Evlat Acisi

E

EU1

Ziyaretçi
anne baba ve çocuktan mutlu ve şirin bir aile varmış. Baba başarılı bir işadamı, anne kendisini 5 yaşındaki kızına adayan vefakar bir kadın.
Bir pazar günü pikniğe gitmeye karar vermişler. her şey çok güzel ,çok eğlenceliymiş,fakat ğiknik dönüşü talihsiz bir TRAFİK KAZASI!!!!!!!!!!!
5 yaşındaki küçük kız o an hayatını kaybetmiş.
Anne baba perişan.......... her geçen gün acıları iyice artıyormuş, kızlarının hatıralarıyla avunuyorlarmış.
Baba bir gün psıkologdan destek almaya karar vermiş. Doktor, evlerinde kızlarına ait ne varsa hepsini yakmalarını önermiş
Baba bunları anneye anlatınca anne önce çok üzülmüş ama çaresiz kabül etmiş çünkü içindeki acı çok büyükmüş.
oyuncaklar elbiseler...herşeyi yakmışlar. sadece kızlarının su topunu yakmaya kıyamamışlar neden mi????
çünkü piknikde kızı o sutopunu şişirmiş. Anne: '' kızımın nefesi hala bu topun içinde yakamam'' demiş, ve topun tıpasını açarak kızının nefesini içine çekmiş.
ALLAH HİÇ KİMSEYİ EVLAT ACISIYLA SINAMASIN.

of ya Allah kimseye göstermesin evlat acısını
benimde 5 yaşında oğlum var(yaşı benzemesin) .bir anne olarak çok kötü oluyorum böyle haberleri okuyunca
Allah o aileye sabırlar versin..

evet arkadaşım bu hikayeyi ilk okuduğum gün iş dönüşü eve döndüğümde kızıma öyle bir sarılıp kokladım ki. 1 sn. sonrasının garantisi yok. o yüzden arkadaşlar yaşadığımız her anın hakkını vererek doyasıya mutlu yaşamak dileğiyle...

Cocugum yok henuz ama ne kadar buyuk bir aci olabilecegini dusunemiyorum bile..allah kimseye buyuk acilar yasatmasin,hele evlat acisini hic... :1no2:

Evlatlarımıza geleceğine bize gelsin. Rabbim hepimizin yavrusunu bağışlasın. Amin.

Allah hiçkimseyi evlat acısıyla sınamasın,evladıda anasız babasız bırakmasın....
Nasıl dayanılırki henüz anne olmadım ama bunu düşünmek bile içimi acıtmaya yetti...
Allah çocukları korusun...

Yüce Rabbim çocuğuma gelecek bütün dertleri bana versin,yeter ki onun tırnağına zarar gelmesin...
Ben bu konular da paranoyokımdır,gerçekten.Bişey mi olacak,düşecek mi,araba mı çarpacak vs sırf bu yüzden bebekken de şimdi de gece olsun gündüz olsun bir gözümden diğerine emanet etmem,edemem!!
Ölüm Allah'ın emri,boynumuz kıldan ince ama beni en çok etkileyen;yavruları anne,babalarından kaçırmak suretiyle ayıran insan denen mahluklar...
Allah herkesin yavrusunu kendisine bağışlasın....

anne değilim ama bende etten kemiktenim allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.dayanılması çok güç olduğunu yakınlarımdan biliyorum ne kadar güzel insanlarızki herkes allahım evladıma vereceğine bize versin diyoruz işte vefakar anneler hepinizin elleri öpülesiii

Allahım hiçkimseyi böyle bir acıyla sınamasın herkesin yavrusunu bağışlasın yüce rabbim...........

Allahim Kimseye Evlat Acisini Gostermesin Bize Altindan Kalkamayacagimiz Acilar Yasatmasin Hepizin Cocuklarina Hayirli Uzun Bir Omur Versin Rabbim Aminnnnnn

Hayatım boyunca hep allahım bana evlat acısı gösterme diye dua ettim ve ediyorumda.çok korkuyorum onlarla ilgili kötü bir haber alırım diye.Kimseye allah böyle bir acı vermesin.

Allah kimseye yaşatmasın 2 ay önce eşimin dayısının oğlunu kaybettik ani bir ölümle 37 yaşındaydı, dünde komşumuzun askerden yeni gelmiş bir oğlu vefat etti çok zor çok aileler perişan halde Allah sabır versin anne babaya ölene kadar evlatlarına yanacaklar

dünyadaki en büyük acının evlat acısı olduğunu düşünüyorum...Allahım yaşayanlara sabır versin...

yazının sonunda çok duygulandım:KK43:( hiç kimseye evlat acısı göstermesin mevlam.

ALLAH sıralı ölüm versin der anneannem.....önceden anlayamazdım bu sözün ne anlama geldiğini,ama haklıymış...kimseye evlat acısı yaşatmasın allah

Uf Cok Duygulandim Ya Ne Diyim Bilmiorumki..
Daha Anne Olamadim Ama Cok Iyi Anladim O Aileyi..
Allah Hepinizi Evlatlariniza Evlatlarinizida Size Bagislasin..

Allahim Yavrularimiza Sağlikli Mutlu Kederden Uzak Uzun ömürler Nasip Eylesinnnnnnnnnn.

amin arkadaşlar düşüncesi bile kötü çok çok acı birşey
azıcık üzülseler kahroluyoruz hele birde ölüm berbat tarifi yoktur bence çocuğuma gelecek zarar bana gelsin bende depremde annemi ve 2 kardeşimi kaybettim elbette tarifsiz acı ama yinede şükrettim çocuğum sağ diye şimdi de illet hastalıkla uğraşıyorum yine şükrediyorum çocuğum hasta değil diye allah kimseyi evladından ayırmasın

Tüğlerim diken diken oldu ya Allah kimselere tattırmasın o acıyı.

X