiye kaliyor ya o evde yokken olsaydi.. zaten korkularim var cok zor uyuyordum bir de bu geldi basimiza.. en cok da bu gece tesellilerinize ihtiyacim var.. basina gelen ve kendini daha sonra toplayan var mi... yardim edin lutfen..
polise haber verdiniz mi hiç birşeye dokunmadan

Herkese iyi aksamlar..

Bugun fark ettim evime hirsiz girmis kasayi kirmis butun altinlari almis.. psikolojim altust oldu.. en son 1 hafta once kontrol etmistim bugun baktim kasa kirilmis yeri degismis.. babamin bana aldigi kolyeyi bile almis manevi degeri vardi.. en cok buna agladim.. basina daha once boyle birsey gelen var mi.. allahim cok korktum eşim bazen gece msaiye kaliyor ya o evde yokken olsaydi.. zaten korkularim var cok zor uyuyordum bir de bu geldi basimiza.. en cok da bu gece tesellilerinize ihtiyacim var.. basina gelen ve kendini daha sonra toplayan var mi... yardim edin lutfen..
Şeyi anlamadım. Bu kadar geç fark ettiysen evi ortalığı falan hiç dağıtmadan direkt kasayı bulup kırmış. Kasa çok mu ortalıkta nasıl bulmuş? Diğer esyalari niye kurcalamamış belki altın vardır diye?

Ablamın evine hırsız girmişti yıllar önce. Ablam işteydi bende bir şey almak için ablamın evine uğramıştım o gün. Önce salondaki ufak dağınıklığı gördüm herhalde ablam sabah bu şekilde bıraktı dedim. Sonra yatak odasını görmemle olayı anlayıp evden kendimi dışarı atmam bir oldu. Hemen babamı ablamı aradım geldiler. Polis çağırmadı ablam bir şey çıkmaz diye zaten çalınanda az bir miktar paraydı. Dikkat ettiğim nokta salondaki koltukların hepsi açılmamıştı yarıda bırakılmıştı. Bilgisayar duruyordu. Muhtemelen hırsız ben gelince çıktı gitti. Asıl önemli kısım şu. Ablamın iş yerindeki bayan arkadaşın eşi madde bağımlısıydı. Kadın ablamın banka kartını gizlice çantasından alıp şifreyide bir şekilde öğrenerek bir miktar karttan para çekmiş. Ablam olayı ortaya çıkarmaya çalışınca yalvarmış yakarmış eşim zorla yaptırdı falan üstünü kapattırdı bir şekilde. Çok geçmeden eve hırsız girdi. Ablam yeni evliydi ve altınları vardı. Her gün yanında taşıyordu. İşyerindekilerde bunu biliyordu. Yani hırsız olayı çok tesadüfi bir şey değil. Para altın vs kokusunu alınca geliyorlar genelde. Korkmanjza gerek yok alacağını almış daha uğramaz muhtemelen.

X