Evli arkadaslarin kocalari!

melankolik_24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
3.746
4.198
Herkese merhaba, bes sene önce esimden bosandim, yurtdisinda yalniz yasiyorum. Farkli milletlerden cok yakin arkadaslarim var. Dün bir arkadasin evine gittim, kendisi evli o sirada annemlerle yazisiyordum, nerdesin yazdilar Ben de bir arkadasimdayim yazdim, sonra ki yazisma su sekilde
-kimmis bu arkadas?
-Adi ..., tanimazsiniz
-Evli mi?
-Evet evli
Daha sonra mesaj gelmedi.
Biraz önce annem telefonla aradi, seni bir konu da uyaricam evli arkadaslarinin evine gitme, sen iyi niyetlisinin ama kocalarinin ne niyette olacagi belli olmaz dedi. O kadar sinirlendim ki, kan beynime sicradi, kocaman insanim ona Ben karar veriym birakin da dedim. Yok gidemezsin, öyle sey olmaz diyorlar. Burda ne var ki? Ben mi yanlis düsünüyorum:KK43:

Herkese merhaba, bes sene önce esimden bosandim, yurtdisinda yalniz yasiyorum. Farkli milletlerden cok yakin arkadaslarim var. Dün bir arkadasin evine gittim, kendisi evli o sirada annemlerle yazisiyordum, nerdesin yazdilar Ben de bir arkadasimdayim yazdim, sonra ki yazisma su sekilde
-kimmis bu arkadas?
-Adi ..., tanimazsiniz
-Evli mi?
-Evet evli
Daha sonra mesaj gelmedi.
Biraz önce annem telefonla aradi, seni bir konu da uyaricam evli arkadaslarinin evine gitme, sen iyi niyetlisinin ama kocalarinin ne niyette olacagi belli olmaz dedi. O kadar sinirlendim ki, kan beynime sicradi, kocaman insanim ona Ben karar veriym birakin da dedim. Yok gidemezsin, öyle sey olmaz diyorlar. Burda ne var ki? Ben mi yanlis düsünüyorum:KK43:
Evet biz evliler bekarların kocamızı kapacağını düşünüyoruz. Kocalarımız da karımızın bekar arkadaşı gelse de asılsak diye bekliyorlar 😂

Evet biz evliler bekarların kocamızı kapacağını düşünüyoruz. Kocalarımız da karımızın bekar arkadaşı gelse de asılsak diye bekliyorlar 😂
Ne desem bilemedim ya, anne diyorum ben gidince kocalari evde bile durmuyor, rahat konusalim diye yalniz birakiyorlar bizi. Öyle sacmalik olmaz, evlilerin evine gidilmez diyor.

Zaten arkadaşının eşi rahatsız olacağın şekilde davransa bir daha gitmezsin.
Öyle kötü olaylar var ki insan o programları izledikçe paronayak oluyor haliyle.
Tek çözüm; arkadaşımdayım kocası da evden kaçmış zaten bizde kahve içiyoruz demek :))

Zaten arkadaşının eşi rahatsız olacağın şekilde davransa bir daha gitmezsin.
Öyle kötü olaylar var ki insan o programları izledikçe paronayak oluyor haliyle.
Tek çözüm; arkadaşımdayım kocası da evden kaçmış zaten bizde kahve içiyoruz demek :))
Evde olup olmamasi konu degil, evlilerin evine gitmicekmisim. Kac yasinda kadinim hala bunlari duyuyorum.

Ne desem bilemedim ya, anne diyorum ben gidince kocalari evde bile durmuyor, rahat konusalim diye yalniz birakiyorlar bizi. Öyle sacmalik olmaz, evlilerin evine gidilmez diyor.
Benim kocam evden de gitmiyor, nereye gitsin zaten adam. Onun bekar erkek arkadaşları gelince ben de gitmiyorum.

Lyanna Mormont Lyanna Mormont bi daha bize gelme bak kocam sana asılabilir 😂

Anneniz eski kafalı, bir de fazla müge anlı izliyor muhtemelen. Dikkate almayın, he deyin geçin. Uzakta yaşıyorsunuz zaten.

Bizim milletin evlenip boşanmış kadına bakışı belli, ne yazık ki kadınlar da bu şekilde düşünüyor, aynı anneniz gibi. Nereye giyorsanız dürüstçe söylemeye devam edin; onun saçma kaygıları sizin probleminiz değil. Çok uzatırsa açmayın telefonunu.

Bir de güvendigim insanlar yani, o konuda hic zerstört bir sey yasamadik. Ne kötülügü gelcek ki arakadasimin yaninda bana bir sey mi yapcak
Herkesten herşey çıkabiliyor ne yazikki. Ama bu sadece boşanmış insanlar için geçerli değil. Adam pislik olduktan sonra evli kadına bile bakıyor

X