Evli bir adam sorunu : /

Arkadasina adamin evli oldugunu soyle. Hatta arkadasin da karisini taniyormus gibi yapsin. Mesela sen elifin kocasi degil misin? Yeni baba olmadin mi? Utanmiyor musun? Gibisinden. Belki herif korkar da bir daha boyle bir sey yapmaya cesaret edemez.

Brn bilmek isterdim ya.

2 aylık emzirmek zorunda olan ,lohusa arkadaşıma anlatmak yerine eşine bir güzel dayar döşer mesaj atardım.........

Arkadaşına söylemelisin kesinlikle. Bunu bilmek hakkı. Ha kocasından boşanır yada boşanmaz onun bileceği iş ama senin söylemen lazım. Yoksa bir ömür vicdan azabı çekersin.

O konuyu biliyorum. Kadin gencken bir sure genel evde calismis ve bırakmış. O dönemde nişanlısını tanimiyormus ve gecmis gitmis. Bu ayni sey mi? Adam aldatiyor. Aldatan kadin da olabilirdi. Her iki durumda da karsi taraf bilmeli kadini erkeği yok bunun

Hamileyim dogumuma gunler belki saatler var Allah bilir. Ama eşim beni aldatsa ben bunu hemen bilmek isterim. Isterse dogurdugum gun olsun. Hani bazilari demis ya mecbur katlanir vs yok efendim şükür kadin çalışıyor da o pisliğe mecbur degil. Oyle olsa cocuk buyusun derdim. Sutu kesilirmis yok iki uc ay sonra ogrensin vs. Her bebek annesini mi emiyor? O kadina yalan bir hayat yasatma. Simdi soyle uzerinden zaman gecince hic soyleyemezsin. Arkadasin ayni sehirdeyse ailsinin yanindan donduyse soyle. Bulusmak iste. Al karsina goster fotolari. Hatta ofisteki kizla bulusma ayarlat karısı gitsin ki kesin olsun. O kadin o serefsize muhtac degil şükür. En aci gerçek yalandan iyidir. Ama mutlaka yuz yuze söyle uzaktan olmaz

Çoğunluk söylememden yana olduğu için bu hafta içinde söyleyeceğim. Teşekkür ederim herkese. Sonuçlardan tekrar sizi bilgilendireceğim.

bebeği olmasa yada biraz daha büyük olsa söyleyin diyeceğim ama bebek küçükmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…