Evli eski sevgilim peşimi bırakmıyor

nevraaysu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
35
20
30
Merhaba kızlar kafam allak bullak lütfen yardımcı olun. 1.5 yıllık evliliğe doğru giden çok güzel bi ilişkim var ama sorun şu 3yıl kadar önce tanıştığım ve evli olduğunu öğrenince ayrıldıgım kişi peşimi bırakmıyor şehir değiştirdim hala peşimde onunla biraz özel seyler yasadıgım içinde beni tehdit ediyor. Suan hayatımda olan kişi kıskanç, tutucu ve çok evhamlı o yüzden bu olaydan ona hiç bahsedemedim. Ne yapmam lazımmm nolu akıl verin

Ama önemli olan ne biliyor musunuz? Evli eski sevgilinizin sizi tehdit etmesi değil. Sizin şuan sevgilinizden çekinmeniz. Tutucu, baskıcı biriyle bir ömür geçmez. Alnınız dik olup her şeyi doğruca söyleyebileceğiniz hayatınızda geçmişinize takmayan arkanızda dik olan biriyle olmanız gerek. Eski sevgiliniz yeni sevgilinizin karakterini çok iyi ortaya dökmüş. Büyük resme bakın.
Benim eşime eski sevgilim gelse adamı pert eder bana da gık demez savunur. Ne yapmışsa karım iyi yapmış der. Böyle adamlarla olmayacaksanız yalnızlık daha iyi.

Simdiki sevgilim herseyimi gecmisimi biliyor, bizim aramizda sır yok merak etme sen
Istedigini soyle yaz ciz birsey yapamazsin
Ama bana ulasmaya devam edersen otur savciliktan haber bekle hic usenmem sikayet ederim de.
Korktugunu belli etme
Aman sevgilime yazma yapma etme falan deme yani

Karısıyla tehdit edin siz de
Karısınında haberi var tüm sülalesi biliyor ve o
Ama önemli olan ne biliyor musunuz? Evli eski sevgilinizin sizi tehdit etmesi değil. Sizin şuan sevgilinizden çekinmeniz. Tutucu, baskıcı biriyle bir ömür geçmez. Alnınız dik olup her şeyi doğruca söyleyebileceğiniz hayatınızda geçmişinize takmayan arkanızda dik olan biriyle olmanız gerek. Eski sevgiliniz yeni sevgilinizin karakterini çok iyi ortaya dökmüş. Büyük resme bakın.
Benim eşime eski sevgilim gelse adamı pert eder bana da gık demez savunur. Ne yapmışsa karım iyi yapmış der. Böyle adamlarla olmayacaksanız yalnızlık daha iyi.
çok doğru bi bakış açısı:KK43: benim hayatımdaki kişi de çok koruyucu kollayıcı söylesem belki de tam olarak böyle yapar ama işte bu olay benim suçummuş gibi sanki beni artık eskisi kadar sevmezmiş gibi korkuyorum sanırım içsel olarak

Merhaba kızlar kafam allak bullak lütfen yardımcı olun. 1.5 yıllık evliliğe doğru giden çok güzel bi ilişkim var ama sorun şu 3yıl kadar önce tanıştığım ve evli olduğunu öğrenince ayrıldıgım kişi peşimi bırakmıyor şehir değiştirdim hala peşimde onunla biraz özel seyler yasadıgım içinde beni tehdit ediyor. Suan hayatımda olan kişi kıskanç, tutucu ve çok evhamlı o yüzden bu olaydan ona hiç bahsedemedim. Ne yapmam lazımmm nolu akıl verin
Böyle arsız ve kaybedecek bir şeyim olmaya bir adamdan şu an ki sevgilinizin haberi olmadan kurtulmanız zor maalesef. Allah korusun belki can güvenliğiniz yok, sevgilinizi düşünmenin sırası da değil bu durumda. Şikayet edin, atılması gereken tüm resmi adımları atın, korkmadığınızı bilsin ki korkacak bi durum da yok.memlekette katiller hırsızlar göğsünü gete gere geziyor, biz sevdik güvendik diye suçlu mu olucaz. Şikayet edin şunu

Simdiki sevgilim herseyimi gecmisimi biliyor, bizim aramizda sır yok merak etme sen
Ama bana ulasmaya devam edersen otur savciliktan haber bekle hic usenmem sikayet ederim de.
Korktugunu belli etme
Adli makamlara şikayet edeceğinizi söyleyin, şikayet edin.
Ama bana ulasmaya devam edersen otur savciliktan
Ama bana ulasmaya devam edersen otur savciliktan haber bekle hic usenmem sikayet ederim
haber bekle hic usenmem sikayet ederim de.
Korktugunu belli etme
Aman sevgilime yazma yapma etme falan deme ya
Böyle arsız ve kaybedecek bir şeyim olmaya bir adamdan şu an ki sevgilinizin haberi olmadan kurtulmanız zor maalesef. Allah korusun belki can güvenliğiniz yok, sevgilinizi düşünmenin sırası da değil bu durumda. Şikayet edin, atılması gereken tüm resmi adımları atın, korkmadığınızı bilsin ki korkacak bi durum da yok.memlekette katiller hırsızlar göğsünü gete gere geziyor, biz sevdik güvendik diye suçlu mu olucaz. Şikayet edin şunu
Çok doğru:KK43: peki sevgilime tüm açıklığıyla anlatmalı mıyım

Korktugunu belli etme
Aman sevgilime yazma yapma etme
Korktugunu belli etme
Evet sanırım hatam bu korktugumu hissetti

Sevgilinize anlatin ama diyinki boyle boyle biri var beni tehdit ediyor birseyler yasamisiz gibi yalan soyleyecek sana bende ilk korktum ama sana soylemeye karar verdim yanlis birsey yapmadim gibisinden anlatin her detayi anlatmayin o kisiyle yasadiginiz.

Çok doğru:KK43: peki sevgilime tüm açıklığıyla anlatmalı mıyım
Kimse hatasiz degil
Sevgiline gecmisinden bahsetmek zorunda degilsin
Eski sevgiline numara yap yani sevgilim herseyi biliyor aramizda gizli sakli yok kime ne istiyorsan soyle
Rahatsiz etmeye devam edersen savciliga sikayet edicez gidip de

Sizi sevse idi zaten yeni iliskinize saygı gösterirdi.
Niyeti kullanmak.
Eminim halen evlidir.
Eskisi gibi yatıp kalkıp eskisi gibi devam etmek istiyordur.
Yeni sevgilinize duyurmadan devam etmeniz zor.
Malesef yazın yediğin hurmalar kışın seni tirmalar.
Bu hikayelerde hep yanan kadın oluyor erkeğe birşey olmuyor.
Farklı sehirdeymissiniz. Engelleyin. Yüz vermeyin asla tehditlerine boyun etmeyin. Dediği yere gitmeyin.
Bir süre kaybolun ortaliktan.

Bu olayda sakın suçlu psikolojisine girmeyin. Şerefsiz adamın istediği bu zaten. Siz kendinizi suçlu hissedip adamın isteklerine boyun eğeceksiniz diye umuyor. İki yetişkin olarak ne yaşadıysanız yaşadınız. Yaşadığınız şey suç değil, ama adamın sizi tehdit etmesi suç. Kesinlikle savcıya gideceğinizi net bir şekilde ifade edin bu adama.

Bu durumu şimdiki sevgilinizi daha iyi tanımak için bir test gibi düşünün. Duruma nasıl yaklaştığını gözlemleyin. Sizi suçlarsa zaten bu da onun bok gibi bir adam olduğu anlamına gelir, o zaman basın kıçına tekmeyi gitsin.

Bir avukata gidip rahatsız etmeye devam ederse yasal yollara başvuracağınızı söyletseniz.Böyle bir hizmet var mı bilmiyorum ama değerlendirirsiniz bence. Sonrasında da ulaşabileceği bütün yolları kapatın. Engelleyin ya da numara değiştirin.

X