Evinizde resimleri nereye ne şekilde koyuyorsunuz?

evde resimler ne şekilde duruyor

• Ankete Katılan
    2.186
Çerçeve kullamıyorım ama salonda değil de evim dubleks merdiven boşluğum var iki kat uzunlukta ortası cam tuğlaları Oray'ı baştan sona çerçeve be resim yapıyorum. Ama şu dijital resim çerçevesinden almayı planlıyorum

Kızlar evde resimleri ne sekilde koyuyorsunuz ben birkac resim koydum ama cogaltmak istiyorum sizin evinizde ne sekilde? Şu ikeada video görünümünde duvara asilan panolar hoş gibi ama resim sayısı sınırlı , mantar pano da hoş olabilir.
böyle bir şey koridora çok yakışabilir bence:)
Dekoratif-Fotograf-cerceveli-8.jpg

Yatak odasi disinda hicbir odada fotograf yok. Yatak odasindakiler de düğün ve nişan resimleri..mantar panonun şık duracagini sanmam

Resim asmıyorum odalara..
Yalnızca koridorda büyük bir çerçeve var.
Bir de mutfakta buzdolabında birkaç tane..

Heryerde herduvatda resim olmamali bazen bazi evlere gidiyorum kapiya bile asmislar sikistirmis kapinin bi kosesine yarim saat zor oturuyorum daral geliyor zaten daginiklik takintim var ...resim koymak istiyorsan lutfen en deger verdigin anlati kisileri ayir ve bi bolume koy evin sadece bir yerinde nizami sekilde asilmis olsun ...hatta su devamli degisen goruntulu cerceve bulursan ondan koy bem fazla resim koyarsin hemde yer kaplamaz ...

evde resim çok yok olanlar oda resime bağlı örneğin düğün resimleri yatak odasında duruyor çocuk vesayet oturma odasinda

Digital cerceve kullanıyorum biri oturma odamda diğeri antrede.
Onun dısında bir kac yerde de normal cerceve içinde duruyorlar.

söylemesi ayıp geçen hafta evlendiğim eşim çok güzel bir albüm yaptırmıştı. Fotoğraflar her yerde albüm ise tam TV önünde sehbada(nasıl yazılıyordu bu).

Çok teşekkür ederim öncelikle :dua: :halay: herkesten süper cevaplar geliyor sayenizde.
Hayırlısı olsun evliliğiniz, :KK200: Uzun yıllar boyunca mutluluk, sağlık ve huzurla güzel yuvanız daha da güzelleşir mutluluğunuz artar umarım. :eğlence:Bu cümle de pek olmadı galiba :bicak: Sehba da sehpa diye yazılıyor sanırım. :spor: bakalımmm çerçeveler daha nereye nereye :cool:

X