Evlenmemizi istemeyen erkek arkadaş ailesi ve kıskanan müstakbel görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CiRiLLA

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
25.402
104.831
Konuyu Ülgenin cocuklugundan başlatsaydiniz. 😬 Herkesi de isimle yazmanin nedeni neydi😁

Birlikte yan yana daireler tutarak nasil birlikte yasamiş oluyorsunuz ben en cok ona takildim. 😁 Bir tek yatmaya mi kendi evlerinize cekiliyorsunuz mesela? İnsan sadece uyumak icin kira öder mi? 1 ev tutup ayri odalarda yatsaydiniz bari. 🙄 Sirf israf ha

Okul bitmeden evlenecegim diye tutturan insanlara her aile karşi cikar, tepki gosterir ha bu tepkilerin boyutu ve sekli aileye gore degisir. Ama tepkileri hakli
Evlendiniz bikac aya "ayy biz de beklemiyorduk hamileyim" diye cikarsaniz ne olacak okuldu evdi?
Yine de sizin karariniz ama ailemden biri olsa ben de laf anlatmaya calisirdim en azindan.

Ankee

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
7.333
25.221
Kıskanılan ben miyim yoksa aslında Ülgen mi? Bu bir kardeş savaşı mı yoksa gelin görümce savaşı mı? Kendi hayatı, yolu, eşi çocuğu olan birinin her şeyi, eli kolu ve tüm derdi kardeşi olabilir mi? Sizce bu sağlıklı bir kardeşlik ve aile bağı mı?

hayır tarz da roman gibi
hani böyle romantik filmlerde dışarı ses vardır 3. ses
demek ki gerçek hayatı böyle 3. sesle yaşayanlar varmış.

Maaşları hazırlamam gerekiyordu, oysaki ben KK da konu okumaya dalmıştım, suçlu ben miydim yoksa roman gibi yazan bu yazar mıydı? Bunu düşünecek vaktim yoktu. Sessizce sayfayı kapattım...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 858 gün geçti.

MssPARE

Her yerim taş taş❣taş gibi hatun❣
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Mart 2019
19.212
59.883
Şöyle belirteyim. Asiye Alpgiray itiraf kanalını belki bilirsiniz. Oraya yazdığım şekli ile buraya da yazdım. Bu platformda da yeni üyeyim. Neden herkes alıntı olduğunu düşünmüş anlamadım. Uzun olacağını da en başında belirttim 🤷🏻‍♀️
Dediğim doğru çıktı alıntı çünkü o kadar belli ki
O siteden kopyele yapıştır olmuş yada bir romanın özeti gibi olmuş
Eğer bu gerçekse sizi tebrik ederim bu kadar zaman ayırıp dikkatli bir şekilde yazdığınız için
Çünkü çok dikkat edilmez burda imlaya kucuk harfe büyük harfe
Ben kendim bile kaç kez düzeltme yaparım

Konuya gelince yine eğer gerçekse bu konu daha çok küçüksünüz biraz çalışın okul bitsin eliniz tam para görsün düzeniniz otursun evliĺik için çok uzun zamanınız var diyelim nisan söz oldu sonu pek yok gibi geldi bana

safi.naz

Guru
Pro Üye
16 Nisan 2008
3.709
9.674
Bi adres vermediğin kalmış, Ülgen'in tarafından birileri bunları okursa ortalık iyice karışır. İsimleri değiştir derim.
Ve İşini eline almadan evlenme.
Erkek milletine güven olmaz, onların o senin için dünyayı karşıma alırım tavırları ne işse nikaha kadar sürüyor. Sonrasında analarının dizlerinin dibinden ayrılmıyorlar.

raava

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
3.016
10.790
umarım isimler gerçek değildir. bir tanıdık varsa tüm soyağacını yazmışsınız. ben Ülgen'in ailesiyle aynı fikirdeyim. evlilik için çok küçüksünüz. yan yana evlerde takılın işte niye illa evleneceğim diyorsunuz. kpss ye gireceğim demişsiniz bir atanın önce. çalışsanızda babanızdan gelen maaş destek olur size. ikinizde hayal dünyasında yaşıyorsunuz, anne-babası tecrübeli ve haklı.

_Vendetta_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
6.068
18.620
Şöyle belirteyim. Asiye Alpgiray itiraf kanalını belki bilirsiniz. Oraya yazdığım şekli ile buraya da yazdım. Bu platformda da yeni üyeyim. Neden herkes alıntı olduğunu düşünmüş anlamadım. Uzun olacağını da en başında belirttim 🤷🏻‍♀️
Ben de diyorum nerden tanıdık geldi bu tarz.
İsimleri kodlayin ya da silin bence. Bu kadar açıkça aile sırları ortalığa dökülmez. Sevgilinizin ailesinden biri eskaza okusa sizin için daha kötü olur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2237 gün geçti.

Gofret_

Kalbindeki Endişeleri Yavaşlat
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
4.610
11.094
Konu bayağı roman diliyle yazılmış.
Son günlerde kitap okuyamıyorum sanıyordum meğer okuyabiliyormuşum :KK24:
Konunun gerçek olduğunu varsayarak düşüncemi belirteyim.
Pınar'ın zor bir görümce olacağı belli.
İlerde hayatınızda olacak her şeye karışma ihtimali de yüksek.
Aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın tavrı sizinle yaşanabilecek bir anlık sürtüşmeyle son bulacak gibi görünüyor.
Bence dikkatli olmalısınız.

Bu arada babanın yetim malı ifadesini kasıtlı söylemediğini düşündüm.
Anne de öyle fena birine benzemiyor gibi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 316 gün geçti.

Ankee

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
7.333
25.221
Bi adres vermediğin kalmış, Ülgen'in tarafından birileri bunları okursa ortalık iyice karışır. İsimleri değiştir derim.
Ve İşini eline almadan evlenme.
Erkek milletine güven olmaz, onların o senin için dünyayı karşıma alırım tavırları ne işse nikaha kadar sürüyor. Sonrasında analarının dizlerinin dibinden ayrılmıyorlar.

kız adres de vermiş
balıkesirde kaç ülgen defne olabilir ki allah aşkına

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 858 gün geçti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.