Evinizde resimleri nereye ne şekilde koyuyorsunuz?

evde resimler ne şekilde duruyor

• Ankete Katılan
    2.186
Birkaç buzdolabı ustu ve bir de koridorda çoklu resim çerçevesi var. Uyuduğumuz odalarda insan resmi, hayvan resmi, peluş oyuncak ve resimli çarşaf, resimli yatak örtüsü bulundurmuyorum.

Sadece salonda klima ve kemer arasında kalan kısımda fotoğraflar var 3 tane, 2 abla ve annem ve babamın düğündeki resimleri. Aşağısinda küçük bir kısımda benim için ayrıldı. Başka duvarları resimlerle bogmuyoruz :KK28:

Çerçevelere sığmıyo ben büyük bir cam arkasına puzzle şeklinde yapıştırıp renkli taşlarla çerçeve yapmayı düşünüyorum çocaman bir aile çerçevesi

Heryerde herduvatda resim olmamali bazen bazi evlere gidiyorum kapiya bile asmislar sikistirmis kapinin bi kosesine yarim saat zor oturuyorum daral geliyor zaten daginiklik takintim var ...resim koymak istiyorsan lutfen en deger verdigin anlati kisileri ayir ve bi bolume koy evin sadece bir yerinde nizami sekilde asilmis olsun ...hatta su devamli degisen goruntulu cerceve bulursan ondan koy bem fazla resim koyarsin hemde yer kaplamaz ...

Ben de resim gördükçe sürekli o gördüğüm kişiyi veya o anı ordaki olayları aklıma getiriyorum, iyi veya kötü sürekli aklımdan geçiyor ama resimsiz de olmuyor gibi, herkeslerin evi resimden dolup taşıyor gibi geliyordu, :hamarat: değilmiş sanki.:oops:

Aslında halende siyah beyaz resimler ne hoş , en ilgi çekici detay giysiler ve saç modelleri taaa o yıllara bizi götürür

Bu ne biçim bir konu böyle? Şaka mı bu?

Eve resim koysam mı koymasam mı dediğinde, bu konu yardımcı olacak sana.. ciddiyim.
Aslında halende siyah beyaz resimler ne hoş , en ilgi çekici detay giysiler ve saç modelleri taaa o yıllara bizi götürür

Başkalarının fotoğrafları mı? Çerçeve içindeki orjinal baskı resimler yani ? boş çerçeve gibi görünüyor onlar biraz

X