EVLENECEGINIZI NASIL HISSETTINIZ?

daisymisha

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
15
1
Bazı insanlar evleneceği kişiyi hissediyor ama o tam olarak nasıl bir his? Ne olunca emin oldunuz?

eşim benimle evlenecegi ilk görüşte hissetmiş.
iyiki de evlenmiş benimle:) ben mi bilmiyorum :KK70:

En son beni tehdit etmisti ya evleniriz ya da ayrilalim diye o zaman emin olmustum :KK70:
Ama kendisi hissetmisti.

İlişkimiz boyunca bana olan naifliği saygısı sevgisi şefkati sevgisini sonuna kadar hissettirmesi tereddüt etmeden evlenmeyi kabul etmeme sebep olmuştu 🤗😍

Eşim beni ilk gördüğünde hissetmiş, ben ise ona (Sevgililik için ) evet demeyi düşündüğüm gece hissettim. Mutluluktan ağlamıştım.

Bazı insanlar evleneceği kişiyi hissediyor ama o tam olarak nasıl bir his? Ne olunca emin oldunuz?
İlk gördüğüm an adını bile bilmiyordum ben bu adamla evlenecem dedim hala sorsan neden dedim bilmiyorum ama inan kafamda onu görmeden bile şöyle tip biriyle evlenecem diyordum onu gördüğüm anda içimden bu geçti

İlk evliliğimde görür görmez ayaklarım yerden kesilmişti. Çok sevmiştim. Onsuz olmam demiştim. Altı ay içinde de evlenmiştim. Sonra altı sene de bana ömürlük üzüntü yaşattı. Şimdi görüştüğüm herkese şüpheyle yaklaşıyorum. İnsan çok sevdiği fedakarlık yaptığı insandan kötülük görünce güveni bir daha yerine gelmiyor. Tedbirli oluyor hep

İlk evliliğimde görür görmez ayaklarım yerden kesilmişti. Çok sevmiştim. Onsuz olmam demiştim. Altı ay içinde de evlenmiştim. Sonra altı sene de bana ömürlük üzüntü yaşattı. Şimdi görüştüğüm herkese şüpheyle yaklaşıyorum. İnsan çok sevdiği fedakarlık yaptığı insandan kötülük görünce güveni bir daha yerine gelmiyor. Tedbirli oluyor hep

Valla bizim daha ikinci buluşmamızda hesap öderken klasik ben öderim tartışmaları sonrası elimden kartımı alıp şöyle demişti ''zaten çok yakın zamanda hesaplarımız ortak olacak neyi tartışıyosun''

şok şok şok aman dedim neler oluyor :duduk: beynimde ampuller patladı :KK70:

Ama içimde, ilk sarıldığımda anlamıştım çünkü ikimizde titriyoduk çok tuhaftı.

X