Evimin huzursuzluğu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fidanbayyram

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2022
1
0
28
Hayırlı akşamlar hanımlar..
direk konuya dalarak derdimi anlatmak istiyorum 2 yıldır evliyim ve bir kızım var eşimle birbirimizi severek evlendik 6 yıldır tanışıyoruz biz evlenip bu eve girdiğimizden beri bir iyiyiz bir kötüyüz, konu evlilik insanı değiştirir değil biz kavga ediyoruz o gün içinde eşim arayıp özür diler muhakkak ve neden böyle oluyoruz diye söylenir dışarıya cıktıgımızda çok iyiyizdir benbazen annemlerde kaldıgımda beni özlediğini falan söyler değer verdiğini dile getirir herzaman ama evimize girdiğimizde o tv karsısından kalkmaz iki çift laf etmez evde huzur bulmadıgımızı fark ediyoruz salonumuzun renk tonu kavhve belki bu yüzden sürekli halsiz enerjisiziz diyoruz ama yok ben sabah uyanıyorum akşama kadar günlük işlerimi zor yapıyorum üzerimde o kadar ağırlık oluyor ki akşam yemeğini bile zorla zorla yapıyorum evi sürekli sirkeli suyla sildim yinede olmuyor bu evin enerjisiznin bize iyi gelmediğini düşünüyorum çünkü eşimle birgün iyiysem 5 gün kötüyüm işin ehli biz nasıl kavga ediyoruz ona bile şaşırıyoruz .. sizce neden böyleyim veya böyleyiz ?

direk konuya dalarak derdimi anlatmak istiyorum 2 yıldır evliyim ve bir kızım var eşimle birbirimizi severek evlendik 6 yıldır tanışıyoruz biz evlenip bu eve girdiğimizden beri bir iyiyiz bir kötüyüz, konu evlilik insanı değiştirir değil biz kavga ediyoruz o gün içinde eşim arayıp özür diler muhakkak ve neden böyle oluyoruz diye söylenir dışarıya cıktıgımızda çok iyiyizdir benbazen annemlerde kaldıgımda beni özlediğini falan söyler değer verdiğini dile getirir herzaman ama evimize girdiğimizde o tv karsısından kalkmaz iki çift laf etmez evde huzur bulmadıgımızı fark ediyoruz salonumuzun renk tonu kavhve belki bu yüzden sürekli halsiz enerjisiziz diyoruz ama yok ben sabah uyanıyorum akşama kadar günlük işlerimi zor yapıyorum üzerimde o kadar ağırlık oluyor ki akşam yemeğini bile zorla zorla yapıyorum evi sürekli sirkeli suyla sildim yinede olmuyor bu evin enerjisiznin bize iyi gelmediğini düşünüyorum çünkü eşimle birgün iyiysem 5 gün kötüyüm işin ehli biz nasıl kavga ediyoruz ona bile şaşırıyoruz .. sizce neden böyleyim veya böyleyiz ?
Enerji denen şey var buna inanıyorum eğer zorlaniyorsaniz değiştirin evi daha ferah bir yere çıkın .

Evlerin kesinlikle enerjisi olduğuna bende inanıyorum, Kuranı Kerim okumayı biliyorsanız bakara süresini sesli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyorum, bilmiyorsanız internetten açıp evde yüksek sesle dinleyebilirsiniz bunu 1 ay boyunca yapmanız fark oluşturacaktır

Aslında eşinizin de durumun farkında olması güzel. Çözüm odaklı olun yaptığınız hataları yapmamaya çalışın, sinirli anınızda mutlaka diğer taraf alttan almalı. Aldatma, şiddet vs. yoksa evliliğe şans verilmeli sorunlar çözülmeye çalışılmalı diye düşünüyorum. Aranızda hala sevgi saygı varsa şayet.

Hayırlısı kanka

kesınlıkle evın enerjısı var bende ınanırım kı en buyuk ornegını ablamda gordum... 17 yıllık evlıler bı evde 2 sene oturdular o evde resmen adlıyeden donduler ama evden cıktıklarında her sey gulluk gulıstanlıktı. ev degıstırın degıstırme ımkanınız yok ıse enerjı yukseltmesı vs yapabılırsınız tam bılmıyorum ama guneye bı cıck alıyorlardı kaya tuzu falan yakıyorlardı.

Siz ve eşiniz enerji yayıyorsunuz ev size enerji yaymıyor.
İçi tugla demir dışı sıva boya agzı dili de yok.
Ama siz canlısınız enerji sizden yayılıyor.
Tütsü yakın evde koku insanı rahatlatıyor,hangi konular kavga sebebiyse onları konuşmayı kısa süre çözmeye ara verin.iletişiminizi gözden geçirin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X