Evli erkek evli kadın

Merhaba hanımlar kendimi iyi hissedebilmek için fikirlerinize ihtiyacım var. Ben 30'lu yaşlarında çalışan evli ve bir çocuğu olan biriyim. Üniversite döneminde iki ilişkim olmuştu. İlki kısa sürdü kendisi beni terketti ama ben süreci çok zor atlattım. Bitkisel hayatta gibi yaşadım birkaç yıl. İkinci ile ise evlilik yoluna girdik ama sorumluluk alamadığı için olmadı ayrıldık.
Süreç içerisinde farklı zamanlarda ben ikisi ile de iletişine geçmeye çalıştım bana evlendiklerini ve rahatsız etmememi söylediler. Sonra ikisi ile de tek bir iletişimim olmadı yoluma baktım, evlendim bende.
Aradan neredeyse on yıl geçti. evlilikten döndüğüm kişi sürekli sosyal medyadan mesajlar göndermeye beni unatamadığını görüşmek istediğini yazmaya başladı. Ben cevap vermedim. Son bir aydır da ilk erkek arkadasım takip isteği göndermeye basladı birkaç kez. İkisi de evli çocuklu insanlar. Özellikle profilimi arayıp bulmaları lazım ortak arkadasımız yok çünkü. Bana o kadar acılar yaşatıp bunca yıl sonra ne yapmaya çalışıyorlar sizce.
Engelleyin gitsin.
Kendi adima hayatta hiç kimse için eşimi kırmam.

Yanlış anlaşılmak istemem akıl karışıklığım onlara karsı olumlu bir davranış göstermekle ilgili değil. Bunu yapacak karakterde biri değilim kesinlikle. Sadece beni sevmişlermiydi gerçekten diye sorguluyorum sadece
Şimdi ki evliliginizde mutlu musunuz?

Yanlış anlaşılmak istemem akıl karışıklığım onlara karsı olumlu bir davranış göstermekle ilgili değil. Bunu yapacak karakterde biri değilim kesinlikle. Sadece beni sevmişlermiydi gerçekten diye sorguluyorum sadece
Ewet o kadar çok sevmişler ki, seni terkedip başkalarıyla evlenmişler. La havale vela.

Bu konuda kendini iyi hissetmeni gerektirecek nasıl cevap almayı düşünüyorsun ?? Velev ki özellikle aratmış adını sosyal medyada eklemiş . Ee nolcak ?? Eşinden evladından utanmalısın kafan karışmadan önce. Bas engeli yoluna devam et. Hemen karışıyor o akıllarınız

Tehlikeli sularda yüzüyorsun Suhandan! Kendine itiraf etmek istemesende her bir kelimenden konuşup kendini iyi hissetmek istediğin akıyor. O konuşmalar seni derin sulara çeker. Sonra dın dın dın dın 🥶🥶🥶💩batarsın.
Suhandan güzel konuşan demek. Bir dizide kullanılmış olması ismi hafif meşrep yapmıyor. Aynı şekilde eski duygularımın aklıma gelmesi de beni yapmıyor. İnsan yaşamadığı günahın masumu değildir. Aklımdan allah korusun daha ilerisisi de geçebilir. İnsanız Allah bile düşüncelerimiz eyleme geçmediği zaman yargılamıyor. Kimisi kaynanasının 10 yıl önce söylediğini unutmaz kimisi yasadığı duuguları. Sizden beklediğim daha saygılı bir yorum. 3 çocuğunu bırakıp yeni kocaya giden kadın değilim sonuçta. Duygularım karışmasın diye destek istedim sizden

Neden kafanız karıştı anlayamadım.Basın engeli.Adam yasak ilişki arıyor demek bas engeli cevap vermeden tokat gibi cevap olsun.

Kafan karıştı ise halen sende onu unutamamissin kendini bilen insan olsa engeller Boyle de konu açmaz di

Aklınız karışmasın heyecan arayan evli erkekler sadece. Sizi sevselerdi önceden çaba gösterirlerdi. Siz ayrıldıktan sonra ikisine de mesaj atmışsınız. Tabi ki sıkıldıklarında akıllarına siz geleceksiniz. Başka bir açıklaması yok üzgünüm

Onların niyeti zaten belli başka çiçeklerden bal almak eşlerinden sıkılan her erkek gibi sizi yoklamışlar.

Ayrıca sevselerdi şimdi eşinizin yerine onlardan biri olurdu yanınızda. Başka anlamlar çıkarmayın bu geri dönüşlerden sadece beraber olmak için fırsat kolluyorlar.

Merhaba hanımlar kendimi iyi hissedebilmek için fikirlerinize ihtiyacım var. Ben 30'lu yaşlarında çalışan evli ve bir çocuğu olan biriyim. Üniversite döneminde iki ilişkim olmuştu. İlki kısa sürdü kendisi beni terketti ama ben süreci çok zor atlattım. Bitkisel hayatta gibi yaşadım birkaç yıl. İkinci ile ise evlilik yoluna girdik ama sorumluluk alamadığı için olmadı ayrıldık.
Süreç içerisinde farklı zamanlarda ben ikisi ile de iletişine geçmeye çalıştım bana evlendiklerini ve rahatsız etmememi söylediler. Sonra ikisi ile de tek bir iletişimim olmadı yoluma baktım, evlendim bende.
Aradan neredeyse on yıl geçti. evlilikten döndüğüm kişi sürekli sosyal medyadan mesajlar göndermeye beni unatamadığını görüşmek istediğini yazmaya başladı. Ben cevap vermedim. Son bir aydır da ilk erkek arkadasım takip isteği göndermeye basladı birkaç kez. İkisi de evli çocuklu insanlar. Özellikle profilimi arayıp bulmaları lazım ortak arkadasımız yok çünkü. Bana o kadar acılar yaşatıp bunca yıl sonra ne yapmaya çalışıyorlar sizce.
Yuvanı dağıtmaya çalışıyorlar

Ikisine de ayri ayri dönüs yaptigin icin zamanin da hala onlari sevdigini dusunuyorlar ve heyecan adi altinda seninle gorusmek istiyorlar kuzum

Neden aklınız karışıyor anlamıyorum. Engelleyeceksiniz çok rahatsız edilirseniz hesaplarınızı kapatırsınız, cevap verip işi başka boyuta taşımak istiyorsanız siz bilirsiniz. 10 yıl geçmiş aradan neden umursuyorsunuz ki gelen mesajları durun ve kendinizi bir dinleyin meşguliyetiniz yok ise kendinize acil bir meşguliyet bulun.

Eşini seven birinin asla aklı karışmaz.
sizin yapacağınız şey belli engellemek hatta ağızlarının payını vermek evli bir bayana böyle yazmaları bile abes.
Ne yaşattılarsa hepsi geçmişte kalmıştır. Önemli olan insanın eşi ve çocuğudur diye düşünüyorum.

Biliyorlardı nasıl bir kadın olduğunuzu
E onlar da arayış içindedir.
En uygun adres sizsiniz demek ki
Ne kadar çirkin bir söylem farkında mısınız. Beni tanımadan böyle bir cümle kurmak hoş mu sizce. Ben de şimdi sizin gibi bir kadınla evlidir belkide pişman olmuş doğru kadının peşine düşmüş diyebilirim değil mi. Hakkım var

X