Evli bir adam sorunu : /

Elulce

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
217
269
32
Merhaba arkadaşlar,

Dünden beri aklım o kadar karışık ki : (

Kısaca size olaydan bahsedeyim;
En yakın arkadaşıma sosyal hesabından hiç tanımadığı bir beyefendi arkadaşlık isteği göndermiş ve bir süre konuşmaya başlamışlar. Ancak arkadaşım pek güvenemediği için buluşma veya telefon ile herhangi bir irtibat sağlanmamış kısa bir süre orada yazışmaya devam etmişler. Banada aynı büroda olduğumuzdan dolayı ara sıra bahsediyordu.

Dün öğle arası bu konudan bahsederken haliyle fotoğrafını göstermeye geldi muhabbet ! Vee fotoğrafını gördüğümde şok geçirdim !

Başka bir arkadaşımın eşi kendisi ve yaklaşık 2 yıllık evliler . Kız arkadaşım bu beyefendi için birde yaşadığı şehri, ailesini bırakıp buraya gelmişti. Yeni doğum yaptı büyük ihtimal doğum izninde şuanda kendisi. Bebeği daha 2-3 aylıktır. :KK43:

Daha sonra emin olmak adına birkaç soru daha sordurdum ismi aynı soyadı farklı, çalıştığı Kurumu başka söyledi. Numarasına kadar da yazdı.Sürekli de buluşmak için ısrar edip durmuş. Sadece birkaç tane kendine ait fotoğraf eklemiş. Büyük ihtimal bunun için ayrı bir sosyal hesap açmış kendisi.

Sizce ekran görüntüsünü alıp arkadaşıma ulaştırayım mı yoksa hiç mi karışmayım. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Teşekkür ediyorum şimdiden.

İlişkide olduğu arkadaşınız netten irtibata geçip söylemek isterse söylesin.

Kendimi evdeki kadının yerine koyuyorum; 2-3 aylık bebem kucağımda, ne kadar acı da olsa gerçeği bilmek isterdim. Ancak o anki hal ile sevdiğim arkadaşımı da hırpalayabilirdim. Karışırdık bi tuhaf olurduk.

Bu yüzden siz direkt girmeyin.

Bazı kadınlar fiziksel aldatmayı aldatma saymıyor. Duygusal aldatmaya karşılar. Tanıdığım birinin karısı böyleydi. Bu şerefsiz heriflerde o nedenle yapıyor. Ama bunu bilip kabul eden kadınlarda da bence haysiyet yok !
Konu sahibi arkadaşım tabiki yazdıklarım farklı bir şey... Bence net kanıt varsa arkadaşına demelisin. Yazık günah. 2 yıllık evli gencecik bir kadın.

Merhaba arkadaşlar,

Dünden beri aklım o kadar karışık ki : (

Kısaca size olaydan bahsedeyim;
En yakın arkadaşıma sosyal hesabından hiç tanımadığı bir beyefendi arkadaşlık isteği göndermiş ve bir süre konuşmaya başlamışlar. Ancak arkadaşım pek güvenemediği için buluşma veya telefon ile herhangi bir irtibat sağlanmamış kısa bir süre orada yazışmaya devam etmişler. Banada aynı büroda olduğumuzdan dolayı ara sıra bahsediyordu.

Dün öğle arası bu konudan bahsederken haliyle fotoğrafını göstermeye geldi muhabbet ! Vee fotoğrafını gördüğümde şok geçirdim !

Başka bir arkadaşımın eşi kendisi ve yaklaşık 2 yıllık evliler . Kız arkadaşım bu beyefendi için birde yaşadığı şehri, ailesini bırakıp buraya gelmişti. Yeni doğum yaptı büyük ihtimal doğum izninde şuanda kendisi. Bebeği daha 2-3 aylıktır. :KK43:

Daha sonra emin olmak adına birkaç soru daha sordurdum ismi aynı soyadı farklı, çalıştığı Kurumu başka söyledi. Numarasına kadar da yazdı.Sürekli de buluşmak için ısrar edip durmuş. Sadece birkaç tane kendine ait fotoğraf eklemiş. Büyük ihtimal bunun için ayrı bir sosyal hesap açmış kendisi.

Sizce ekran görüntüsünü alıp arkadaşıma ulaştırayım mı yoksa hiç mi karışmayım. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Teşekkür ediyorum şimdiden.

Arkadasina simdilik soyleme. Yeni bebegi olmuş mahvolur.

Ama bu adamla konuşan arkadasina soyle ekran görüntüsü al bu adama da ulaş. Dogru durmazsa bunları esine gosterecegini söyle.

Ama adamla muhattap olamam diyorsan sadece bu arkadasinla konuşan arkadasina soyle devamina karisma. Fakat asla ama asla 2 aylik bebegi olan anneye soyleme.

bu adam evli uzak duruver diyebilirsiniz. kadın sen evliymişsin senin ismini verse bu söyledi dese bile adam kendine çeki düzen verir karısına demeyin birşey netleşmeden yazık yahu kadınların nedir çektiği şu adamlardan

valla güç bir durum ben de yerinde olsam kararsız kalırdım eşi durumu bilmeli belki de yuvaları yıkılabilir .ama bence sen saklama eşine yazık ya:KK11:

Of off... Arkadaşım da o kadar iyi bir insan ki. Tüm düzenini bozup tayin isteyip buraya geldi. Aklıma arkadaşımın doğum izninde olduğu için ailesinin yanına şehir dışına gidebileceği geldi bu pislikte fırsattan istifade ne yaparsam kâr diye düşünüyor sanırım :KK43:

Mesaj tekrarı...

Son düzenleme:
İlişkide olduğu arkadaşınız netten irtibata geçip söylemek isterse söylesin.

Kendimi evdeki kadının yerine koyuyorum; 2-3 aylık bebem kucağımda, ne kadar acı da olsa gerçeği bilmek isterdim. Ancak o anki hal ile sevdiğim arkadaşımı da hırpalayabilirdim. Karışırdık bi tuhaf olurduk.

Bu yüzden siz direkt girmeyin.

Yani küçücük masum bebeklerini düşündükçe içim parçalanıyor. Gerçekten hala şok içerisindeyim ve bu adamın niyeti iğrenç. Olaya müdahale etmek istemedim ama biraz nasıl bir ilişki istiyorsun tarzında şeyler yazdık herşey olur tek gecelik vs. sorunsuz gibi şeyler yazdı. Hepsinin ekran görüntüsünü aldık yinede

Arkadaşınıza adamın evli olduğunu söylediniz mi?

Evet söyledim. Şimdilik yazdıklarına cevap vermiyor. Bugün yine orda mısın? cevap verirmisin? beni ararmısın? nerdesin buluşalım gelip seni alayım? tarzında şeyler yazmaya devam ediyor,
Allahım niçin böyle bu hayat.

eşi durumu bilmeli bence.ama kanıtlarla gidilmeli.yazık benim başıma gelse ve arkadaşım bana söylemese çok üzülürdüm

Kanıtları var benim de aklıma bebeği olmasa buluşup hep beraber kızın hesabından al kendin yaz , buluşma ayarla gelsin seni görsün demek geçiyor ama :KK43: daha yeni doğum yaptı ya.

Arkadasina simdilik soyleme. Yeni bebegi olmuş mahvolur.

Ama bu adamla konuşan arkadasina soyle ekran görüntüsü al bu adama da ulaş. Dogru durmazsa bunları esine gosterecegini söyle.

Ama adamla muhattap olamam diyorsan sadece bu arkadasinla konuşan arkadasina soyle devamina karisma. Fakat asla ama asla 2 aylik bebegi olan anneye soyleme.

Gerçekten çok çok üzülür. Günahlarına girmek istemiyorum. Ancak söylemeyerek mi günaha giriyorum diye de vicdanım hiç rahat etmiyor. Dünden beri uzun uzun düşünüyorum.

Ben kadın bilmeli diyorum. Bebeği küçük ama haksızlık karşısında susmak da olmaz..

X