Evlenmek istedik, altın meraklısı çıktık :) (bu bir latifedir)

Konu sahibi, bak ne güzel demişsin ;
olanları aileme ufacık dahi çıtlatsam asla müsaade etmeyeceklerini söyledim.
Sen bu adamla evlenmek istiyorsan bu sorunları çözüp, çözüm bulunca ailene yansitmadan, onlar böyle bir şey oldugunu anlamadan evlenirsin. Ailenin de onlarla arasi meseleyi bilmediklerinden iyi olur ve canları sıkılmaz
Aynısını sevgilin denen bosbogaz da yapabilirdi.
Mesela ablasının kıskandığıni söylediğini sana aktirmasa biryeri mi düşerdi?
Gelmis "ablam da ben senei kıskanırım dedi"
Aferin,ona madalya taktılar. Aile içinde olan her şey söylenmez. Ablasini kendisi ikna edip, baktı olmuyor 'biricik erkek kardeşinin düğününde huzursuzluk çıkaracaksan,isteme gününde suratını asacaksan hiç gelme" diye ultimatom verebilirdi. Babası böyle densiz bir laf mı etti, hemen 'babam var yaaaaaa' diye dedikodusunu yapacağına babasını ikna edebilir, 'gerekirse ben yaparım her seyi' diyebilirdi. Ailesini yola koyması gereken o
Ama ne yaptı??? Daha ortada hiç bir şey yokken ailesinden her şeyi aktararak seni doldurdukca doldurdu. Bence mutluluğunuza limon sıkan ailesi değil kendisi.
Ve senin bilmediğin bir şey söyleyeyim. İnan ki, gerçekten buna inan, sevgilin ailesinden duyduğunu nasıl sana aktariyorsa inan ki senin dediklerin de onların kulağındadir.
İnanmak istemiyorsun ama adam ishal ağızlı
Benim de vardı böyle bir sevgilim. Annesinin- ayrıldığı babasının- kardeşinin tüm özel hayatını bana aktarirdi, dedikodusunu yapardı. Hatta mesela ona ilk kez kahvaltıya gittiğimizde sofrada geğirdigi için uyuz olduğum kız kardeşi benim hakkimda hoşuma gitmeyecek şeyler soylediginde 'bana anlatma,zaten uyuz oluyorum, neden beni dolduruyorsun?' demiştim. 'Sen en yakın arkadaşımsin,bir şeyi senden gizleyince yalan söylemiş hissediyorum' demişti,bana da şirin gelmişti.
Oysa bir ishal agizliydi. Bunu da ayrıldıktan sonra benim hayatımın her detayinin (mesela eski sevgililerim ve ailemle ilgili olanların) onun annesinin ağzından duyunca farkına varabildim
Sonrasında çok dikkat ettim hem çevremden , hem KK'dan. Gerçekten de böyle ayarsız ,nerede ne konuşulacağıni bilmeyen insanlar bunu her iki taraf için de yapıyor. Sen 'benimle her şeyi paylaşiyor' diye içten içe seviniyorsun ama senin söylediklerini de başkalarıyla paylaşıyor.
Çünkü zaten dediğini tartip konuşacak biri olsa seninle hiç konusmazdi
Ben uyarayım da...
Yerinde olsam ayrilirdim.
Hem sana her şeyi aktarıp en başından doldurduğu için böyle adamın sağlıklı bir evliliği yurutemeyeceginden
Hem de aielsi manyak olduğundan.
Aklından zorun mu var? Dogurdugun çocuk dede,hala diyecek bunlara. Haftanın kaç günü sana gelecekler bebek bakmaya, lohusayken bir de bunları çekeceksin,çocuğun ya çok severse bunların evinden çıkmazsa? Bir de bunlara benzeyen çocuğu terbiyeyle uğraşacaksin gencsin,güzelsin. Yol ver gitsin

Yinede çok zor katip
Önce sen haklısın derler sonra yan çizerler.
İlk bir iki yıl görüşmezse bile sonradan cızırdamaya başlar erkekler
O yüzden heyecana gerek yok derim ben

Aynı şeyi düşündüm. Insan ailesini tanır bu kadar şok olunacak bir durum olduğunu sanmıyorum. Kiskanclarsa hep kiskanclardir zaten. Altın yapabilecek biri neden birden yapmayız desin? Geriye tek sebep kalıyor sizi istemiyor olabilirler. Ya da erkek arkadaşınız meseleyi kapatmak için böyle söylemiş .

Ülkemizde sadece kız oğlan evlenmiyor Bir nevi aileler ile de evleniliyor Bir çok insanın dediği gibi sonradan muhatap olacağınız insanların hakkında her dediğini iletmesi evet biraz pürüzlü ama düşünseydi hepsini demeyebilirdi Bazı şeyler işaret olabiliyor bazen hayatta fragman gibi İyi düşünün iyi gözlemleyip karar verin Hakkınızda hayırlısı olsun

Şaşırılacak birsürü şey varken altın muhabnetine mi şaşırdınız. Geçmiş olsun çok paspal bir aileye denk geldiniz

Ay sinirlerim zıpladı hepsi Allahindan bulsun pis mahluklar içlerinden bi tanesi iyi olmaz mı benim en azından k.babam çok iyi Allah razı olsun.. ay yok bacım ben 2 yıllık evliyim daha yeni 7 8 aydir yakinlarina taşındık düşün şuan görüşmüyoruz sende bi tane bile iyi secenek yok.. anasina bak oglunu al kardeşi karısı gibi olmuş flan bu konulari ben yaşıyorum amann iyi düşün son pişmanlık yıkıntı olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…