Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yesilsevenbiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
2.079
1.065
31
Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲

Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲
Ay insanların ne ciddi hastalıkları var, sırf makatta diye mi utanılacak bir hastalık bu hemoroid?

Makat kısmı öylece kaldı derken ne demek istediniz tam anlamadım.

taşma varsa alıp içeri sokuyorlar tekrar ve sabitliyorlar

Evre kaçtı basurunuz? 3-4 ise ameliyat gerekiyor genelde. 1-2 de gerek yok. Konservatif tedavi ile takip ediliyor.

Sağlık sorunu sonuçta bu da. Utanacak hiçbir şey yok. Ve tedavisi de olan bir şey 😊

Makat kısmı öylece kaldı derken ne demek istediniz tam anlamadım.

taşma varsa alıp içeri sokuyorlar tekrar ve sabitliyorlar

Evre kaçtı basurunuz? 3-4 ise ameliyat gerekiyor genelde. 1-2 de gerek yok. Konservatif tedavi ile takip ediliyor.

Sağlık sorunu sonuçta bu da. Utanacak hiçbir şey yok. Ve tedavisi de olan bir şey 😊
4. Evreydi. Doktor almamış kalan kısmı. Tekrar tedavi edilir mi sizce. Olmak isterim açıkçası. Cünkü rahatsız oluyorum

Geçmiş olsun

Hastalık bu

Baştan söyleyin böyle bir rahatsızlığınız olduğunu ama özür diler gibi değil gayet doğal bir şekilde benim böyle bit rahatsızlığım var ciddi bir şey değil bilmeni istedim deyin

utanilacak hicbir şey yok. biz once çok takiyoruz zaten korkutucu gelen bir şey olduğu icin ilk kez birinin bedenini görmesi vs geriliyoruz. ama evlendikten sonra aslında bosa taktiğini anlayacaksın bence. ben de kendimde iki seye esiri takiyordum hatta evlenmeden estetik olmak falan istiyordum ama simdi esimin benim asiri taktiğim seyleri fark bile etmediğini, beni oldugum gibi sevdiğini görünce yıllarca kendimi bosuna kasmisim diyorum

seni bedenindeki bi bozukluktan oturu beğenmeyecekse boşver sevme zaten onu, bunun dogumu var catlagi var sarkması var, sana saygı duyması senin karakterine ruhuna bakması gerekiyor. yoksa bi hayati omuzlayamazsiniz birlikte. şöyle dusun, esinin bi deformasyonu olsa vücudunda, sen buna çok mu takilirdin? senin su an kendini üzdüğün gibi onun da kendini vücudundaki bir seyden oturu üzmesini, ameliyat olmayı düşünmesini falan ister miydin?

Onu nasil görecek ki🙈
Görmemesine imkan olan bir bölgede değil ki. Konu sahibi bir deyiş var ama terbiyem müsade etmeyecek, o yüzden sevişecek eş bulmuş da misket kadar basura mi takılacak,diye sadelestireyim:)
Yapacak bir şey yok, hastalık sonuçta. Zaten olayın heyecanıyla çok da baktığını görecek halde olmuyorlar, işiniz bittikten sonra da sırtüstü yatarsiniz. Bence rahatsız olmaz bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X