Evli patronuma ilgi duyuyorum

pinkwoma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
55
20
38
Evliyim, çocuğum yok. Mutlu diyebileceğim bir evliliğim var. Cinsel hayatımda yerinde. Fakat, patronumun bana olan ilgisi kafamı karıştırıyor ve sanırım ben de ilgi duyuyorum. Gün içerisinde ufak flörtleşmelerimiz oluyor. Bir şey verirken eline dokunmak için uğraşıyorum. Bir şey olsa da odasına gitsem saatlerce orada kalayım istiyorum. Suçlulukta duyuyorum. Ne yapacağım ben :KK43:

Evliyim, çocuğum yok. Mutlu diyebileceğim bir evliliğim var. Cinsel hayatımda yerinde. Fakat, patronumun bana olan ilgisi kafamı karıştırıyor ve sanırım ben de ilgi duyuyorum. Gün içerisinde ufak flörtleşmelerimiz oluyor. Bir şey verirken eline dokunmak için uğraşıyorum. Bir şey olsa da odasına gitsem saatlerce orada kalayım istiyorum. Suçlulukta duyuyorum. Ne yapacağım ben :KK43:
empati! mutluyken akliniza nasil gelebilir

Fake de olsanız mide bulanırıyorsunuz yine de be.:kusmuk:

Eşiniz adına çok üzüldüm belkide şuan yanında yattığı kadın başkasından ilgi duyuyor yazık. Yapmayın eşinize bunu, ayrılın sonra ne halt ederseniz edin.
Konu gerçek mi karar veremedim ama fikrim bu:işsiz:

Edit: Patronun evli olduğunu atlamışım. Evli adamlardan uzak durun yuva yıkanın yuvası olmaz çok duymuşsunuzdur.

Yav şunlara cevap verip istediklerine ulaştırmayın fake işte hoşuna gidiyo bunların kale alınıp cevap verilmesi yapmayın
Hanımefendi bir sorunumdan bahsettim, inanmamak sizin elinizde. Ne yapayım video mu atayım iş terimden inandırmak için hayret birleysiniz.

X