EVLENECEGINIZI NASIL HISSETTINIZ?

daisymisha

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
15
9
Bazı insanlar evleneceği kişiyi hissediyor ama o tam olarak nasıl bir his? Ne olunca emin oldunuz?

MigiMadid

Fıstık gibi hayatım var!
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2015
17.995
27.523
33
eşim benimle evlenecegi ilk görüşte hissetmiş.
iyiki de evlenmiş benimle:) ben mi bilmiyorum :KK70:

ChillOutt

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2018
6.548
20.986
En son beni tehdit etmisti ya evleniriz ya da ayrilalim diye o zaman emin olmustum :KK70:
Ama kendisi hissetmisti.

benmarian

Her şey seninle güzel ❣️
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
727
2.003
26
İlişkimiz boyunca bana olan naifliği saygısı sevgisi şefkati sevgisini sonuna kadar hissettirmesi tereddüt etmeden evlenmeyi kabul etmeme sebep olmuştu 🤗😍

feruzecerci

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
1.741
2.985
Eşim beni ilk gördüğünde hissetmiş, ben ise ona (Sevgililik için ) evet demeyi düşündüğüm gece hissettim. Mutluluktan ağlamıştım.

RuhumBuruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
891
1.242
34
Bazı insanlar evleneceği kişiyi hissediyor ama o tam olarak nasıl bir his? Ne olunca emin oldunuz?
İlk gördüğüm an adını bile bilmiyordum ben bu adamla evlenecem dedim hala sorsan neden dedim bilmiyorum ama inan kafamda onu görmeden bile şöyle tip biriyle evlenecem diyordum onu gördüğüm anda içimden bu geçti

azra_54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
1.235
1.771
39
İlk evliliğimde görür görmez ayaklarım yerden kesilmişti. Çok sevmiştim. Onsuz olmam demiştim. Altı ay içinde de evlenmiştim. Sonra altı sene de bana ömürlük üzüntü yaşattı. Şimdi görüştüğüm herkese şüpheyle yaklaşıyorum. İnsan çok sevdiği fedakarlık yaptığı insandan kötülük görünce güveni bir daha yerine gelmiyor. Tedbirli oluyor hep

azra_54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
1.235
1.771
39
İlk evliliğimde görür görmez ayaklarım yerden kesilmişti. Çok sevmiştim. Onsuz olmam demiştim. Altı ay içinde de evlenmiştim. Sonra altı sene de bana ömürlük üzüntü yaşattı. Şimdi görüştüğüm herkese şüpheyle yaklaşıyorum. İnsan çok sevdiği fedakarlık yaptığı insandan kötülük görünce güveni bir daha yerine gelmiyor. Tedbirli oluyor hep

ayseMsb

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2019
3.729
17.306
esimi hic gormeden tanimadan ruyamda gordum 1 hafta sonra evlenme teklifi aldim ruyamdaki kisiden ☺

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

Summer-girl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
4.835
12.083
Insan evlenecegini nasil hissedebilir ki? Evlilik hormonu mu var da devreye giriyor?

minimixx

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2019
48
79
Valla bizim daha ikinci buluşmamızda hesap öderken klasik ben öderim tartışmaları sonrası elimden kartımı alıp şöyle demişti ''zaten çok yakın zamanda hesaplarımız ortak olacak neyi tartışıyosun''

şok şok şok aman dedim neler oluyor :duduk: beynimde ampuller patladı :KK70:

Ama içimde, ilk sarıldığımda anlamıştım çünkü ikimizde titriyoduk çok tuhaftı.