Gunler kaldi bosanmama.. Cok sancili :(

ben kendi sorunumu anlatiyorum sen turkce dersi bukadar basit degil diyosun ne alakasi varki konuyla anliyamadiysan ozaman duzgun bi sekilde soylersin anlamadigini ki sen okumadan once duzelttim zaten yorum yapmak icin yapcana bi baksaydin
ben sana cevap yazmadım, hanımefendiye yazdım. Çok da güzel bir şekilde yazdım anlamadığımı ha senin anlama anlayışınTürkiye'den değilimle aynıysa o ayrı. İlginçsin açmışsın konuyu insanlara değer ver yazarken. Senin esrarengiz imlanla kör olmak zorunda değil kimse.

Bazen ne yapsan olmuyor canım. Tek başına yapamazsın mumkun değil. Hâlâ çırpınıyorsun ama karşında adam yok. İnan çok üzüldüm. Senin için en hayırlısı da ne yazık ki ayrılmak. Düşünmemeye çalış rabbim tez zamanda feraha çıkarsın inşallah.

Sizi istemediklerini defalarca yüzünüze söylemişler , neden bu kadar ısrarcı oldunuz ki ?
Kimse değilde siz kendinize eziyet etmişsiniz sürekli yanında kalmak için direterek .
Umarım kesin kararlisinizdir ve kendinizi de onlarida bu durumdan kurtarırsınız .

"Burayı okurdum hiç aklına gelmezdi buraya yazacağım"deyince ben de hersey sut limanken birden tepetaklak oldu sandım.Hepsini okumadim ama belliki ailesinden yana ,esinden yana hergun ayri huzursuzlukmus.Cok bile dayanmışsın

.Dilerim bundan sonra hep yüzün güler.Es seçerken daha dikkatli olmaya çalışırsın.

Bence en iyisini yapmışsın iki yılını heba etmişsin ki birde gerçekten mücadele etmişsin evliliğini kurtarmak için senden yana sorun yok bırak artık seni kaybedenler düşünsün.Umarım bundan sonra ki yaşantında çok mutlu olursun.

boyle iyi oldumu ? bilmiyodum ilk defa yaziyorum :)
Ben sana sadece şunu söyleyeyim, eski evliliğimde senin kadar ben de uğraştım...
Olmayınca olmuyor... sevdiğin için çabaladın çok iyi anlıyorum ama o doğru adam değil İnan bana...
Bırak gitsin, kurtul ondan...

Eski kocamdan boşanmak hayatımda yaptığım en doğru şeymiş, zamanla sen de bunu diyeceksin...
Yanlış olan şeyleri hayatından çıkarttığında doğru olan şeyler hayatına giriyor, bunu göreceksin tecrübemle söylüyorum bunu...
Mesela seninki gibi aile bağımlısı eski kocadan boşanmasam şimdiki bana dünyada cenneti tattıran eşimle tanışamazdım....
Olayları akışına bırak, sende aynı şeyleri yazacaksın bana ileride güven bana...

Ve evet paragraflara ayırmak bile iyi olmuş, ama ileride noktalamaları da koyarsan süper olur.

Sevgi ve mutluluk dolu günler diliyorum sana...
Bir de ufak not, maddi olarak alabildiğinin maksimumunu al, hiç aza kanaat etme, o para ileride hayatında sana çok yardımcı olacak...

Ben sana sadece şunu söyleyeyim, eski evliliğimde senin kadar ben de uğraştım...
Olmayınca olmuyor... sevdiğin için çabaladın çok iyi anlıyorum ama o doğru adam değil İnan bana...

Eski kocamdan boşanmak hayatımda yaptığım en doğru şeymiş, zamanla sen de bunu diyeceksin...
Yanlış olan şeyleri hayatından çıkarttığında doğru olan şeyler hayatına giriyor, bunu göreceksin tecrübemle söylüyorum bunu...
Mesela seninki gibi aile bağımlısı eski kocadan boşanmasam şimdiki bana dünyada cenneti tattıran eşimle tanışamazdım....
Olayları akışına bırak, sende aynı şeyleri yazacaksın bana ileride güven bana...

Ve evet paragraflara ayırmak bile iyi olmuş, ama ileride noktalamaları da koyarsan süper olur.

Bir de ufak not, maddi olarak alabildiğinin maksimumunu al, hiç aza kanaat etme, o para ileride hayatında sana çok yardımcı olacak...

Dogru adam degil evet kilini bile kipirtmadi yaziklar olsun..
insallah dedigin gibi olur hersey cunku gercekten yoruldum :KK43:

Bazen ne yapsan olmuyor canım. Tek başına yapamazsın mumkun değil. Hâlâ çırpınıyorsun ama karşında adam yok. İnan çok üzüldüm. Senin için en hayırlısı da ne yazık ki ayrılmak. Düşünmemeye çalış rabbim tez zamanda feraha çıkarsın inşallah.

Gercektende olmuyo
benim cirpinislarimi herkes gordude bi kendisi gormedi gormek istemedi.. olsun iyi oldu bi kapi kapanmadan digeri acilmazmis herseyin hayirlisi❤️

Boşan boşan boşan...6 gün oldu boşanalı evli kalmak resmen işkence kurtar kendini.çekme kimseyi huzura kavuş.evet çok sancılı bir süreç yaşayan bilir ama boşanınca kuş gibi hafifleyeceksin ilk bir sarsılıyorsun ama geçiyor

Deli misin sonuna kadar haklisin.

Emek vermeden bosansaydin hep aklinin ucunda kalırdı ys boyle davransaydim diye. Ama sen elinden geleni yapmışsın . Akilli her insan bunu yapardi zaten benc üzülme emek ettigine. Yapman gerekti.

Esrarkeş , anne manyagi, vasifsiz biriymiş hic bir cacık olmaz o adamdan gözün arkada kalmasin

ALLAH tan adam istememiş de o kadar eziyetine rağmen adama yalvarmışsın. Adamın eline sağlık senin yapamadığını yapıp kendinden kurtarmış seni.

Bu evlilik değil ki zaten. Boşanınca kurtulacaksin. Anaci, esrarkeş bir adamla nereye kadar yaşayacaksın. Sana bir kere bile sahip çıkmamış. Belli ki sevmemiş bile.

Şimdi üzülürsün. Ama birkaç ay sonra rahatlayacaksin.

annesinden kopamayan, annesinin lafıyla hareket eden erkeklerin boşanmak kaçınılmaz sonu...Çünkü evlilik 2 kişiliktir, 3. kişi girdiği zaman her olaya o evlilik yürümez..Yürütemezdin, ne yapsan melek olsan bile olmazdı...Adam zaten ailesinde bozukluk olduğu için, normal bi erkek gibi yetiştirilmediği için esrara başlamış, bunu sen mi düzelteceksin? Değme doktorlar bile bu vakaları düzeltemezken?

Sen bağımlı hale gelmişsin o adama ama bence 2 yıl ile kurtarman bile iyi, yıllarca da çekebilirdin ama iş işten geçerdi...Tabiki yaşadıkların üzücü tabiki üzülecek, neden güzel olmadı neden diğer evliler gibi normal olamadım diyeceksin ama kendini yeni hayatına yönlendir , nedendi nasıldı şöyle yapsam olur muydu demeye devam edersen hayatına devam edemezsin.

Allah hepsinin hakkindan gelsin annesinin agzinin içine bakarak evliliginiz yurumezdi zaten inanki çok uzuldum böyle biriyle bu kadar uğraştığınız icin gitsin anasinin dizinin dibinde otursun
Sende bu donemde evde durma canım mutlaka bi ise gir anladigim kadariyla calismiyorsun

herkese senin gibi denkgelmiyor ki :KK43:

herkese senin gibi denkgelmiyor ki :KK43:
Tatlım neden umutsuz oluyorsun ki?
Senin de konularını biliyorum, inan bana o saçma nişanlından kurtulduğun için çok çok şanslısın...

Benim şimdiki eşim, ben bir daha evlenmem ve hayatımda kimseyi istemem deyip hayatı akışına bırakıp eğlenmeye başladığım zaman çıktı...
Evlenme stresi ile geçen günlerinde gelmiyor doğru aşk, akışına bırak hayattan zevk al, zaten Allah doğur zamanda doğru insanı çıkartacak karşına :)

X