Evliliği erteledik.

Dışarıda bir yerde içmiş olsa kahveyi inan ben yadırgamam. Ama eve gelip içmesi üstelik sizin aranız bozukken çok garip geldi. Gaz vermiş gibi olmayayım da kahve dışında durumlar da yaşanıyor olabilir. Kadının eşi duysa nolur kıyamet kopar sanırım. Ayrıca kpss istiyorsan ona odaklan koca zaten bulunur. Bir de şöyle düşün evlenseniz bu kadınla muhabbetini kesmediği sürece aranızdaki sorunlar düzelmez. Her gün can sıkıntısı olmasına gerek yok.

İkisinin arasında bir şey var söyleyim. Evde baş başa kahve içmeler masum değil.
Acaba kahve mi içildi :dua:
Konu sahibi arkadaşım sende bir erkek arkadaşını al git o eve kahve içmeye normal karşılıyorsa hiç sözüm yoktur nişanlınız beye

Bence yeniden denemeyin. Sizin oturacağınız evde, siz oturmadan bir kız arkadaşını güya kankasını getirip birde sizden HABERSİZ kahve içmişler. Ben bunun sadece kahve içmekle kaldığını sanmıyorum. Kimsenin günahını almak istemem ama habersiz olması da altta başka şeyler uyandırıyor. İçinize sinmeyen birşeylet varmış ki mesafeli olmalarını istemişsiniz bu gayet doğal. Eşinizin ve arkadaşının size anlayış göstermesi ve güveninizi kazanması gerekirdi bence. Kesinlikle yeniden denemeyin. Zararın neresinden dönerseniz kardır. Niye böyle diyorum? Çünkü siz eğer yeniden deneyip salağa yatıp, evlenirseniz onlarda kankalıklarına devam edecek ve siz evde yokken veya başka zamanlar sizden habersiz, gizlice buluşup görüşecekler ve üzülen siz olacaksınız. Evlenip, çocuk sahibi olup boşanmaktansa nikahtan önce yolları ayırın ve kpss hazırlanıp bir yere atanın çok çok daha iyi. UNUTMAYIN SİZ ÇOK GÜÇLÜSÜNÜZ VE BAŞARMAK İÇİN YALANCI BİR SEVGİLİYE İHTİYACINIZ YOK.

Merhaba arkadaşlar ben çok kıskanç bir kadınım. Nisanlimin ofisindeki bi kadını kıskanıyorum nedense hoşuma gitmiyor. Ben nisan boyunca sürekli kavga çıkardım bu yüzden dolayı. Evimiz herseyimiz hazır. 1 ay kala Nisanlimla bu kadınla büyük bi kavga ettik iptal edelim dedi. Peşinde köpek oldum .gene de iptal ettik. Evimizde kankasi olan o kadinla oturup kahve icmis bana bunu sonra söylüyor sürekli ondan kiskandin sen yaptın bu kadar gerikafali olma diyor. O gün kafamda bu isi bitirecektim nikahı iptal ettik.. Çıkışta yeniden deneyelim falan dedi yeniden başladık. İsin özü bu şuanda ise cok agir bi is,sektöründe çalışıyorum. ACil tıp teknisyeni yım. 4 yıllık tazminatımi bırakıp isten çıkacağım. 4 ay KPSS onlisansa çalışacağım. Ama bu süreçte hep yalnızım. Ya isi ya da sınavı seveceğim bu 4 aylık süreçte hayatımi değiştirebilirim. Sizz olsanız napardiniz.
Evinizde oturup kahve mi içmişler.
Yansın ortalık bitti orada başka yer mi kalmamış nerede içiyolarsa içsinler
Geri kafalı mı sizin özgürlük adı altında sığındığınız yobazlığınız geri olan
Sınavı seçin işinizde deneyimlisiniz yine iş bulursunuz kpssye odaklanın ömür boyu konforum deyip sıkıca sarılın kitaplara
Umarım çok güzel geçer

Ya eğer evde oturup o kahveyi içmek çok mantıklı geliyorsa kendisine, sizden gizli değil, yaptığı şeyin arkasında dimdik durarak size ben kahve içmeye gidiyorum diyerek yapsaymış, madem o kadar doğru neden gizli kapaklı yapmış? Demek ki mantıklı gelmiyor. Eğer dediği gibi sizin aşırı kıskançlığınızı sorun ediyorsa, seni arayıp, hayatım bu akşam bi şeyler yapalım dedik, bak bu kız benim arkadasım senin de onunla iyi olmanı istiyorum, bizim eve bir kahveye çağırsak beraber ağırlasak olur mu deseymiş, neden seni dışarı atıp gizlice evde kahve planı yapıyor?

Bu manipülasyona izin vermeyin nişanlınız zampara, tekrar denemeyin, bugün bunu duyduğunuz adamın yarın nelerini duyacaksınız.

He diyorsanız ki ben bu çileyi çekeceğim bile bile lades diyeceğim, bunu istiyorum, paşa gönlünüz bilir derim

Nişanlınız sizin yerinize o kadını tercih etmiş konumda. Hayır nikah iptal oluyor ama kadınla araya mesafe koyma söz konusu olmuyor onu da geçtim senle evlenme konumundaysa senin bu karakterini de kabul etmiş demektir.Ben olsam ayrılırdım zaten bunca olayın üzerine sağlıklı bir evlilik kurulmaz.

Merhaba arkadaşlar ben çok kıskanç bir kadınım. Nisanlimin ofisindeki bi kadını kıskanıyorum nedense hoşuma gitmiyor. Ben nisan boyunca sürekli kavga çıkardım bu yüzden dolayı. Evimiz herseyimiz hazır. 1 ay kala Nisanlimla bu kadınla büyük bi kavga ettik iptal edelim dedi. Peşinde köpek oldum .gene de iptal ettik. Evimizde kankasi olan o kadinla oturup kahve icmis bana bunu sonra söylüyor sürekli ondan kiskandin sen yaptın bu kadar gerikafali olma diyor. O gün kafamda bu isi bitirecektim nikahı iptal ettik.. Çıkışta yeniden deneyelim falan dedi yeniden başladık. İsin özü bu şuanda ise cok agir bi is,sektöründe çalışıyorum. ACil tıp teknisyeni yım. 4 yıllık tazminatımi bırakıp isten çıkacağım. 4 ay KPSS onlisansa çalışacağım. Ama bu süreçte hep yalnızım. Ya isi ya da sınavı seveceğim bu 4 aylık süreçte hayatımi değiştirebilirim. Sizz olsanız napardiniz.
Siz bayandan rahatsızsınız aranızda sürekli bayandan dolayı bir tartışma mevcut ve nişanlınız evleneceği kadının rahatsızlığını gidermek için konuşmayı kesmek yerine uzun süreli kankasını tercih ediyor. Bence sorgulanacak çok şey var.

Niye yeniden deniyorsunuz ki?

Gayet seviyesiz bir muhabbet var nişanlınız ve "arkadaşı" arasında, yazmışsınız daha önce.
Adam arkadaşlığını sizin rahatsızlığınıza rağmen devam ettirip, nikahı erteliyor, evinizde kahve içmeye çağırıyor, sizde yalvar yakar oluyorsunuz.
Ne hayır gelir bu ilişkiden?
Arkanızdan atıp tutmuş, kankasiyla dalganizi da geçmiştir.

ben kiskanc bir insan degilim ama daha benim oturup keyifle kahve icmedigim bir evde, ustelikde haz etmedigim bir insanla kahve icilse o nikahi ben iptal ederim nisanlida kalmam ayrica.
neyi yeniden deneyecegiz pardon, nedense bu nikah iptal edip yeniden deneyelim kismi bana cok sinsi bir plan gibi geldi.

Ağustos 2021 konunuzda, kocam diye bahsettiğiniz kişi nişanlınız mı ?

Ne güzel mesleğin var. Okumuş kızsın kendine önem ver. O adamla zaten yapamayacaksın diye düşünüyorum. Kendi değerinin farkına var. Peşinden köpek oldum nedir ? Bence de aynı evde kahve içmek kabul edilemez. Ne alaka ne münasebet?

Beybi kısacası nikahım iptal oldu. Tazminati alıp çıkacaktım.evimde ders çalışacaktım. İsyerim çalışma koşulları çok ağır.işten çıkıp ders çalışacağım. Bi yandan da yeniden denediğim bi ilişki vr. Hayatım alt üst olmuş konumda. Napmam lazım .
O nişanlı musvettesini önce bırakman lazım canım.
Sonra işini birakma bence ve o şekilde kpssye çalışmaya çalış.
Adam yemiş bir naneler.
Ne demek benim daha gelinlikle girmediğim evime kanka diye o kadını sokacak ve kahve içecekler.
Hoş sadece kahve içmemişlerdir gözünü iyi aç.

Haklısın. Neden köpek oluyorsun onu amlamadim🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bu adamla asla deneme. Asla. Evleneceğiniz yeni eşyalarınızın olduğu eve arkadaşı ile gelip de kahve içmesi ileri kafalilik değil. Gitsin cafede içsin. Ya da sen de iç evde bir erkek arkadaşınla.
Kesinlikle bu adamla devam etme. Ayrıl yoluna bak.

Kadını kıskanmak için gerçekten geçerli sebepleriniz yoksa ve kadın sadece yakın arkadaşıysa bence kahve içmelerinde sakınca yok. Ben şahsen erkek arkadaşlarımla istediğim yerde kahve içebilirim, eşim de kadın arkadaşlarıyla içebilir, bunun herhangi bir yerde olması farketmez. Ama size söylememiş olması doğru gelmedi, bilemiyorum belki de vereceğiniz tepkiden dolayıdır :işsiz:

Nişan boyunca sürekli kavga çıkarıp aklına sokmuş olabilirsiniz. Sakınılan çöpe gelin evinde içilen kahve batmış sonunda. Yok adam güvenilmez biriyse nişanlanılarak hata yapılmış. Ya bi de onunla ilişki yaşamak istese Yaşar niye başkasıyla evlenme yoluna girmiş? Bu kadar yıpranmış ilişkiden hayır gelir mi bilmiyorum. Neticede huylu huyundan vazgeçmez.

X