Evlenmeden elti sorunu ile geldim help me kizlar

Kizlar yeni uye olduguma bakamayin diger hesabimdan bi kac arkadas edindigim icin mimlenmeyim diye mecbur actim:110: konu uzun ama okuyun hikaye gibi 😅neyse konu su ben 28 yasindayim isim gucum yerinde sukur saygin bi yerde asistanlik yapiyorum. Birde benim erkek arkadasim var ailesiyle tanistim ailemle tanistirdim erkek arkadasimla aram gayet guzel.. Fakat birde eltim var yani olacak. İnstagramdan bi ara beni ekledi bende kabul etmistim cok kiskancmis mustakbel kv dem onun yaninda benim hakkimda pek konumu acmazmis, ilk tanismaya gittigimde kv dem halidaki ortuleri kaldirmis koltuktaki ortuleri kaldirmis ev guzel gozuksun diye, hemen niye kaldiriyosun ne gerek var neysen o olun evimi begendirceksin sanki falan demis. Ben gittigimde bana surekli eltimi anlatti soyle hamarat boyle hamarat karni burnunda cenazemiz varken hep ayaktaydi yardim etti falan diye sevgilimde bizene ondan habire onu anlatip duruyosun konusacak baska konumu yok nisanimizi konusun evliligi konusun istemeyi konusun ya diye cikisti biraz bende ortaligi bozmamak icin olsun ya anlatsin ne olacak sanki diye alttan aldim. Daha sonraki haftalarda ablasiyla tanisacaktim 2 cocugu var buyuk olani 6 yasinda ben gelicem diye suslenmis puslenmis eltim olacak kiside goruntulu aramis napiyosunuz diye benim gidecegimi soylememisler. kucuk kiza sormus gezmeyemi gitceksiniz hazirlanmissiniz diye hemen kv dem yoo fotograflarini cektim ondan suslendi demis benim ablasiyla tanismaya gidecegimi soylememis kiskanir diye ne alakaysa. Bir gun instagramdan sevgilim bana oje surerken foto cekmistim hikayede paylasacaktim eltim olacak (x) kisisi gorur arkamizdan laf eder annemde guzel seylerinizi paylasmayin x gorunce kiskaniyo onun yaninda skygirll06 ya yapacagin seylerden bahsetme diyormus. Bana evlenince araba alacagini falan soylemis bilerek tepkisi ne olacak diye hemen o da kocasina bak goruyomusun araba alacakmis ona diye skistiriyomus kavga etmis hatta. Bunlari ben sevgilimden ogreniyorum niye her b.ku sana anlatiyo diceksiniz kesin :KK70: ben zorluyorum ilk bir iki seyini soyleyince meraktan yemin ettiriyorum iyi kotu herseyi anlat bileyim ona gore davraniyim bende diye ki eminim anlatmadigi seylerde var. Sevgilimde eltimi sevmiyo bana hep uzak dur seni cekemez o sirrini anlatma ikimizle alakali iyi kotuyu anlatma dedikodu yapar hemen der. Hatta biz evlenicez ona ragmen eltim cocuguna ogutlemis dedenden 15 bin liralik pc iste diye marka falan ogretmis 7 yasinda cocuk o markali 15 binlik pcyi nerden bilecek. Kvdemde amcan evlenecek alamayiz demis torununa. Ama konu su ki kv dem onun yuzunden aman o kiskanacak aman o bozulacak diye hic konumu gecirtmiyo evlenicez hakkimizda bisey konusmaz dugundu nisandi misal bana dugunum icin A alsa ona 2 tane A alir sirf kiskanmasin diye. Ben eltim olcak kisiyi hic gormedim yuzyuze ama benden 4 5 yas buyuk benim icimde kinlik fesatlik olmadigi halde bu sekilde beni tanimadan davranmasi kiskanclik gutmesi beni sinir ediyor. Keza kv de o kiskanmasin diye bana boyle mesafelimi olacak hep anlamis degilim. Sevgilimle goruntulu konustugumuzda bile kvde hic nasilsin kizim iyimisin diye konusmaz benimle. Benim annemse konustugumuzu gorse hemen hal hatir sorar saglik sihhat sorar anne babasini sorar selam soyletir. Sevgilim kimsenin biseyine ihtiyacin yok annem seviyo seni diyo ama manevi olarak kendimi kotu hissediyorum daha evlenmeden ayrimcilik yapiliyo gibi hissediyorum bende uzuluyorum sanki dislaniyomusum istenmiyomusum gibi hissediyorum tecrubeli elti savarlar nasil davranmam gerek kafaya takmiyimmi evlenince napim ne edem nerelere gidem😬 resmen dedikodu kazanina dustum insan hali merak ettikce anlattiriyo bilmek istiyorum sevgilimide zorluyorum anlat anlat diye tanimadan birbirimizi boyle olmak istemiyorum ben ama eltim beni kiskanclikla davranmasi beni uzuyo
Sana yakın geçmişi anlatayım 2 senedir yaşadıklarımı , başta benim nişanlımda sevgiliyken işte aileler tanışmış isteme olcak evresindeyken eltimle yalnız görüşmememi ona özelimi anlatmamam gerektiği konusunda uyardı hatta onun bi taşınma işi vardı bende yardıma gelirim falan dedim nişanlım istemedi gitmedim , sebeplerini sonradan öğrendim he ben merak ettiğimden değil neden insanlarla yakınlaşmamı iletişim kurmamı istemiyosun aile olcaz sonuçta ilerde dediğimde o şöyle biri böyle biri diye anlattı insan kullanmaya bayılır seni kıskanıyo sadece seni değil sülalede kim ne yapsa kıskanır laf eder dedikodu yapar sinsi sinsi izler o böyle biri abim seviyo diye katlanıyoruz dedi ve bu öfkeyle de benim için dediklerini düşüncelerini şimdiden daha maddiyatli şeylere girmeden kv ve kp ile konuşmalar yaptığını herşeyde olmak istediğini falan anlattı sen onu bilmezsin diyerek, bence benim öğrenmem iyi oldu çünkü ben çabuk samimiyet kuran biriyim ve anlatırım yani hakkımda kötü düşünür mü diye düşünmem dedikodumu yapar mı demem bu laf başkasına gider mi bana geri döner mi demem çünkü ben etrafımda böyle insanlar bulundurmadığım için hiç yaşamadım neyse hak verdim sevgilime o zaman ,aynı mesafede ama izlemeye devam ettim isteme oldu doğum günleri bayramlar nişan alışverişi nişan hepsinde vardı ve beraberdik bakıyorum kv bana ne alırsa eltime de başka bişey alıyo alışverişte dedim ona almadı belki zamanında gönlü olsun istiyo meğer eltimin huyunu bildikleri için yapıyolarmış bende izledim objektif bi şekilde baktım nişanlımın dediğinin fazlası bu kadın diyip kendimi anında geri çektim , ne çok resmiyim ne de samimi, sohbetkar güleryüzlü genel geçer şeylerden bahseden ve karşındakine hayatın hakkında taviz vermeden bi ilişkin olmalı ,pandemi de evlenemedik diye nişanlımla çok gerildik tartışmalar kavgalar yaşadık ve o bunu çok sorguladı öğrenmek istedi ama asla dışarıya yansıtmadık hep sorduklarında iyiyiz mutluyuz ,ve şöyle bişeyde var sen iyi olup kendini bildikten sonra kimsenin kötülüğü kıskançlığı fesatlığı sana işleyemez kişi kendine eder durur takmıcaksın görmiceksin gülüp geçiceksin mutlu olmaya bak hayatına bak

Çok ilginç sizde elti hanım ile tanıştığınızda o yokmuş gibi davranın.

Daha bismillah baştan bu tutumlar çok yanlış. Kv hiç kv de gibi davranmıyor. Ortalığı daha da bulandırıyor.

Sana yakın geçmişi anlatayım 2 senedir yaşadıklarımı , başta benim nişanlımda sevgiliyken işte aileler tanışmış isteme olcak evresindeyken eltimle yalnız görüşmememi ona özelimi anlatmamam gerektiği konusunda uyardı hatta onun bi taşınma işi vardı bende yardıma gelirim falan dedim nişanlım istemedi gitmedim , sebeplerini sonradan öğrendim he ben merak ettiğimden değil neden insanlarla yakınlaşmamı iletişim kurmamı istemiyosun aile olcaz sonuçta ilerde dediğimde o şöyle biri böyle biri diye anlattı insan kullanmaya bayılır seni kıskanıyo sadece seni değil sülalede kim ne yapsa kıskanır laf eder dedikodu yapar sinsi sinsi izler o böyle biri abim seviyo diye katlanıyoruz dedi ve bu öfkeyle de benim için dediklerini düşüncelerini şimdiden daha maddiyatli şeylere girmeden kv ve kp ile konuşmalar yaptığını herşeyde olmak istediğini falan anlattı sen onu bilmezsin diyerek, bence benim öğrenmem iyi oldu çünkü ben çabuk samimiyet kuran biriyim ve anlatırım yani hakkımda kötü düşünür mü diye düşünmem dedikodumu yapar mı demem bu laf başkasına gider mi bana geri döner mi demem çünkü ben etrafımda böyle insanlar bulundurmadığım için hiç yaşamadım neyse hak verdim sevgilime o zaman ,aynı mesafede ama izlemeye devam ettim isteme oldu doğum günleri bayramlar nişan alışverişi nişan hepsinde vardı ve beraberdik bakıyorum kv bana ne alırsa eltime de başka bişey alıyo alışverişte dedim ona almadı belki zamanında gönlü olsun istiyo meğer eltimin huyunu bildikleri için yapıyolarmış bende izledim objektif bi şekilde baktım nişanlımın dediğinin fazlası bu kadın diyip kendimi anında geri çektim , ne çok resmiyim ne de samimi, sohbetkar güleryüzlü genel geçer şeylerden bahseden ve karşındakine hayatın hakkında taviz vermeden bi ilişkin olmalı ,pandemi de evlenemedik diye nişanlımla çok gerildik tartışmalar kavgalar yaşadık ve o bunu çok sorguladı öğrenmek istedi ama asla dışarıya yansıtmadık hep sorduklarında iyiyiz mutluyuz ,ve şöyle bişeyde var sen iyi olup kendini bildikten sonra kimsenin kötülüğü kıskançlığı fesatlığı sana işleyemez kişi kendine eder durur takmıcaksın görmiceksin gülüp geçiceksin mutlu olmaya bak hayatına bak
Aynen bende oyle yapcam objektif yaklasip oyle davranirim herseyi anlatmam o ayri samimi olsamda anlatmam Allaha yakin benden uzak dicem en son zaten

Çok ilginç sizde elti hanım ile tanıştığınızda o yokmuş gibi davranın.

Daha bismillah baştan bu tutumlar çok yanlış. Kv hiç kv de gibi davranmıyor. Ortalığı daha da bulandırıyor.
Yani dimi yeni gelinleri olcam yok anlatma yok soyleme yok paylasmayin dedikodunuzu yapar garip garip haller.Hadi gercekten kskaniyo diyelim hayatimi ona goremi yasicam kv ye gitsem kiskanir simdi soylemeyim geldigimimi dicem sacmalik

Çocuğun istediği bilgisayara kadar neden biliyorsunuz

Umursamayın
Bende buna takıldım hadi temel bazda şeyleri zorla anlattırmış konu sahibi diyelim, e bunlara kadar anlatması erkek arkadaşı da masumluktan çıkardı gözümde oda dedikoducu maalesef ve bi erkekte en sevmediğim şey ne konu sahibi ile sorunları nede ailevi şeyleri paylaşmamalı karşı tarafla sonra böyle önyargı oluşuyo

Size birşey diyeyim mi, bu konuda en az kusurlu kişi eltiniz.
Birincisi sevgilinizden bir cacık olmaz. Kusura bakmayın ama siz ne kadar ısrar etseniz de böyle dedikodu yapması, her ayrıntıyı anlatması başka türlü açıklanamaz. İnanılmaz itici ve yanlış.

İkincisi kayınvalideniz...
Eltinizin kıskanmayacağı varsa bile kıskanır. Çünkü ona yönlendiriyorlar kadını besbelli.Tamam belki bir iki olumsuz tavrı olmuşsa bile kıza kıskanç etiketini yapıştırıp sizle görüştüklerini falan saklamaları, oyun çevirmeleri aşırı abes. Kayınvalidenizde de iş yok. Gönlü geniş değil ve iki yüzlü.

Siz ise daha evlenmeden bu dedikodu kazanına girmeye heveslenmiş düşmüşsünüz içine.
Sevgilinizi susturun ve ön yargısız bir ilişki kurun elti adayınızla. Eğer ileride anlaşamazsanız o ayrı. Bu şimdiden böyle olmasın.

Yani dimi yeni gelinleri olcam yok anlatma yok soyleme yok paylasmayin dedikodunuzu yapar garip garip haller.Hadi gercekten kskaniyo diyelim hayatimi ona goremi yasicam kv ye gitsem kiskanir simdi soylemeyim geldigimimi dicem sacmalik
Eltinle tanıştığında seni yokmuş gibi davranacak, kv olacak kişi de pervane olacak bak gör.
Hiç kendini alta çekme sen qardını baştan al.

Bu ne böyle çocuk gibi koca insanla uğraşıp, hayatının en özel günlerini mahvetme.

Gerekirse restini çekersin kibarca.

birincisi eltinin senin hayatını kıskandığı yok, sadece belki yapı olarak kıskanç biridir ve aileyi fazlaca sahiplenmiştir. benim henüz eltim yok. bu en başta çoğu insanda oldu çevremde. ama özellikle benim hayatımı kıskanıyor, kıskanılacak bir şey de yok vs durumu olmasın. senin hayatını bilmeyen biri o şu anda çünkü.
ikincisi belki de gerçekten kıskanç biri de değil, kayınvalideniz gereksiz bir ince düşünceye girip aman o kendini kötü hissetmesin derdinde de olabilir. bunu sizde yansıtması saçma. hepsinden saçması sevgilinizin sizin zorunuzla da olsa her şeyi takır takır anlatması. daha görmediğiniz bir insana karşı sizi doldurması. ben bir şey paylaşacaksam eğer paylaşırım, aman o kıskanır paylaşma diyenlere de güler geçerim. kayınvalideniz bu şekilde sağlıklı iletişim kuramaz sizinle. siz de gerçekten eş ailesiyle ilgili olan her şeyi merak edip sormayın, "nişan konuşuldu mu isteme konuşuldu mu"ysa merakınız, zaten isteme ve nişanı olacak sizsiniz bir şey konuşulsa elbet sizinle paylaşılır

Kizlar yeni uye olduguma bakamayin diger hesabimdan bi kac arkadas edindigim icin mimlenmeyim diye mecbur actim:110: konu uzun ama okuyun hikaye gibi 😅neyse konu su ben 28 yasindayim isim gucum yerinde sukur saygin bi yerde asistanlik yapiyorum. Birde benim erkek arkadasim var ailesiyle tanistim ailemle tanistirdim erkek arkadasimla aram gayet guzel.. Fakat birde eltim var yani olacak. İnstagramdan bi ara beni ekledi bende kabul etmistim cok kiskancmis mustakbel kv dem onun yaninda benim hakkimda pek konumu acmazmis, ilk tanismaya gittigimde kv dem halidaki ortuleri kaldirmis koltuktaki ortuleri kaldirmis ev guzel gozuksun diye, hemen niye kaldiriyosun ne gerek var neysen o olun evimi begendirceksin sanki falan demis. Ben gittigimde bana surekli eltimi anlatti soyle hamarat boyle hamarat karni burnunda cenazemiz varken hep ayaktaydi yardim etti falan diye sevgilimde bizene ondan habire onu anlatip duruyosun konusacak baska konumu yok nisanimizi konusun evliligi konusun istemeyi konusun ya diye cikisti biraz bende ortaligi bozmamak icin olsun ya anlatsin ne olacak sanki diye alttan aldim. Daha sonraki haftalarda ablasiyla tanisacaktim 2 cocugu var buyuk olani 6 yasinda ben gelicem diye suslenmis puslenmis eltim olacak kiside goruntulu aramis napiyosunuz diye benim gidecegimi soylememisler. kucuk kiza sormus gezmeyemi gitceksiniz hazirlanmissiniz diye hemen kv dem yoo fotograflarini cektim ondan suslendi demis benim ablasiyla tanismaya gidecegimi soylememis kiskanir diye ne alakaysa. Bir gun instagramdan sevgilim bana oje surerken foto cekmistim hikayede paylasacaktim eltim olacak (x) kisisi gorur arkamizdan laf eder annemde guzel seylerinizi paylasmayin x gorunce kiskaniyo onun yaninda skygirll06 ya yapacagin seylerden bahsetme diyormus. Bana evlenince araba alacagini falan soylemis bilerek tepkisi ne olacak diye hemen o da kocasina bak goruyomusun araba alacakmis ona diye skistiriyomus kavga etmis hatta. Bunlari ben sevgilimden ogreniyorum niye her b.ku sana anlatiyo diceksiniz kesin :KK70: ben zorluyorum ilk bir iki seyini soyleyince meraktan yemin ettiriyorum iyi kotu herseyi anlat bileyim ona gore davraniyim bende diye ki eminim anlatmadigi seylerde var. Sevgilimde eltimi sevmiyo bana hep uzak dur seni cekemez o sirrini anlatma ikimizle alakali iyi kotuyu anlatma dedikodu yapar hemen der. Hatta biz evlenicez ona ragmen eltim cocuguna ogutlemis dedenden 15 bin liralik pc iste diye marka falan ogretmis 7 yasinda cocuk o markali 15 binlik pcyi nerden bilecek. Kvdemde amcan evlenecek alamayiz demis torununa. Ama konu su ki kv dem onun yuzunden aman o kiskanacak aman o bozulacak diye hic konumu gecirtmiyo evlenicez hakkimizda bisey konusmaz dugundu nisandi misal bana dugunum icin A alsa ona 2 tane A alir sirf kiskanmasin diye. Ben eltim olcak kisiyi hic gormedim yuzyuze ama benden 4 5 yas buyuk benim icimde kinlik fesatlik olmadigi halde bu sekilde beni tanimadan davranmasi kiskanclik gutmesi beni sinir ediyor. Keza kv de o kiskanmasin diye bana boyle mesafelimi olacak hep anlamis degilim. Sevgilimle goruntulu konustugumuzda bile kvde hic nasilsin kizim iyimisin diye konusmaz benimle. Benim annemse konustugumuzu gorse hemen hal hatir sorar saglik sihhat sorar anne babasini sorar selam soyletir. Sevgilim kimsenin biseyine ihtiyacin yok annem seviyo seni diyo ama manevi olarak kendimi kotu hissediyorum daha evlenmeden ayrimcilik yapiliyo gibi hissediyorum bende uzuluyorum sanki dislaniyomusum istenmiyomusum gibi hissediyorum tecrubeli elti savarlar nasil davranmam gerek kafaya takmiyimmi evlenince napim ne edem nerelere gidem😬 resmen dedikodu kazanina dustum insan hali merak ettikce anlattiriyo bilmek istiyorum sevgilimide zorluyorum anlat anlat diye tanimadan birbirimizi boyle olmak istemiyorum ben ama eltim beni kiskanclikla davranmasi beni uzuyo
Kadının bu kadar gıcık olmasının nedeni KV de olabilir, kadını sinir etmek için sizden örnek veriyor olabilirler. Merak etmeyin evlenince sizin de kıymetiniz kalmayacak zaten eşitlenirsiniz :KK66: onu sana seni ona övüp gıcıklığa devam ederler.

tavsiyem dedikodu yapmayın, herşeyi öğrenmenize gerek yok, mesafe koyun

1 yıldır evliyim. Eltimi görüntülü konuşmada merhabalaşmaktan öte tanımıyorum. En iyisini ben yapmışım sanırım 😁 bende olumsuz şeyler öğrendiğim için ve bana faydadan çok zararı olacağı için hiç tanışma muhabbet faslına girmedim merhaba merhaba o kadar. Ama eşimin ailesiyle bağ kurdum bu yeterli bence.

Bence eltinin kudurduğu yok, aile eltiden nasıl korkuyorsa şimdiden gardını almış hepsi, herşey olasılık üzerine ilerliyor. Velev ki gerçekten kıskanıyor, kimse çıkıp bunu dan dan söylemez. Konu sahibi de en başta mesleğini yazmış ama ceo değil ya, sekretermis yani bunun bu kadar kıskanılacak abartılacak kulaktan kulağa duyurulacak kadar bir kıskanclık olduğunun sanmam

Tek kiskanma unsuru meslek değil ki. Bilemem tabi kuduruyor mu yoksa kaynanasi mi abartiyor ama ben olsam herhangi birşeyi "kiskanmasin" adi altinda
saklamayaa ugraşmazdim. Normalde nasil yapacaksam oyle yapardim ha baktim cidden kiskaniyor o zaman eglenirdim bir güzel. 😬

Bu arada kaynanam da ben ve eltim arasinda kiskanclik yaratmaya ugrasmisti. Umarim oyle bir oyun degildir.
Kaynanan ayni evde oturmak istiyordu ben kabul etmemistim bunun uzerine eltin yanimizda oturmayi çok istiyor, çok rahatlik oluyor diyormuş siz evlenince hemen yanimiza geleceklermiş vs dedi övdü de övdü kiskandirmak icin herseyi yapti. Nafile
Evlendik eltimin gelip gittigi yok tabi ki. 😂
Kiskanclik yapip yaninda oturayim diye aklinca oyun kurmuş.

Tabiki yakin olacak ben ona takilmiyorum hatta sevgilimede dedim ama herseyi beni tanimadan kiskanmasi kv min beni gizli sakli tutmasi tanismaya geldigimi gizlemesi tuhafima gidiyo
Eltinizden cok kv ve sevgilinizin tavri daha tuhaf geldi bana. Aile içine yebi girmissiniz daha simdiden başlamış soğukluk kv sayesinde. Onun tam tersi aranizi yapmasi büyüklük etmesi birbirinize yakınlık gostermenizi saglamasi gerekiyordu bence. Ben olsam öyle yapardım yani. Mesafeyi çok iyi bulmuyorum ben. Eltimgil baska sehirdeler. Geldikleri zaman saatlerce sohbet ederiz kardeş gibiyiz bende iki cocuk onda iki cocuk ev curcuna olur 😀 birbirimizi idare ederiz yani ne bileyim mesela isleri olur cocuklari bana bırakırlar. Bizim işimiz olsa onlar halleder. Ben soğukluğu doğru bulmuyorum siz de daha tanımıyorsunuz bile kv niz sizi çok ovuyorsa kiskanmis olabilir ama ilk bir tanısın ayni ortama girin. Belki hiç tahmin edecekleri gibi gelismez olaylar. Eltilerib savaşını izlemiştim mesela çok gulmustum onlar bile sonunda can ciğer oldular 😀

sız sorun ıstıyorsunuz anladıgım kadarıyla :)
eltınız sızı nıye kıskansın ?
evı tertıplı gorunsun dıye toparlamıs fotograf cekılecek dıye kendıne cekı duzen vermıs bunlar herkesın yaptıgı sey sızde aynı seylerı yapmıyor musunuz sankı ? ne var bunda ?

sevgılınızın canı nasılda dedıkodu cekmıs oyle , gün teyzelerı gıbı paso gıybet ... en sevılmeyen erkek tıpı
evlendıgınızde eltınızle sızı kavgaya tutusturup cekırdegını alıp ızleyecek keyıflenecek huzursuzluktan beslenen bır adam
sızde onun agzıyla yasayıp hareket edıyorsunuz

evlılık olgunlugu yok ıkıınızde de

Sevgiliniz size oje sürerken paylaşmayın, çok itici görünürsunuz. Paylaşırsanız kiskanmazlar sadece gülerler 😂

Kuaforler kapaliyken kaşlarimi eşim aliyordu guzel alabildigi icin hala kaşlarimi eşim aliyor. 😂 Ben de foto paylaşmiştim, komik sonuçta alişildik bir goruntu degil.
Ayni sekilde benim gibi kaş aldiran, saç boyatan kadinlar da vardi bence cok tatli.

erkek arkadaşın her şeyi sana anlatmakla ne kadar yanlış yaptığını umarım en yakın zamanda anlar 🤷‍♀️ Ayrıca nasıl olurda yengesi hakkında o şekilde konuşur bilmiyorum sonuç olarak abisinin eşi abisinede mi saygısı yok ilginç.Ayrıca kadın ne güzel laf etmiş olduğun gibi görün demiş 🤣

Tek kiskanma unsuru meslek değil ki. Bilemem tabi kuduruyor mu yoksa kaynanasi mi abartiyor ama ben olsam herhangi birşeyi "kiskanmasin" adi altinda
saklamayaa ugraşmazdim. Normalde nasil yapacaksam oyle yapardim ha baktim cidden kiskaniyor o zaman eglenirdim bir güzel. 😬

Bu arada kaynanam da ben ve eltim arasinda kiskanclik yaratmaya ugrasmisti. Umarim oyle bir oyun degildir.
Kaynanan ayni evde oturmak istiyordu ben kabul etmemistim bunun uzerine eltin yanimizda oturmayi çok istiyor, çok rahatlik oluyor diyormuş siz evlenince hemen yanimiza geleceklermiş vs dedi övdü de övdü kiskandirmak icin herseyi yapti. Nafile
Evlendik eltimin gelip gittigi yok tabi ki. 😂
Kiskanclik yapip yaninda oturayim diye aklinca oyun kurmuş.
O yüzden diyorum ya, önce bi tanıması lazım. Benim kaynanam da eltimin her dakika onu aradığını vs söylüyordu beraber alışveriş yaptıklarını. Sallasaydım ayyy ben de öyle olayım derdim muhtemelen ammma en son 2 ay önce konuştuk telefonla :confused:
Ben bu konuda kaynanadan hoslanmadım, normalin üstü degisikler ana ogul, şöyle düşün mesela elti bu derece kötü olsa bile kimse yogurdum eksi demez, bunlar sürekli söylüyorsa vardır altında bir bit yeniği😄

Daha eltiyi görmeden o sizi görmeden neyinizi kıskanacak Allah aşkına..siz sorup didiklemeseniz sevgiliniz durup dururken yengesini anlatmaz.ayrıca gideceğiniz gün orada değilmiş ki koltuk örtülerini kaldırdığını ne biliyor elti..daha ortada fol yumurta yok torununun aldıracağı oyuncağa kadar biliyorsunuz maşallah ne olsa sevgiliniz anlatmış hep eltiyle alakalı laf alma peşinde olan sizsiniz..

ayrıca annenizin yanında sevgilinize oje sürdürmek bunu sosyal medyada paylaşmayı istemek sorunun sizde olduğunu gösteriyor kadın sizi eklemiş selam bile vermemişsiniz

zaten başta saygın bir yerde asistanım demeniz bile eltiyi küçük gördüğünüzü gösteriyor bu ne hız ya o aileye çoktan girmiş siz daha dış kapının mandalı..şimdiden böyleyse kadını tanısanız yan baktı düz bastı başlarsınız keşke başkalarından tanımak yerine siz tanışmayı deneseydiniz..

O yüzden diyorum ya, önce bi tanıması lazım. Benim kaynanam da eltimin her dakika onu aradığını vs söylüyordu beraber alışveriş yaptıklarını. Sallasaydım ayyy ben de öyle olayım derdim muhtemelen ammma en son 2 ay önce konuştuk telefonla :confused:
Ben bu konuda kaynanadan hoslanmadım, normalin üstü degisikler ana ogul, şöyle düşün mesela elti bu derece kötü olsa bile kimse yogurdum eksi demez, bunlar sürekli söylüyorsa vardır altında bir bit yeniği😄

Zaten kaynanaya yaranma konusunda yarişmasin, eltinin kiskancligi gercekse bile. Şahsen kaynanam isterse eltimle can ciger ana kız olsunlar, 7/24 birlikte yatip kalksalar asla umurumda olmaz.
Sadece kendi yapmak istediklerini o kiskanacak diye kisitlamasin, saklamasin. Yoksa kaynanayi kapma yarişina cevirmesin zaten olayi. Anlamsiz.

Sevgilinizin ve ailesinin karakteri maalesef hiç hoş değil. Bunu bir değerlendirin. Kıskanılmak böyle mevzular vs uzaktan olunca hayata bir heyecan katar, onun etkisine kapılmışsınız. Biraz bu eltimle napıcam modundan çıkarsanız sevgilinizin be ailesinin karakterini farkedersiniz.

X