Evliliği erteledik.

Umudayolculuk12345

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2016
564
209
30
Merhaba arkadaşlar ben çok kıskanç bir kadınım. Nisanlimin ofisindeki bi kadını kıskanıyorum nedense hoşuma gitmiyor. Ben nisan boyunca sürekli kavga çıkardım bu yüzden dolayı. Evimiz herseyimiz hazır. 1 ay kala Nisanlimla bu kadınla büyük bi kavga ettik iptal edelim dedi. Peşinde köpek oldum .gene de iptal ettik. Evimizde kankasi olan o kadinla oturup kahve icmis bana bunu sonra söylüyor sürekli ondan kiskandin sen yaptın bu kadar gerikafali olma diyor. O gün kafamda bu isi bitirecektim nikahı iptal ettik.. Çıkışta yeniden deneyelim falan dedi yeniden başladık. İsin özü bu şuanda ise cok agir bi is,sektöründe çalışıyorum. ACil tıp teknisyeni yım. 4 yıllık tazminatımi bırakıp isten çıkacağım. 4 ay KPSS onlisansa çalışacağım. Ama bu süreçte hep yalnızım. Ya isi ya da sınavı seveceğim bu 4 aylık süreçte hayatımi değiştirebilirim. Sizz olsanız napardiniz.

Doktor yazısı okunmaz biliyoruz da bu öyle bişey değildi sanki 🤦🏼
Konu çok kopuk geldi toparlayacak var mı?
Beybi kısacası nikahım iptal oldu. Tazminati alıp çıkacaktım.evimde ders çalışacaktım. İsyerim çalışma koşulları çok ağır.işten çıkıp ders çalışacağım. Bi yandan da yeniden denediğim bi ilişki vr. Hayatım alt üst olmuş konumda. Napmam lazım .

Sizin evinizde o kadınla oturup kahve mi içmiş? Ve siz buna tepki verince geri kafalı mı oluyor muşsunuz? Peki siz bir erkekle bırakın o evde, herhangi bir yerde başbaşa kahve içseniz kendisi kabul edecek kadar ileri kafalı mı? Bence ayrılın. Ben şahsen şüphelendim bu durumdan.
Uzun süreli kankasi. Bende samimi olmasınlar istemiştim. Bana sen sürekli bu konuda kavga çıkararak sen yaptın diyor.

Beybi kısacası nikahım iptal oldu. Tazminati alıp çıkacaktım.evimde ders çalışacaktım. İsyerim çalışma koşulları çok ağır.işten çıkıp ders çalışacağım. Bi yandan da yeniden denediğim bi ilişki vr. Hayatım alt üst olmuş konumda. Napmam lazım .

Hayatınıza yeni birini almak çok mantıksız önce bir diğerini atlatsaydınız. Hata üstüne hata yaparsınız bu şekilde.

İş konusunda da yoğunsanız ders çalışmazssınız normal bir durum ama aileniz maddi anlamda destek olabilecekse. Yoksa dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olursunuz. Malum ülkede işsizlik hat safhada 🤦🏼

Merhaba arkadaşlar ben çok kıskanç bir kadınım. Nisanlimin ofisindeki bi kadını kıskanıyorum nedense hoşuma gitmiyor. Ben nisan boyunca sürekli kavga çıkardım bu yüzden dolayı. Evimiz herseyimiz hazır. 1 ay kala Nisanlimla bu kadınla büyük bi kavga ettik iptal edelim dedi. Peşinde köpek oldum .gene de iptal ettik. Evimizde kankasi olan o kadinla oturup kahve icmis bana bunu sonra söylüyor sürekli ondan kiskandin sen yaptın bu kadar gerikafali olma diyor. O gün kafamda bu isi bitirecektim nikahı iptal ettik.. Çıkışta yeniden deneyelim falan dedi yeniden başladık. İsin özü bu şuanda ise cok agir bi is,sektöründe çalışıyorum. ACil tıp teknisyeni yım. 4 yıllık tazminatımi bırakıp isten çıkacağım. 4 ay KPSS onlisansa çalışacağım. Ama bu süreçte hep yalnızım. Ya isi ya da sınavı seveceğim bu 4 aylık süreçte hayatımi değiştirebilirim. Sizz olsanız napardiniz.
Bence yeniden denemeyin. Kıskançlığınız yerlidir, yersizdir bu kadarcık anlatımla onu bilemiyorum ama bunca kavgaya rağmen inatla o kadını eve kahveye getirmesi ilişkiye de size de verdiği değeri açıkça gösteriyor.
İstifa konusunda da, kpss olmazsa tekrar benzer işe girme şansınız varsa bırakın. Ücretsiz izin gibi bir hakkınız olur mu?

Kadınla evinizde kahve içmiş size söylemeden, buna kim olsa kızar, neden geri kafalı olacaksınız, saçmalığa bak. Kimbilir daha neler yaptı da siz de şüphelendiniz kadından, ben haklı buldum sizi bu konuda. Ayrıca kıskanıyorsunuz diye nikahı iptal etmiş, sizi hiç kaybetme korkusu yok, tekrar başlamayın bence çok üzülürsünüz, değer vermiyor size.

Bence yeniden denemeyin. Kıskançlığınız yerlidir, yersizdir bu kadarcık anlatımla onu bilemiyorum ama bunca kavgaya rağmen inatla o kadını eve kahveye getirmesi ilişkiye de size de verdiği değeri açıkça gösteriyor.
İstifa konusunda da, kpss olmazsa tekrar benzer işe girme şansınız varsa bırakın. Ücretsiz izin gibi bir hakkınız olur mu?
Ayni yere girme şansım olur. Saglikciyim atanma ihtimalim var. Maddi olarak sorunum olmaz.

konudan konuya ışık hızıyla geçmece
ama bir kadın başka bir kadından şüpheleniyorsa hissediyordur derim
işinden çıkmadan da kpss çalışabilirsin bekarsın
ben bir dönem hem çalıştım hem evli ve 1 çocuk sahibi ev sorumluluğu ayrıca da örgün okuyordum okulu bitirdimde hıı birde hamileydim okuyuncada :)
kısacası istesen yaparsın tek sorumluuğun çalışmak

X